By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Bobovibe představuje zlomové pop kulturní momenty roku 2017

Menší ohlédnutí za loňským rokem v pop mediálním duchu.

2018 je tu! A já jsem připravena do něj vstoupit s velkou parádou! To mi ale tak úplně nebrání se ohlédnout za tím minulým. Proto jsem sestavila žebříček největších pop kulturních momentů roku 2017. A co „zahýbalo” vašimi životy? Upřímně je docela vtipné udělat si ten svůj seznam.

 

Snímek obrazovky 2017-12-01 v 6.21.11

 

Prince George a jeho první den ve škole

Může být něco sladšího? A dokonalejšího? Synka vyfotografovala vévodkyně Kate a snímek zcela nečekaně poskytla médiím.  Malý princ bude navštěvovat jednu ze čtyř elitních škol – soukromou přípravnou školu Thomas’s Preparatory School v Londýně.

overaly

Snímek obrazovky 2017-12-01 v 6.26.07

 

Milostný trojúhelník The Weeknd – Gomez – Bieber

Nejdříve fanoušci smutnili, že velká láska herečky Seleny Gomez se zpěvákem The Weeknd se rozpadla. A teď to vypadá, že důvodem bylo znovuobjevení jejího vztahu k její staré lásce Justinovi Bieberovi.

overaly

Snímek obrazovky 2017-12-01 v 6.28.14

 

Rozkvetlá Rihanna

Jedno se zpěvačce musí nechat – téma letošního MET Gala dodržela do puntíku. A nebyla by to ona, kdyby zvolila něco „normálního”. Tentokrát se proto na červený koberec vydala v květinovém modelu Comme des Garcons.

overaly

Snímek obrazovky 2017-12-01 v 6.30.33

 

Kylie Jenner a Kloe Kardashian a jejich údajné těhotenství

Jsou, nebo nejsou? To je, oč tu běží.. Celá aféra jen potvrzuje, že jejich manažerka a matka Kris Jenner je prostě geniální obchodnicí a manipulátorkou s rostoucí popularitou.

overaly

Snímek obrazovky 2017-12-01 v 6.32.15

 

Beyonce čeká dvojčátka

Nebyla by to Beyonce, kdyby prostě jen obyčejně tisku oznámila, že čeká dvojčátka. Popová diva si nechala nafotit kontroverzní snímky, jejichž sledovanost překročila na instagramu 11 milionu lajků!

overaly

Snímek obrazovky 2017-12-01 v 6.34.29

 

Kontroverzní nová deska Taylor Swift

Pýcha, závist, lakomství, chtíč, hněv, nestřídmost  – s nadsázkou řečeno těchto sedm smrtelných hříchů pošramotilo dokonalou pověst první dámy amerického country. A právě nová deska byla příležitostí světu představit novou verzi příběhu…

overaly

Snímek obrazovky 2017-12-01 v 6.46.03

 

Kate Middleton očekává dítě číslo 3

Vévodkyně z Cambridge je znovu těhotná a zařadila se tak na špičku nejstylovějších matek roku! Kate je sama ze tří dětí a kromě sestry Pippy má ještě bratra Jamese. Už na státní návštěvě Polska v červnu žertovala, když dostala dárek pro novorozence, že budou muset mít další miminko, aby ho využili a hele… 🙂

overaly

596111-original1-cyq7h

 

Seriál Big Little Lies

V českém překladu Sedmilhářky je minisérie populární stanice HBO a adaptace stejnojmenné knižní předlohy australské spisovatelky Liane Moriarty. Temné komediální drama mě naprosto dostalo! Stejně jako herecké výkony Reese Witherspoon (která seriál zároveň produkovala), Nicole Kidman a Zoe Kravitz.

overaly

Snímek obrazovky 2017-12-01 v 6.53.40

 

Meghan Markle a Prince Harry se zasnoubili 

Když už je řeč o královské rodině… Kensingtonský palác se pochlubil další radostnou novinkou. Princ Harry se zasnoubil se svou partnerkou, americkou herečkou Meghan Markle. Svatba by se podle aktuálních informací měla konat v květnu. A Británie má co slavit!

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: instagram

Vydáno: 2.1.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  •   Už jste slyšeli o květákové rýži? Ne?! No tak to musíme rychle napravit. Trend velí jasně: nahraďte sacharidy zdravější, celozrnnou variantou nebo je nejlépe úplně vyřaďte z jídelníčku a volte takzvané gluten free potraviny. Co vy na to? Protože diety[číst více]
  • Prémiové champagne Piper-Heidsieck přináší na český trh svou limitovanou edici! Po předchozí spolupráci s módními ikonami, jako jsou Jean-Paul Gaultier či Christian Louboutin, se Piper-Heidsieck rozhodl představit vášnivou edici svého cuvée brut, jež patří mezi nejoceňovanější šampaňská vína na světě. Pro[číst více]
  •   Mama se zrodila před deseti lety díky rodině Trigano, která patří mezi zakladatele řetězce Club Med. Z Paříže zamířila do Marseille, Lyonu a Bordeaux, následně pak za hranice do Los Angeles, Ria, Bělehradu a nyní do Prahy. V současné době se[číst více]

 Wishlist