By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Nejúžasnější svatby roku 2017

S bilancování nekončíme. Vlastně právě naopak!

Chystáte v roce 2018 svatbu? Anebo máte prostě stejně jako my mírnou obsesi v „nevěstách v bílých šatech”? 🙂 Pak je tento článek přesně pro vás! Našly jsme totiž svatby, které se letos rozhodně zapsaly do dějin! Některé třeba tajným vystoupením Lady Gaga, jiné božskými šaty posetými statisíci třpytivých kamínků, další nevšedně dokonalou lokací.

 

Snímek obrazovky 2017-12-09 v 6.48.19

@voguemagazine

 

Serena Williams a Alexis Ohanian

Mezi hosty nechyběla Beyonce, Kim Kardashian nebo Anna Wintour a Serena během večera vystřídala hned několikery šaty. Nám se nejvíc líbily ty od módní návrhářky Sarah Burton, která navrhuje pro značku Alexander McQueen.

overaly

Snímek obrazovky 2017-12-09 v 6.52.40

@rachellynnstudio

 

Harley Viera-Newton a Ross Schwartzman

Módní ikona a „fashion girl” Harley řekla ano svému dlouholetému příteli a slavnému DJi Rossi Schwartzmanovi v nádherných Valentino šatech s dlouhým rukávem a ve vintage kabátku z umělé kožešiny.

overaly

Snímek obrazovky 2017-12-09 v 6.58.31

@ausettua

Adriana Austin a etiopský princ Yoel

Yoel Makonnen nebo chcete-li Jeho výsost princ Yoel z Etiopie si vzal americkou „dívku od vedle” v tradičním etiopském stylu ve státě Maryland.

overaly

Snímek obrazovky 2017-12-09 v 6.58.40

@babba.c

Babba Canales a Carl Waldekranz

Newyorská „it girl” řekla ano svému vyvolenému na místě, kde se poprvé potkali – nádherných zahradách paláce Häringe Slott ve Švédsku. A že to byla party! V jednu chvíli 160 hostů tančilo jako jeden muž na song Katy Perry „Firework”.

overaly

Snímek obrazovky 2017-12-09 v 6.58.50

@giambattistavalliparis

 

Leslie Cohen Amon a Ronen Chichportich

Když si chtěla Kim Kardashian a Kanye West zamluvit pro svoji svatbu Versailles, ani jejich peníze a postavení nepomohly. Jenže když je vůle, hodně peněž a kontaktů, pak jde všechno. Přesně případ Leslie Cohen Amon. O její šaty se postaral kamarád Giambattista Valli a předsvatební party proběhla v Muzeu Rodin. Mezi pozvanými hosty byl i Vladimir Putin a prezident Macron.

overaly

Snímek obrazovky 2017-12-09 v 7.02.54

@liz_once

Lolita Osmanova a Gaspar Avdolyan

Tisíc svíček, desetipatrový dort, květinové aranžmá za více jak půl milionu dolarů – tak nějak vypadá taková „obyčejná” ruská svatba století. Třešničkou na dortu je pak soukromé vystoupení Lady Gaga.

overaly

rs_1024x726-170520051557-1024-Prince-George-Pippa-Middleton-James-Matthews-Wedding-JR-3-052017

@newsdays

Pippa Middleton a James Matthews

Nikdo asi ani nečekal, že tahle svatba by mohla zapadnout mezi ostatní. Zvlášť, když sestra Její výsosti vévodkyně z Cambridge měla tak krásné družičky.

overaly

Snímek obrazovky 2017-12-09 v 7.07.32

@victoriaswarovski

Victoria Swarovski a Werner Muerz

Když vaše rodina vlastní miliony nádherných kamínků, které se prodávají po celém světě, není těžké představit si, jak budou vypadat vaše šaty 🙂 Nádherná svatba se uskutečnila v Terstu a o róbu se postaral italský návrhář Michael Cinco, který na ni použil 500 tisíc krystalů.

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv, instagram

Vydáno: 31.12.2017 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  •     Každý rok už od aprílového jara (a asi právě proto) netrpělivě projíždím internet a hledám ty nejstylovější letní kousky, které budou skvěle fungovat na blížících se zahradních párty. Pokud jste na tom stejně, určitě vám přijde vhod můj[číst více]
  •   Při prohlížení časopisů nebo projíždění webu jsme bombardování titulky jako ‚pijte zelený čaj a zhubnete‘, ‚třešňový džus vyléčí nespavost‘, nebo ‚celer okoření váš milostný život!‘ Každý týden se objevuje nějaká nová plodina nebo semínko, které je klíčové proti stárnutí,[číst více]
  • jaro uvodni Venku už sice nemrzne, přesto ale není možné nosit většinu našich oblíbených jarních a letních kousků. Nevadí! Existují způsoby, jak i vyložené lehké a vzdušné oblečení nosit, když je venku ještě chladněji. Tajemství úspěchu je v promyšleném vrstvení. Lucie vám proto[číst více]

 Wishlist