By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Naši sloupkaři

 

gabrielaGABRIELA PEACOCK, nutriční specialistka

Je bývalou úspěšnou modelkou, která se zabývá nutriční terapií, kterou studovala na University of Westminster a College of Naturopathic Medicine ve Velké Británii. Nyní má svou praxi v Londýně, kde mezi její klienty patří řada významných osobností včetně členů královské rodiny. Zaměřením Gabriely je léčba chronických, civilizačních nemocí, únavy nebo očista těla, které se vše dají docílit správnou ‚dietou‘. O zdraví, stravě, kráse i o tom, jak vypadat co nejlépe, bude přispívat svými články pro Bobovibe.

Více na www.gpnutrition.co.uk

 

veronikaVERONIKA DRAHOTOVÁ, vizuální umělkyně

Její umělecká dráha směřuje od objektů přes intermediální instalace, public art, video a fotografii, až k malbě. Na Akademii výtvarných umění byla přijata již v 16 letech a součástí studia byla i stáž na San Francisco Art Institude. Za studií realizovala jednu z nejrozsáhlejších public artových instalací, nasvícení Pražského hradu „Vzdušné zámky“. Vystavovala v Čechách, Francii, USA, Maďarsku, Srbsku, Japonsku nebo v Německu. Na Bobovibe bude dávat tipy na výstavy a jiné kulturní akce stojící za Vaši pozornost.

Více na www.veronikadrahotova.com

 

katerinaKATEŘINA KANTOVÁ, psycholožka

Kateřina Kantová studovala v Belgii, ve Švýcarsku a v Praze psychologii a mezinárodní vztahy. Nyní je na dlouhodobé pracovní stáži v psychiatrické nemocnici v Bohnicích. V soukromé praxi pomáhá firmám i individuálním klientům a nově se věnuje i sportovcům. Kateřina je autorkou knihy Moje Zpověď. Je propagátorkou inovativní psychologické metody, pozitivní psychologie, která je oblíbená zejména v USA. Mluví pěti jazyky. Bobovibe Kateřina obohacuje články především o vztazích a o rozvoji osobnosti.

Více na www.katerinakantova.cz

 

 

OLGA JASANOVSKÁ, editorkaolga

S vystudovanou politologií a kulturologií Olga vždy tíhla k anglistice a psaní, což uplatnila zejména v kulturní rubrice České televize nebo v magazínu OK. Spolupracovala s Disney Channel, HBO, věnuje se překladům odborných textů. Inspiraci hledá v umění a přírodě; ráda se věnuje výtvarnému umění, fotografii, módě a designu, miluje vaření. Ráda by (konečně) napsala vlastní knihu. Na blogu Bobovibe se podílí jako editorka a občasná přispěvovatelka.

 

 

zuzanaZUZANA LATANÍKOVÁ, food blogerka

Zuzana Lataníková se po vysoké škole věnovala intenzivnímu studiu jazyků, zejména angličtiny, ruštiny, řečtiny a němčiny. Nyní pracuje na volné noze jako social media manager pro módní a jiné klienty. Vaření je pro ni vášeň už od dětství, nejen moderní kuchyně, ale třeba i pečení. Inspirovala na různých místech v Evropy, kde při studiu žila; momentálně ve Švýcarsku.

 

Wishlist