By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Naši sloupkaři

 

gabrielaGABRIELA PEACOCK, nutriční specialistka

Je bývalou úspěšnou modelkou, která se zabývá nutriční terapií, kterou studovala na University of Westminster a College of Naturopathic Medicine ve Velké Británii. Nyní má svou praxi v Londýně, kde mezi její klienty patří řada významných osobností včetně členů královské rodiny. Zaměřením Gabriely je léčba chronických, civilizačních nemocí, únavy nebo očista těla, které se vše dají docílit správnou ‚dietou‘. O zdraví, stravě, kráse i o tom, jak vypadat co nejlépe, bude přispívat svými články pro BoBo Vibe.

Více na www.gpnutrition.co.uk

 

veronikaVERONIKA DRAHOTOVÁ, vizuální umělkyně

Její umělecká dráha směřuje od objektů přes intermediální instalace, public art, video a fotografii, až k malbě. Na Akademii výtvarných umění byla přijata již v 16 letech a součástí studia byla i stáž na San Francisco Art Institude. Za studií realizovala jednu z nejrozsáhlejších public artových instalací, nasvícení Pražského hradu „Vzdušné zámky“. Vystavovala v Čechách, Francii, USA, Maďarsku, Srbsku, Japonsku nebo v Německu. Na BoBo Vibe bude dávat tipy na výstavy a jiné kulturní akce stojící za Vaši pozornost.

Více na www.veronikadrahotova.com

 

miloshMILOSH HARAJDA, producent

Již jako 24letý produktoval dvě retrospektivní výstavy fotografa Davida LaChapella. Tesně poté navázal na spolupráci s vydavatelkou Angelikou Taschen a minulý rok podepsal exkluzivní smlouvu s Condé Nast, kde publikuje na portálu WWD reportáže z české módní a kulturní scény. Rodilý Prešovčan aktuálně působí jako PR agent, freelance novinář a kreativní konzultant a s portálem BoBo Vibe bude spolupracovat na rozhovorech se zajímavými osobnosti, kulturních a módních tipech.

Více na www.facebook.com/milos.harajda

 

KATEŘINA KANTOVÁ, psycholožkakaterina

Kateřina Kantová studovala v Belgii, ve Švýcarsku a v Praze psychologii a mezinárodní vztahy. Nyní je na dlouhodobé pracovní stáži v psychiatrické nemocnici v Bohnicích. V soukromé praxi pomáhá firmám i individuálním klientům a nově se věnuje i sportovcům. Kateřina je autorkou knihy Moje Zpověď. Je propagátorkou inovativní psychologické metody, pozitivní psychologie, která je oblíbená zejména v USA. Mluví pěti jazyky. BoBo Vibe Kateřina obohacuje články především o vztazích a o rozvoji osobnosti.

Více na www.katerinakantova.cz

 

evaEVA MARKOVÁ, food blogerka

Eva Marková pracuje v marketingu v jedné z největších módních značek a na volné noze jako grafická designérka. Mimo práci ráda cestuje, poslouchá hudbu – doma i na večírcích, ráda chodí do přírody, nakupuje módu a jídlo. Vaření je pro Evu hlavně odpočinkem. Nejvíce jí baví asijská a středomořská kuchyně, ale ani česká klasika jí není cizí. Zakládá si na kvalitních a nejlépe sezónních surovinách a také na tvrzení, že jíme i očima. Přesvědčte se sami v gourmet sekci BoBo Vibe.

 

 

OLGA JASANOVSKÁ, editorkaolga

S vystudovanou politologií a kulturologií Olga vždy tíhla k anglistice a psaní, což uplatnila zejména v kulturní rubrice České televize nebo v magazínu OK. Spolupracovala s Disney Channel, HBO, věnuje se překladům odborných textů. Inspiraci hledá v umění a přírodě; ráda se věnuje výtvarnému umění, fotografii, módě a designu, miluje vaření. Ráda by (konečně) napsala vlastní knihu. Na blogu BoBo Vibe se podílí jako editorka a občasná přispěvovatelka.

 

katerina farna

KATEŘINA FARNÁ, novinářka

Kateřina Farná působí řadu let jako kulturní redaktorka. Nejraději má umění, které neuráží a povznáší, obdivuje umělce a designéry, kteří jsou nekompromisní ve svém vyjádření a nebojí se chytrého humoru. Pracuje pro deník Právo, spolupracuje s DesignMag.cz a momentálně dopisuje z Bruselu.

 

 

 

Social Photos


Wishlist