By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Top dětské botičky pro první krůčky

Vykročte do světa (a do nového roku) tou správnou nožičkou...

Snímek obrazovky 2017-10-31 v 20.32.49

 

U nás doma je to trošku kontroverzní téma… Abyste pochopili – já i můj manžel máme k jakýmkoliv botkám velmi vřelý vztah 🙂 A máme jich doma opravdu mnoho. Naše babička se nám směje, že jednou si na ty naše škorně budeme muset pořídit speciální místnost. Troufnu si říci jen: „Kéž by….” Nicméně malé botičky byly snad úplně první věc, kterou jsme tehdy našemu nenarozenému synovi koupili. Teď už pomalu začíná chodit a přišlo na lámání chleba. Jaké botičky jsou ty nejlepší? A jaké ty nejstylovější? Existují takové, které budou zároveň obojí? Proto jsem se rozhodla připravit pro vás malou inspiraci těch, které zaujaly v obchodech svým designem i kvalitou mě. Většinu z nich náš 17ti měsíční syn zatím vyzkoušel a rozhodně si nestěžuje :)))) 

 

Snímek obrazovky 2017-10-31 v 20.47.14

Bačkůrky

Za mě naprosto bezkonkurenční bačkůrky na světě! Shodou okolností mi je před pár měsíci doporučila jedna „mommy blogerka” a musím přiznat, že jsem si je naprosto zamilovala. Máme už druhý model a chystám se koupit další. Jsou lehké, pružné, mají krásný design a suchý zip, díky kterým se snadno nazouvají a sundávají. Stélka bačkůrky je navíc vyplněna pěnovým materiálem, což zabezpečuje dítěti pohodlnou chůzi a podporuje zdravý vývoj nohy. A výhodou je i cena!

Gugenio, 275 Kč

overaly

Snímek obrazovky 2017-10-31 v 20.49.53

Tenisky

Neznám nic roztomilejšího než titěrné tenisky! Mohla bych je nakupovat pořád a jen se na ně dívat. Jsou tak maličkaté 🙂 Ben je sice nenosí příliš často, ale přesto myslím, že se mu v nich velice dobře chodí. Jsou totiž lehké, měkké a díky jednomu suchému zipu se také velice snadno obouvají.

Nike Tanjun, 910 Kč

overaly

Snímek obrazovky 2017-10-31 v 20.56.36

Kotníkové tenisky Ben

Když jsem se rozhodovala, jakou barvu tenisek mám pro Bena koupit, nemůžu říci, že by mě neovlivnil název těchto. Jmenují se totiž úplně stejně 🙂 Každopádně v těchhle botičkách můj syn udělal první krůčky. Jsou lehké, pružné a vyrobené v kombinaci textilu a broušené kůže. Kotníkový střih, výztuž paty a anatomicky tvarovaná vkládací stélka zajistí dítěti pohodlnou a bezpečnou chůzi a podporují zdravý vývoj dětské nohy.

Gugenio, 610 Kč

overaly

holinky-do-deste-modre

Holínky

Možná vám to přijde pro tak malé dítko zbytečné, ale my hodně času trávili na podzim na naší chatě a neustálé cupitání v trávě udělalo během pár minut z každých Benových botiček studenou a mokrou věc. Proto přišly na řadu holínky. Tyhle objevila babička a jsou skvělé díky hřejivé plyšové podšívce. Osvědčila se i stahovací šňůrka a protiskluzová podrážka.

Tchibo, 399 Kč

overaly

Snímek obrazovky 2017-10-31 v 21.03.14

Zimní obuv

Objednali jsme je před pár týdny a přes všechna očekávání jim zatím naštěstí počasí moc nepřálo. Doporučila mi je ale kamarádka, která na tento druh zimních bot nedá dopustit. Jsou vodotěsné, mají odnímatelnou vnitřní část a prý jsou to ty nejteplejší botky na světě (ohodnocené jako vhodné do -40 stupňů Celsia!). A navíc tak pěkně vypadají!

Sorel, 1 999 Kč (dříve 2 599 Kč)

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 28.12.2017 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist