By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Jsem, kým jsem

Vyberte si svého oblíbence, své triko, svou charitu a pomozte s námi.

Moc rády podpoříme jakýkoli charitativní projekt, který má hlavu a patu.. A jedním takovým je i ten fotografky Barbory Jelínkové Navrátilové a módní návrhářky Michaely Skuhravé. Ty oslovily řadu osobností a vytvořily módní trika. Každé pomáhá jinému fondu či nadaci. Každá osobnost, která se na projektu podílí a která mu propůjčila i svou tvář, si sama vybrala, kam chce výtěžek věnovat.

Já sáhla po triku známého tatéra Lukáše Musila aka Musy a musím říct, že jsem udělala dobře. Je cool a výtěžek z jeho prodeje putuje na organizaci Debra. Navíc mně se opravdu líbí, je skvělé, že se dnes dělají projekty, které mají krásnou myšlenku, ale i provedení a neskončí jako další „košile“ na spaní!

IMG_5551

Jsem, kým jsem klade důraz na motto osobnosti, charakter a emoce fotografovaného jedince. Každý pak napsal své vyjádření o sobě samém na tričko, pro které se stala autorem návrhářka Michaela Skuhravá. Ta vytvářela jeho design speciálně pro projekt, vybírala jemnou bílou bavlnu s vysokou kvalitou tisku. Vážnost různých životních příběhů lidí, dětí i psů, kteří jsou cílem charity, vtiskla obyčejností a surovostí střihu. Charita tak má nepopiratelnou duši. Díky minimalistickému designu vynikne tvář. Limitovaná edice 200 ks půjde do prodeje očíslovaná, každý kus je jedinečný.

IMG_5433

image15

Fotky Barbory Jelínkové Navrátilové jsou založené na hlubším pohledu a vnímání. Důraz je kladen na emoce a „odhalení“ člověka. Barbora pracuje s denním světlem a atmosférou pro daný moment a celý projekt je fotografován přes sklo. Vznikají dvě fotografie –  jedna černobílá, druhá doprovodná barevná.

Originál trička bude vydražen v rámci charitativního eventu v Bibloo Concept Store v OD Kotva, kompletní částka poputuje na zvolený cíl fotografované osoby. Cena trika je potom ročník fotografované osobnosti. Část výtěžku směřuje vybrané pomoci, další část na nadační fond Nejen Srdcem, na pomoc opuštěným psům.

„Jsem kdo jsem, jsem kým jsem”
„Pravdivost, opravdovost, JÁ.“
„Osobnost oblečena do své myšlenky.“
www.skuhravamichaela.com – E-shop triček

 

Na webu se jistě dozvíte, jestli jde triko koupit i někde v kamenném obchodě.

IMG_5549
image4 image3 image2 image11 image10 image13 image14 image8

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv, instagram

Vydáno: 30.1.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist