By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Nejlepší sukně pro každý typ vaší postavy

Stylové, variabilní a sexy. BoBoVibe představuje nejlepší sukně ke každému typu vaší postavy.

sukne uvodni

 

Léto se blíží mílovými kroky a čas odhalených nohou je již tady. Buďte s Bobovibe o krok napřed a vyberte si ty nejlepší kousky z posledních módních kolekcí, které budou lichotit vaší postavě. Vybírat můžete z mini délek až po ty maxi s délkou ke kotníkům a snadno tak zdůraznit krásy vaší figury. Tady je nás malý Bobo návod, jak na to:

sukne

Hodí se k vám pokud: máte vyšší, „rovnou postavu“ s minimálními křivkami a vaše míry v pase, přes prsa i boky jsou prakticky totožné.

V obchodech hledejte: … sukně, které mají ženské linie jako jsou například volány nebo řasení. Nebojte se délky ke kolenům, ale ani mini délky, která odhalí vaše dlouhé nohy.

Steve J & Yoni P, 14 310 Kč

cara

sukne

Hodí se k vám pokud: jste menšího vzrůstu s jemnými křivkami a liniemi vaší postavy.

V obchodech hledejte: … minisukně, které se pozvolna rozšiřují. Tento střih si totiž můžete jako jedna z mála dovolit a tak je toho třeba využít. A romantické pastelové odstíny jen podtrhnou vaše jemné rysy.

Zara, 899 Kč

cara

sukně

Hodí se k vám pokud: máte dobré proporce a jasně definovaný pas. Vaše hmotnost je rovnoměrně rozložena po celém těle.

V obchodech hledejte: … splývavé, sexy pouzdrové sukně, které přitáhnou pohled k pasu a postavu vám přirozeně vyformují.

H&M, 799 Kč

cara

sukne

Hodí se k vám pokud: máte trojúhelníkovou postavu a většinu váhy nesete ve spodní části těla a na stehnech. Vaše horní polovina těla je pak štíhlejší.

V obchodech hledejte: … sukně áčkového střihu, které zdůrazní váš pas a zamaskují silnější boky nebo stehna. Ideální je varianta v podobě splývavé sukně, která se při chůzi hezky vlní kolem boků.

Mango, 899 Kč

cara

sukne

Hodí se k vám pokud: vaše postava přesahuje výšku 180 cm a nemáte žádné výrazné křivky.

V obchodech hledejte: … trendovou délku midi (tedy pod kolena) a asymetrický střih, který vám opticky zkrátí postavu.

Paper London, 10 880 Kč

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 4.6.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Tohle neni klasické téma, co tu míváme, ale vzhledem k tomu, že s tím tááák souhlasíme, strašně rády sdílíme a třeba to nějaké mamince pomůže….A každý se najde, že dělá chyby. Vyhrát, to je báječný pocit. Ať už hrajeme karty,[číst více]
  • Jak by mělo vypadat vaše království spánku? Víte, jak připravit zdravé prostředí, abyste zregenerovali tělo i svou duši? Interiérová designérka Diana Turinová při vizualizaci vaší ložnice snů zohledňuje především životní styl a použití ložnice, zda rádi snídáte v posteli a v každé[číst více]
  • Už jste napsali Ježíškovi? Kdy jindy si přát to nejlepší, než na Vánoce… Vybraly jme pro vás exkluzivní kosmetické vychytávky, doslova šperky v pěstící kosmetice; ať už zlaté, platinové či diamantové, jsou to skvosty, které do své pomyslné pokladnice ráda[číst více]

 Wishlist