By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Originální šperkařská značka Mooyyy představila novou kolekci a my se totálně zamilovaly!

Máte rádi originální šperky? Pak čtěte dál…

Mooyyy_Element Ether_image (1)

 

Šperky Moooyyy jsem vám už v minulosti představovala. Jejich dnes již ikonickou spolupráci s designérkou Lucií Koldovou dobře znají všichni milovníci originálních českých šperků. Proto mám obrovskou radost, že vám mohu představit nejnovější kolekci Element Ether. Ale asi začnu pěkně od začátku…

Na začátku celého příběhu značky Moooyyy byla inspirace východní kulturou a přírodními materiály. Touha vyrábět šperky vycházející z jógové symboliky vyústila v kolekci MOOYYY Spirituální šperky. Druhým krokem na této cestě jsou autorské kolekce SENSO, CHIA a RUDRA předních českých designérek Lucie Koldové, Mirky Talavaškové a Anny Steinerové. Jde o mimořádnou ukázku moderního šperku, jež přesahuje svou dekorativní funkci. Později se k nim připojila kolekce ELEMENTS od Natalie Vicenové nebo TASIA od indonéské designérky Tasia Prataya. Nadčasové a minimalistické šperky skrývají osobní poselství a představují vnitřní sílu danou nejen kvalitou přírodních materiálů jako jsou semena posvátného stromu Rudraksha, perly či láva, ale také vnímáním klíčových hodnot a životní filozofií toho, kdo šperk nosí.

Za kolekcí Element Ether stojí česká designérka Natalie Vicenová. Ta pro Mooyyy navrhla původní kolekci Elements inspirovanou orientem a čtyřmi symboly elementů Země, Vody, Ohně a Vzduchu. Její nové šperky vycházejí z pátého elementu Ether, který je materiálem lidských duší. Náramky a prsteny Element Ether symbolizují stejně jako duše nekonečnost, nedělitelnost a nesmrtelnost. Představují tak jemné a ryzí spojení s podstatou vesmíru. Lákají na čistý, jednoduchý a nadčasový design.

Šperky jsou vyráběny na Bali zlatnickou rodinou, v níž se řemeslo dědí již třetí generaci. Při jejich výrobě je kladen důraz na přesnost, nejde o odlévané šperky, ale vše je ručně řezané, tepané, pískované a povrchově upravované do matné podoby s výjimkou vrchního trojúhelníku, který je lesklý. Nová kolekce Element Ether nabízí prsteny a náramky, vždy ve třech variantách – stříbro, žlutým zlatem pozlacené stříbro a růžovým zlatem pozlacené stříbro.

Zajděte se podívat do nově otevřené prodejny Moooyyy v Martinské ulici 5, v Praze nebo mrkněte na jejich online obchod:

www.mooyyy.cz

Mooyyy_Element Ether(1)

Mooyyy_Element Ether(2)

Mooyyy_Element Ether(4)

Mooyyy_Element Ether(6)

Mooyyy_prodejna Martinská 5 (1)

Mooyyy_prodejna Martinská 5 (4)

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 30.5.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist