By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

5 novinek z jarní kolekce Dior

Pokud je nějaká kolekce naší srdcovou záležitostí, pak je to tato od francouzského módního domu.

 

Jarní novinky rozhodně patří mezi moje nejoblíbenější. A ty od francouzské značky Dior dvojnásob. Všechny ty nové barvy, textury i produkty jsou přímo stvořené k přivolání jara (a schování mých černých kruhů pod očima) 🙂  Baví vás svět krásy také jako mě? Pak čtěte dál…

LIP GLOW OIL

Vyživující olej na rty, který intenzivně chrání, dodává lesk, hydratuje rty a trvale zvýrazňuje jejich přirozenou barvu. Dior Lip Glow je nezbytností pro make-up artisty. Lesklý olej na rty, který hluboce chrání, revitalizuje rty a trvale zvýrazňuje jejich přirozenou barvu. Použitá technologie Color Reviver reaguje na úroveň vlhkosti rtů – vytváří tak individuální přirozenou barvu rtů a zajišťuje jejich nepřetržitou hydrataci. Rty jsou krásnější a zdravější již po 5 dnech každodenní aplikace. Jeho nelepivá, nemastná, olejová textura kombinuje lesk s pohodlím intenzivní péče. Formule je obohacena o třešňový olej, který vytváří ochranný film proti vnějším stresovým faktorům a zabraňuje vysoušení. Vyživené a revitalizované rty s okamžitým a trvalým účinkem.

cara

DIORSKIN FOREVER

All-in-one Forever Skin Correct – víceúčelová intenzivní péče o pokožku a korektor v jednom, vás zbaví kruhů pod očima, lokálních zarudnutí, skvrnek a jiných nedokonalostí. Jeho krycí efekt vydrží až 24 hodin, navíc je jeho složení obohaceno o květinové extrakty, které pečují o pleť po 24 hodin. Pokožka působí hydratovaně a jemně. 

cara

DIOR BACKSTAGE ROSY GLOW

Ikonická tvářenka Dior Backstage Rosy Glow má novou podobu. Je obohacena o technologii Color Reviver, která se přizpůsobí teplotě a stupni hydratace pleti a vytvoří narůžovělé zdravíčko na míru. Odstín Pink, hvězda Dior Backstage, je doplněn svěžím odstínem Coral (miluju!) pro zvýraznění zlatavých tónů pleti. Dá se vrstvit a umožňuje vytvořit celou škálu efektů, od lehkého diskrétního vzhledu až po intenzivně barevný.

cara

DIOR LIP GLOW

Sezname se s limitovanou edicí Pink Diormania! Bestseller Dior, ikonický lesk Lip Glow v odstínu Pink je nyní k dispozici v limitované edici balení ve stylu Dior logománie. Tato elegantní tyčinka s vysokým obsahem mangového másla a technologií Color Reviver zvýrazní rty a sluší všem odstínům pleti.

 

 

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 9.2.2020 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist