By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

3 TOP řasenky, na které nedáme dopustit

Najít tu správnou řasenku je běh na dlouhou trať. Tak čtěte dál a my vám ten maraton výrazně zkrátíme.

 

Najít tu správnou řasenku je skoro jako hledat prince na bílém koni. Člověk prostě musí políbit cestou spoustu žab, než se objeví ten (ta) pravý. Proto jsem vám dala dohromady svoje tři osvědčené tipy na řasenky, ke kterým se moc ráda vracím. Nemusíte se bát, nezruinují vaši peněženku a rozhodně vám vykouzlí nádherné řasy.

Maybelline Great Lash Blackest Black, 96 Kč

Klasika je prostě klasika! Tahle nejoblíbenější řasenka Ameriky má za sebou víc jak čtyřicetiletou tradici a za mě rozhodně v testu času obstála. Perfektně řasy zahustí, prodlouží a dodá jim výraznou barvu. Bez jakýchkoliv žmolků! Mě osobně hodně baví i malý kartáček, díky kterému řasy lépe obtáhnu. A nejlepší je rozhodně její cena!

cara

Too Faced Better Than Sex, Sephora, 490 Kč

Tuhle řasenku jsem objevila poměrně nedávno díky příbalu v magazínu ELLE. A za mě teda pecka! Nejvíc miluju kartáček ve tvaru přesýpacích hodin, který řasy dokonale oddělí a zahustí. Většinou ji používám, když jdeme večer ven, protože řasy jsou opravdu mega výrazné. Navíc perfektně nalíčené opravdu vydrží celý den. Žádné žmolky a slepeniny. Bonusem je rozhodně i snadné odličování.

cara

Lancôme Hypnôse, 839 Kč

Moje první „dražší” řasenka. Dodnes si vzpomínám, jak jsem si ji byla obřadně koupit v pražském butiku. A rozhodně mě nikdy nezklamala! Rozhodně totiž patří do kategorie řasenek, co vám několika tahy vykouzlí mega dlouhé řasy. Kartáček totiž snadno řasy oddělí a zahustí. Navíc díky organickému tvaru pouzdra se opravdu dobře drží v ruce.

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 6.2.2020 | Všechny články autora



Může se vám také líbit:


 



Wishlist