By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Nejlepší světové lázně podle BoBo Vibe

Ty nejlepší meditace, masáže a top výhledy v podání 6 luxusních wellness resortů. Nechte se hýčkat!

lazne

Nayara Springs, Costa Rica

Luxusní lázně najdete v samém srdci národního parku a jsou obklopeny nedotčenou divokou přírodou. Opečovávat vás tu budou přímo pod širým nebem v prostředí dětského pralesa a vybrat si můžete z mnoha různých procedur jako jsou sopečné bahenní zábaly, peelingy kostarickou kávou nebo aromaterapie. A až vás péče o tělo začne nudit, vyzkoušet můžete i adrenalinový zážitek v podobě lana nataženého nad džunglí, po kterém se svezete ve výšce 600 metrů.

www.nayarasprings.com

cara

lazne

Southwestern Sanctuary, Arizona

Těžko byste ve Spojených státech hledali romantičtější místo, kde strávit víkend. Tyto lázně se nachází v pohoří Santa Catalina v Arizoně a kromě špičkové kuchyně vám nabídnou několik bazénů, saun a bezpočet relaxačních procedur, které můžete absolvovat sami nebo v páru.

www.miravalresorts.com

cara

lazne

Como Shambhala Estate, Bali

Pokud hledáte vnitřní klid a mír, vydejte se do kopců Ubud na Bali. Dech beroucí lázně obklopeny divokou přírodou vám nabídnou na míru ušité wellness programy, meditační rituály a duchovní obřady. To vše korunované luxusní ajurvédskou kosmetikou.

www.comoshambhala.com

cara

lazne

Aro Ha Obsidian Spa, Nový Zéland

Pokud chcete svůj lázeňský pobyt spojit s lehkou dávkou turistiky a nádherou přírodou, vyrazte do Aro Ha Obsidian Spa na jižní straně Nového Zélandu. Kromě nádherného výhledu se můžete těšit na každodenní masáže, saunu, vířivku a případné cykloturistické výlety či lekce jógy.

www.vidados.com

cara

lazne

Rancho La Puerta, Mexiko

Pouhou hodinu cesty od San Diega v Baja v Mexiku najdete wellnes oázu zaměřenou na meditační cvičení a zdravý životní styl. V objektu také malou bio farmu, která zásobuje wellness těmi nejčerstvějšími surovinami. Kromě meditace, turistiky, lekcí jógy nebo pilates se tu můžete zúčastnit v kulinářském centru kurzů vaření.

www.rancholapuerta.com 

cara

lazne

Six Senses Spa, Švýcarsko

Inspirovány asijskými obřady, a přesto v srdci Evropy. Lázně Six Senses Spa najdete nedaleko alpského střediska Gstaad a je to ideální místo pro všechny milovníky detoxů, masáží a speciálních ošetření. Jejich horský regenerační program je dnes již proslulý a obsahuje pětidenní detox, cvičení, masáže a meditační procedury.

www.thealpinagstaad.ch

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv, instagram

Vydáno: 21.9.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist