By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Exkluzivně na Bobovibe!!!! Tiffany & Co. a nová kolekce City HardWear

Jako první na Bobovibe odhalujeme spolupráci Lady Gaga a šperkařského domu Tiffany & Co.

Lady-Gaga-behind-the_4276

 

City HardWear v sobě nese sílu města New York i energii jeho ulic. Inspirací pro název i design je jeho industriální duše, kde moderní rebelové kombinují vysokou módu a street style.

Tiffany City HardWear je klasická a zároveň odvážná. Výrazné, architektonicky čisté šperky jsou ovlivněny unisex náramkem z roku 1971 z Tiffanyho archívů. V kolekci jsou náušnice, prsteny, přívěsky a náhrdelníky z 18kt zlata a stříbra. Skvěle se hodí ke kožené bundě i haute couture.

Kampaň vznikla ve spolupráci s legendární Grace Coddington a tváří je Lady Gaga, která kolekci představila v krátkém videu během amerického Super Bowlu. Opravdová Newyorčanka a stylová ikona, známá svojí nekompromisní ženskostí a originalitou, v krátkém filmu popisuje celoživotní vášeň pro značku a její vlastní cestu k sebevyjádření.

“V New Yorku se narodíte a víte, že Tiffany je nejlepší a že to je místo, kde se sny stávají skutečností. Je to ikonická značka, která neustále posouvá hranice,” říká Lady Gaga. “Pro mě Tiffany reprezentuje nadčasové americké šperky.”

“Již více než 180 let si nejstylovější ženy světa vybírají šperky Tiffany & Co., aby vyjádřily svoji silnou osobnost,” říká Caroline Naggiar, chief brand officer Tiffany & Co. “Nová kampaň oslavuje bohaté dědictví značky i moderní Tiffanyho styl. Lady Gaga a její originalita, kreativita a odvaha skvěle vyjadřují podstatu kolekce.”

Kolekce Tiffany City HardWear bude celosvětově v prodeji od 28.dubna 2017

TIFFANY-HARDWEAR-BAL_4278

TIFFANY-HARDWEAR-BEA_4183

TIFFANY-HARDWEAR-BEA_4184

No Sku

18Y BEAD TRPL ER; Color to Silver

No Sku

SS GRADCHAIN LINK QDRPL DROP ER

TIFFANY-HARDWEAR-CHA_4190

18Y MD CHAIN LINK DBL-DROP ER; color to SS

TIFFANY-HARDWEAR-LAR_4192

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 21.4.2017 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • kabelky sleva uvodni Jediné, co potřebujete, je špetka štěstí. Pokud ho totiž budete mít (a navíc rychlou ruku při vyplňování kreditní karty), jsou stylové kabelky světových designérů vaše. Našli jsme pro vás nejnovější zlevněné úlovky z kolekcí ready-to-wear. Jaká je vaše favoritka? Chloé[číst více]
  • Jídlo je naší vášní. S pracovními schůzkami, poradami, hraním s dětmi ale často dáváme přednost super rychlým receptům. Proto jsme se zapátrali na internetu a našli tři skvělé recepty z jednoho hrnce. Rychlé a chutné zároveň! Co vy na to?[číst více]
  •   Tiffany & Co. oznámilo, že novou tváří kampaně Legendary Style se stane zpěvačka a módní ikona Lady Gaga, která představí nejnovější kolekci módních šperků Tiffany City HardWear. První video ke kampani bude mít premiéru v rámci Super Bowlu v neděli[číst více]

 Wishlist