By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Yoga sensation white opět v Praze

jste milovníkem jógy a velkých akcí? tak tohle bude pro vás!

Po úspěchu velké jógové akce Live in The Sunshine v pražské kapli Sacre Couer se bude v bílém oblečení a na žlutých podložkách cvičit i letos. Buďte také u toho!

 

Kouzlu kanadské značky sportovního a lifestyle oblečení už propadly celebrity, módní redaktoři, jógoví instruktoři, sportovci, blogeři a mnoho stylových žen i mužů po celém světě, včetně České republiky. Značka je ale proslulá také svými akcemi, tzv. White Tour, kdy se ve výjimečných prostorech hromadně cvičí v bílém oblečení jóga. A pozadu nezůstala ani Praha, když loni v září, v kapli Sacre Coeur, uspořádala podobnou akci Live in The Sunshine pod vedením těch nejlepších jógových učitelů – v bílém oblečení a na žlutých podložkách, v překrásném prostředí. Sto míst na tuto jedinečnou akci bylo hned druhý den po zveřejnění vyprodáno a úspěch byl nevídaný!

Live in The Sunshine 2020

Pojďte být součástí i vy! Letos se uskuteční v kostele Svaté Anny na Starém Městě. Těšit se můžete na hodinovou Powerjógu s Václavem Krejčíkem a Jakubem Šambergerem. Pak vás čeká jemná flow jóga s Katkou Bílkovou a Katarínou Mikulandovou. Vše zakončí meditace se Simonou Josefovou a Karolínou Štraus Indis, kde bude třešničkou na dortu vystoupení slovenské zpěvačky Světlany Rymarenko z vokální skupiny Fragile. Světlana svým živým zpěvem doprovodí závěrečnou meditaci.

Info:

Datum: sobota 19.9.2020

Místo: Pražská křižovatka /Kostel Sv. Anny/, Zlatá 21, Praha 1 Staré Město

Cena: 790 Kč (v ceně každý získává žlutou ikonickou podložku LOLË) a současně je podmíněné přijít v jakémkoliv bílém ohozu. www.lolestore.cz

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 3.3.2020 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist