By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Vyzkoušely jsme: smysluplné hračky pro děti 1+ podle Bobovibe a Adrianka

Kreativní kousky pro rozvoj dítěte (i rodiče) jsou ideální volbou, která neomrzí!


Minule se Lucie zaměřila na ty úplně nejmenší děti a hračky pro ně. Tentokrát je řada na Adriankovi, který se zase vytáhne, co baví jeho. Anebo co chce jeho matka, aby ho bavilo… 
Protože matka Eva myslí na jeho pozitivní rozvoj a inteligenci a chce, aby si hrál smysluplně:-), zaměřily jsme se tedy na hračky pro 1 rok +.

 

IMG_1597

IMG_2517

 

A na to jsme objevily skvělý eshop a obchod v pražských Dejvicích www.kidtown.cz, kde mají právě takové hračky. Z nezávadných materiálů, tvořivé i krásné. V sympatickém obchodě s kavárnou je malá herna, kde můžete své dítko upíchnout mezi tím, co si vypijete skvělé “kapučíno”.

IMG_1595

Internetový i kamenný obchod kidtown.cz nabízí hračky, které rozvíjí fantazii, přirozené schopnosti dětí a podporují jejich psychomotorický vývoj. Nápady tedy robata baví, vzdělávají a motivují k vlastnímu experimentování a zvědavosti. Najdete tu bohatou škálu výrobků pro všechny věkové kategorie – stavebnice, hračky, hry a knihy. Nezávadnost použitých materiálů je samozřejmostí.

 Sensory blocks – pro všechny smysly dítěte

Snímek obrazovky 2017-05-03 v 17.22.51

 

Kostky Sensory Blocks jsou určeny pro nejmenší, kteří objevují svět. Různé tvary rozvíjí jemnou motoriku, smysl pro kombinaci. Děti se tak učí jednoduše barvy, vnitřní výplně jim umožní pozorovat různé konzistence. Kostky jsou dřevěné s plastovými výplněmi.

kidtown, 1 399 Kč

 

 Barevná duha


Snímek obrazovky 2017-05-03 v 17.24.25

Ty nejmenší děti kolem jednoho roku rády třídí, řadí a skládají jednodušší věci. Velká duha je krásně barevná stavebnice skládající se ze 12 dílů. Každý z nich září v jedné spektrální barvě a má ve své podstatě prostý tvar. Právě díku tomu nabízí neuvěřitelně velký a bohatý prostor pro hry.

S duhou se mohou seznámit děti ještě před svým prvním rokem. V tomto období dílky staví vedle sebe, skládají do sebe, zkouší je jako mosty nebo jeskyňku a ulitu. S přibývajícím věkem budou objevovat další možnosti, využijí dílky ve stavbách jako střechy, domečky, slalomy, kolébky, sestavovat zcela fantazijní výtvory do plochy i výšky. Tato stavebnice je největší ze série čtyř živlů.

1 729 Kč, kidtown.cz

Pohyblivá puzzle

 

 

Snímek obrazovky 2017-05-03 v 17.29.37

 

Pohyblivá puzzle, která nadchnou každé batolátko bez rozdílu pohlaví. Je úplně jedno, v jakém pořadí či tvaru poskládáte puzzle čtverce – záleží jen na fantazii. Pak již jen do každého čtverce stačí správně vložit barevné ozubené kolečko a jedním z nich začít točit. Celá soustava se tak uvede do pohybu a tvoří krásný živý celek. Tato puzzle se dají skládat mnoha různými způsoby a vedou děti nejen ke kreativnímu a logickému myšlení, ale zároveň procvičují jemnou motoriku, rozeznávání barev i chápání příčiny a následku.

kidtown, 598 Kč

FullSizeRender-1

FullSizeRender-2

FullSizeRender

IMG_2506

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: Eva

Vydáno: 8.5.2017 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  •   Pana Cucinelli jsem potkala poprvé minulý rok. A přesto, že jsem za svoje dlouhé působení v branži módních magazínů dělala rozhovor už s mnoha osobnostmi, tohle setkání si budu navždy pamatovat a bude mít místo v mém srdci. Kdy[číst více]
  •   Vybraly jsme úchvatné publikace z našeho oblíbeného nakladatelství Svojtka & Co. – tentokrát zaměřené na holčičky všech druhů a věků. Protože čtení pomáhá dětem s rozvojem slovní zásoby a k lepšímu vyjadřování slovem i písmem. Těm úplně nejmenším zase[číst více]
  •   Je to tady!!! Jakmile mi tato zpráva poprvé naskočila do mailu, nervózně jsem si poposedla na židli. Mam obrovskou radost, že se o ni teď můžu podělit s vámi. Pokud totiž milujete krásné střevíčky, bude to pro vás takový[číst více]

 Wishlist