By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Top technické vychytávky, které milujeme

Vůbec nezáleží na tom, jestli jste nebo nejste technický typ. BoBo hi-tech speciality si zamilujete na první pohled!

top technika

Jako malá holka jsem milovala lego. Podle zaběhnutých konvencí (a mužských řečí) jsem ale měla už jako dítě zůstat u panenek a jako dospělá u bot a kabelek. Inu… kabelky a boty rozhodně miluji. Na druhou stranu občas se zblázním do zdánlivě nepravděpodobného objektu. Dnes už mají hi-tech vychytávky tolik obdivovatelek jako patro doplňků v Barneys. A módní návrháři to dobře vědí… 

Tady je seznam mých BoBo favoritů…

top technika

top technika

Vždycky jsem měla problém nosit sluchátka pecky, protože mi špatně drží v uších. A najít kvalitní a ještě stylová sluchátka mi chvilku trvalo… Jenže pak jsem narazila na Frends! Růžové zlato, bílá kůže a minimalistický design byla láska na první pohled!

www.net-a-porter.com

top technika

top technika

Nevím, jak vám, ale mně se telefon vybijí zásadně v tu nejhorší dobu. Je to jako magické zaklínadlo! Proto v kabelce už dlouho nosím externí nabíječku, která mě zachrání, když to nejvíc potřebuju. Ta od Michaela Korse je navíc schovaná ve stylové peněžence.

www.michaelkors.com

top technika

top technika

 

Dokonalá technická vychytávka pod taktovkou francouzského módního domu je absolutní must-have letošní sezóny, o které jsme vám psali před pár týdny. Dodnes jsem po nich nepřestala toužit…

www.apple.com

top technika

top technika

Kolikrát se vám stalo, že jste měli telefon v kabelce zrovna ve chvíli, kdy se vám někdo snažil zoufale dovolat? Mně alespoň tisíckrát! Se stylovým a hlavně chytrým náramkem máte po starostech. Díky jemné vibraci vám oznámí důležité hovory i zprávy. Lehce díky Bluetooth.

www.rebeccaminkoff.com

top technika

top technika

Pokud hledáte skvělý motivační prvek, který vás zvedne z gauče za každých okolností, je tento sportovní náramek to pravé ořechové. Měří a ukazuje počet kroků, spálených kalorií i aktuální čas. Bez problémů si na něm můžete nastavit denní i týdenní cíle a porovnávat své výkony s kamarády.

www.nike.com

top technika

02. Xperia_Z5_Compact_Colour_Range

 

Mám ráda telefony, které padnou tak akorát „do ruky“. Přesto ale vyžaduji ty nejlepší vlastnosti. Nová Sony Xperia Z5 Compact splňuje všechny – zvlášť 23 MP fotoaparát s hybridním automatickým ostřením, dvoudenní výdrž baterie a interní paměť 32 GB. A pokud přeci jen toužíte po „maxi telefonu“, vyzkoušejte klasickou verzi Sony Xperia Z5 s displejem ve velikosti 5.2 Full HD.

www.sonymobile.com

 

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 23.11.2015 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist