By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

TOP tatéři na instagramu

Jste fanda tetování? Pak si nenechte ujít pět světových instagramových profilů těch nejlepších...

 

top tateri

SCOTT CAMPBELL

@scampbell333

Již dlouhá léta je dvorním tatérem módního návrháře Marca Jacobse, ale ve svém portfoliu má i tetování Courtney Love nebo Roberta Downey Jr. Tetování je pro něj forma umění a osobního vyjádření zároveň. Jeho práci proto najdete na obálkách časopisů i v uměleckých galeriích.

www.scottcampbellstudio.com

cara

top tateri

BANG BANG

@bangbangnyc

Keith „Bang Bang“ McCurdy je vyhlášeným tatérem celebrit. Jeho služeb využívá zpěvačka Rihanna, Justin Bieber, Miley Cyrus, Kylie Jenner nebo Cara Delevingne. Byl to ostatně právě Keith, kdo se postaral o její fake tetování během MET galavečera. Svoje první tatérské studio otevřel v New Yorku a letos se dokonce můžeme těšit na první knihu.

www.bangbangforever.com

cara

top tateri

JON BOY

@jonboytatoo

Jeho vizitkou jsou minimalistické grafické vzory a portfolio klientů jako je Kendall Jenner nebo Hailey Baldwin. Působí pod patronátem studia West 4 Tattoo a je zastáncem názoru, že tetování nemá dominovat nad osobností, ale naopak. V jeho práci najdete hodně jemných geometrických propracovaných vzorů.

www.refinery29.com/jonboy-tatoo-artist

cara

top tateri

SASHA UNISEX

@sashaunisex

Drobná ruská tatérka je známá po celém světě díky svým nádherným barevným tetováním. Když se jí zeptáte na inspiraci, odpoví, že ta největší přichází z přírody a jejích nekonečných krás. Motor, který ji pohání stále kupředu, jsou klienti. Sama přiznává, že pro svoji práci potřebuje jen dobré světlo, dobrou náladu a zajímavou osobnost.

www.tatooyou.com/temporary-tatoos/sasha-unisex

cara

top tateri

COREY DIVINE

@coreydivine

Na jeho webových stránkách najdete zprávu, že diář má Corey naprosto plný až do roku 2017. Není se čemu divit! Jeho dech beroucí grafická tetování připomínají spíše umělecká díla v galeriích než body art. Na instagramu ho právem sleduje více jak 200 tisíc followers.

www.coreydivine.com

 

 

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: instagram

Vydáno: 19.1.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • gabina sunscreen Kůže je náš největší orgán. Tím, že pokrývá a chrání tělo, hraje ve zdraví a celkovém životním pocitu důležitou roli. Přirozeně, že péčí o ní musíme strávit trochu času, jejím čištěním, ochranou, výživou. Mnoho z nás to ale nebere dost vážně[číst více]
  •   Vánoce jsou oficiálně tady! Respektive už hodně blízko! Jak já tenhle čas miluji 🙂 Máte to stejně? Pokud ano, určitě mojí posedlost dobře chápete. Moje sváteční chvíle nestartují prvním sněhem, ani svařeným vínem, ani dekoracemi v ulicích Prahy, ale[číst více]
  • Ve většině článků o tom, jak mít krásnou pleť přes noc, stojí jako jeden z prvních bodů následující sdělení: spěte alespoň osm hodin. Jako čerstvé mamince mi o tom něco povídejte 🙂 Proto jsem se rozhodla zjistit, jaké jsou jiné[číst více]

 Wishlist