By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Top nové interiérové vůně

Bobo Vibe přináší tipy na ty nej vůně pro váš byt či vůz.

Vyzkoušejte novinky v interiérových vůních ve formě difusérů, jejichž intenzitu si sami určujete počtem tyčinek a také tím, jak často je v difuséru otáčíte, sprej české značky Kantu, který kromě toho, že krásně voní, má antivirový a antibakteriální účinek a taky panáčky, vtipnou variantu většiny nevkusných vůní do auta.

 

1034

Letní limitovaná edice oblíbeného Rituals! Svěží letní vůně lotosu a bergamotu. Bílý lotos je symbol čistoty a duchovního růstu. Bergamot voňavé ovoce velikosti pomeranče, barvou podobné limetce. Tyčinky Rituals… jsou oblíbené pro svůj elegantní design a intenzivní aroma, které harmonizuje domov až na tři měsíce.

Rituals, www.rituals.cz, cena 695,-

overaly

FullRes 035

Room Spray (osvěžovač vzduchu) a Oil Blend (směs éterických olejů) ve dvou variantách. Všechny produkty této řady jsou čistě přírodní a používají pouze 100% éterické oleje, které mají blahodárný vliv. Fresh, tedy, citrónová tráva, sladký pomeranč a litsea nebo Breeze s rozmarýnem, mátou a eukalyptem.

Kantu, www.kantu.cz, cena sprej 399 Kč a olej 190 Kč

overaly

 

23542

Vůně cedru v kombinaci se smyslným santalovým dřevem v jedinečném kontrastu s divokou feferonkou. Dokonalý večerní koktejl plný klidu a ticha. Difuzér má 10 ratanových tyčinek, které se vloží do vonné esence a vůně krásně provoní celou místnost. Intenzitu si pak upravíte dle množství tyčinek v esenci.

Difuzér Meadows s vůní Večernice, www.nordicdays.cz, cena 1990,-

overaly
Skandinavisk_RO_200ml_scent_diffuser_packshot_SS16Vůně čerstvé trávy a spadaného listí stromů, jejichž koruny jsou zabarvené do podzimní žlutohnědé barvy. Jemná vůně připomínající lehký pánský parfém bude příjemným společníkem pro večerní posezení; působí jako balzám na bolest hlavy nebo únavu. Difuzér vydrží až šest měsíců.

Difuzéry Skandinavisk, www.nordicdays.cz, 1259,-

overaly

 

vune_do_auta_NIKI_pudrova_vune_ARIA_PURA_329_Kc

Panáčci Niki v nové třpytivé variantě jsou voňavou alternativou do interiéru vozu. Pacičkami se přichytí na ventilaci, likvidují zápach a auto příjemně provoní. Tento konkrétní květinovo-pudrovou vůní. Náplň vydrží přibližně 2 měsíce.

Aria Pura, www.bytove-parfemy.cz, cena 329,- Kč.

overaly

Snímek obrazovky 2016-06-26 v 12.51.10

Mr&Mrs Fragrance Ocean Breeze, www.fann.cz, Cena 249,- Kč.

 

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv firme

Vydáno: 10.7.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Technické dárky vždycky byly spíš doména mužů. Bohužel zjistila jsem, že pokud mají nákupy toho mého muže bavit, většinou se to bez návštěvy elektra neobejde 🙂 Proto jsem se rozhodla udělat seznam technických dárků, které by potěšily i mě. Hlavně[číst více]
  • Laskavá kniha, řemeslný hrneček či ručně sbíraný čaj…..   Věříme, že laskavost vede ke štěstí a štěstí vede k laskavosti. Proto vidíme smysl v jejím šíření napříč společností. S laskavou myšlenkou vznikla také kolekce řemeslných produktů, jako je ručně sbíraná[číst více]
  • C.E.O. C + E Protect + Repair Moisturizer – obnovující hydratační krém s vitamíny C + E Krém C.E.O. obsahuje vitamín C, hydratuje pleť, rozjasňuje ji, bojuje proti jejímu vysychání a dalším nedokonalostem a vyvíjí ochranný antioxidační účinek. Cena: 1[číst více]

 Wishlist