By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Top nové interiérové vůně

Bobo Vibe přináší tipy na ty nej vůně pro váš byt či vůz.

Vyzkoušejte novinky v interiérových vůních ve formě difusérů, jejichž intenzitu si sami určujete počtem tyčinek a také tím, jak často je v difuséru otáčíte, sprej české značky Kantu, který kromě toho, že krásně voní, má antivirový a antibakteriální účinek a taky panáčky, vtipnou variantu většiny nevkusných vůní do auta.

 

1034

Letní limitovaná edice oblíbeného Rituals! Svěží letní vůně lotosu a bergamotu. Bílý lotos je symbol čistoty a duchovního růstu. Bergamot voňavé ovoce velikosti pomeranče, barvou podobné limetce. Tyčinky Rituals… jsou oblíbené pro svůj elegantní design a intenzivní aroma, které harmonizuje domov až na tři měsíce.

Rituals, www.rituals.cz, cena 695,-

overaly

FullRes 035

Room Spray (osvěžovač vzduchu) a Oil Blend (směs éterických olejů) ve dvou variantách. Všechny produkty této řady jsou čistě přírodní a používají pouze 100% éterické oleje, které mají blahodárný vliv. Fresh, tedy, citrónová tráva, sladký pomeranč a litsea nebo Breeze s rozmarýnem, mátou a eukalyptem.

Kantu, www.kantu.cz, cena sprej 399 Kč a olej 190 Kč

overaly

 

23542

Vůně cedru v kombinaci se smyslným santalovým dřevem v jedinečném kontrastu s divokou feferonkou. Dokonalý večerní koktejl plný klidu a ticha. Difuzér má 10 ratanových tyčinek, které se vloží do vonné esence a vůně krásně provoní celou místnost. Intenzitu si pak upravíte dle množství tyčinek v esenci.

Difuzér Meadows s vůní Večernice, www.nordicdays.cz, cena 1990,-

overaly
Skandinavisk_RO_200ml_scent_diffuser_packshot_SS16Vůně čerstvé trávy a spadaného listí stromů, jejichž koruny jsou zabarvené do podzimní žlutohnědé barvy. Jemná vůně připomínající lehký pánský parfém bude příjemným společníkem pro večerní posezení; působí jako balzám na bolest hlavy nebo únavu. Difuzér vydrží až šest měsíců.

Difuzéry Skandinavisk, www.nordicdays.cz, 1259,-

overaly

 

vune_do_auta_NIKI_pudrova_vune_ARIA_PURA_329_Kc

Panáčci Niki v nové třpytivé variantě jsou voňavou alternativou do interiéru vozu. Pacičkami se přichytí na ventilaci, likvidují zápach a auto příjemně provoní. Tento konkrétní květinovo-pudrovou vůní. Náplň vydrží přibližně 2 měsíce.

Aria Pura, www.bytove-parfemy.cz, cena 329,- Kč.

overaly

Snímek obrazovky 2016-06-26 v 12.51.10

Mr&Mrs Fragrance Ocean Breeze, www.fann.cz, Cena 249,- Kč.

 

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv firme

Vydáno: 10.7.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • snimek-obrazovky-2017-01-04-v-21-29-59 Pět dní v týdnu jezte, co jen chcete, a váš příjem kalorií hlídejte dva. Dieta 5:2 je způsob stravování stále umožňující jíst vaše oblíbená jídla. Zní to příliš skvěle, než aby to byla pravda?     Zvyk postění se skutečně není[číst více]
  • DSC04013 Fascinovalo mě, když po mně někdo chtěl erudovanou recenzi na kočárek, když jsem měla svůj první a neměla absolutně žádné srovnání. Dneska už jsem mazák a mohla bych kočárky vyučovat, že… přednášet na vysoké škole! 🙂  Takže co k novému Bugaboo[číst více]
  • Snímek obrazovky 2017-07-10 v 21.40.27   Léto je v plném proudu! Užijte si ho se vším všudy. Tedy i s hodně vykrojenými plavkami, které mnohdy odhalí víc, než bychom si přály. Celulitida, zašedlá a mdlá pokožka… by ideálně měly být letním tabu. Proto jsme pro[číst více]

 Wishlist