By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Top aplikace pro high tech nastávající matky

Aplikace, které mají smysl a opravdu usnadní život zaměstnané nejen prvorodičce.

Aplikací pro budoucí matky je na trhu strašně moc. Spousta těch, které vás nabádají k desateru měření sama sebe, neustálých příprav do porodnice, správnému jídelníčku a focení se ze všech úhlů. Já pro vás vybrala ty, které smysl mají a usnadní život zaměstnané nastávající mamince.

aplikace final

Menstruace

Tak pokud začneme od začátku… aplikace vám kromě menstruace měří plodné dny, takže v případě chtěného početí víte, kdy je ta pravá chvíle. Jo a mimochodem hodí se i z opačných důvodů… jeden můj kamarád ji má v telefonu právě proto, aby věděl, kdy partnerce sdělit, že ho zrovna rozbolela hlava:-)

hudebni alba

Průvodce těhotenstvím

Zajímá vás, co se v kterém týdnu těhotenství děje, jak se váš plod vyvíjí a kolik času do porodu zbývá? Verze zdarma aplikace Baby touch každý týden popíše, co ve vašem těle probíhá, na co dát pozor a upozorní vás, abyste nezapomněla na každotýdenní fotografii do galerie. Placená verze radí s jídelníčkem, cvičením, zdravím nebo věcmi do porodnice (prostě je zbytečná:-)

hudebni alba

Kontrakce

Aplikací Contractions jednoduše změříte začátek kontrakce, konec a ohodnotíte jejich intenzitu. Aplikace vám spočítá intervaly, vytvoří grafy a vy si nic nemusíte zapisovat ani pamatovat ve chvíli, kdy máte jiné starosti. Kromě toho na vteřinu přesně.

hudebni alba

Kojení

Vaše mozkové závity naplno při kojení rozhodně nefungují a vy si máte pamatovat, kdy a z kterého prsa jste kojila? Mission impossible!

V aplikaci BFF (Breast Feeding Friend) označíte prso, z kterého krmíte, které je vtipně znázorněno cup cakem a změříte čas. Verze zadarmo vám uchovává zhruba poslední týden kojení. Placená má větší paměťovou kapacitu.

hudebni alba

Na uklidnění

Všechny možné uklidňující zvuky, které dobře uspávají mimina. Baby sleep ve verzi zdarma třeba bublinky, plamen z pochodně, městský ruch. V placené verzi navíc získáte třeba tlukot srdce, déšť v pralese či zvuk podpatků. Takovýchto aplikací je samozřejmě více. Třeba Baby don’t cry nabízí zvuk vysavače, fénu apod.

hudebni alba

Baby monitor all in one

Pokud nemáte chůvičku, stačí stáhnout jednu z aplikací baby monitor, kterých je na netu opravdu hromada. Potřebujete k tomu dva telefony a je to.

IMG_3203

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: bobovibe

Vydáno: 11.8.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • kocka kafe   Víte proč jsou tak oblíbená kočičí videa? Protože je dokázáno, že na lidi mají antistresový účinek. Přinášíme vám seznam pražských kočičích kaváren, kde zapomenete na všechny starosti, protože zde můžete sledovat sex, pardon, cats live 🙂 A opravdu, kočičí[číst více]
  • pondeli nedele uvodni Když budu upřímná, občas jsem na oblékání v pondělí trošku líná 🙂 Určitě je to dané také tím, že vstávat v pondělí ráno do práce je po víkendu víc náročné než kdykoliv jindy. Člověk si raději přispí a pak vezme[číst více]
  • Na originálních špercích českých designérů mám doslova závislost! Vždycky jsem byla „cetkařka“ – a rozhodně to slovo nechápejte ve špatném slova smyslu: prostě se ráda zdobím originálními šperky. Nejraději těmi drobnými, zlatými nebo stříbrnými. Prstýnky, řetízky. Anebo prostě vším najednou.[číst více]

 Wishlist