By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Top aplikace pro high tech nastávající matky

Aplikace, které mají smysl a opravdu usnadní život zaměstnané nejen prvorodičce.

Aplikací pro budoucí matky je na trhu strašně moc. Spousta těch, které vás nabádají k desateru měření sama sebe, neustálých příprav do porodnice, správnému jídelníčku a focení se ze všech úhlů. Já pro vás vybrala ty, které smysl mají a usnadní život zaměstnané nastávající mamince.

aplikace final

Menstruace

Tak pokud začneme od začátku… aplikace vám kromě menstruace měří plodné dny, takže v případě chtěného početí víte, kdy je ta pravá chvíle. Jo a mimochodem hodí se i z opačných důvodů… jeden můj kamarád ji má v telefonu právě proto, aby věděl, kdy partnerce sdělit, že ho zrovna rozbolela hlava:-)

hudebni alba

Průvodce těhotenstvím

Zajímá vás, co se v kterém týdnu těhotenství děje, jak se váš plod vyvíjí a kolik času do porodu zbývá? Verze zdarma aplikace Baby touch každý týden popíše, co ve vašem těle probíhá, na co dát pozor a upozorní vás, abyste nezapomněla na každotýdenní fotografii do galerie. Placená verze radí s jídelníčkem, cvičením, zdravím nebo věcmi do porodnice (prostě je zbytečná:-)

hudebni alba

Kontrakce

Aplikací Contractions jednoduše změříte začátek kontrakce, konec a ohodnotíte jejich intenzitu. Aplikace vám spočítá intervaly, vytvoří grafy a vy si nic nemusíte zapisovat ani pamatovat ve chvíli, kdy máte jiné starosti. Kromě toho na vteřinu přesně.

hudebni alba

Kojení

Vaše mozkové závity naplno při kojení rozhodně nefungují a vy si máte pamatovat, kdy a z kterého prsa jste kojila? Mission impossible!

V aplikaci BFF (Breast Feeding Friend) označíte prso, z kterého krmíte, které je vtipně znázorněno cup cakem a změříte čas. Verze zadarmo vám uchovává zhruba poslední týden kojení. Placená má větší paměťovou kapacitu.

hudebni alba

Na uklidnění

Všechny možné uklidňující zvuky, které dobře uspávají mimina. Baby sleep ve verzi zdarma třeba bublinky, plamen z pochodně, městský ruch. V placené verzi navíc získáte třeba tlukot srdce, déšť v pralese či zvuk podpatků. Takovýchto aplikací je samozřejmě více. Třeba Baby don’t cry nabízí zvuk vysavače, fénu apod.

hudebni alba

Baby monitor all in one

Pokud nemáte chůvičku, stačí stáhnout jednu z aplikací baby monitor, kterých je na netu opravdu hromada. Potřebujete k tomu dva telefony a je to.

IMG_3203

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: bobovibe

Vydáno: 11.8.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  •   Svatební sezóna je v plném proudu! Krásný dort, výzdoba, prstýnky, svatební šaty, účes… Stojí nemalé úsilí veškeré detaily vyladit – a pak je najednou během jednoho dne všechno pryč. Naštěstí zůstanou vzpomínky v podobě fotografií. Pokud chcete zvěčnit novomanžele i[číst více]
  • lv pro unicef uvodni   Společnost Louis Vuitton a Dětský fond Organizace spojených národů (UNICEF), přední organizace zajišťující humanitární a rozvojovou pomoc, podepsaly globální dohodu o spolupráci s cílem pomáhat těm nejohroženějším dětem na světě. Konkrétně se jedná o fundraising ve prospěch UNICEF a společná[číst více]
  •   Společnost Tiffany & Co. v říjnu učiní bezprecedentní krok v oblasti sledovatelnosti původu diamantů, protože začne sdílet informace o celé cestě, kterou při svém vzniku urazí její nově získané, individuálně registrované diamanty (0,18 karátů nebo větší). Je to v celém šperkařském odvětví[číst více]

 Wishlist