By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Testovali jsme: nové dudlíky NUK, které věrně napodobují tvar ženského prsu

A musíme přiznat, že nás výsledek opravdu překvapil.

IMG_1159

 

Značka NUK patří od narození našich dětí k nejoblíbenějším. Přišlo to u obou z nás tak nějak automaticky… Nejdřív nám kamarádky doporučily dudlíky, pak lahvičky, nůžtičky na nehty a tak bychom mohly pokračovat… Proto máme obrovskou radost, že vás můžeme seznámit s aktuální novinkou, kterou značka odhalila poměrně nedávno. A ‚my‘ měly možnost ji hned otestovat. 

Všechny naše tři děti si „frčí“ na dudlících. Nijak dramaticky, troufnu si říct, ale na noc je mají všichni – Ben, Adrian i Anna. Prostě jim dodávají pocit klidu, bezpečí a přijde mi, že je to pro ně i signál, že teď prostě přišel čas jít spát. Nebudu vám nic nalhávat, že jsem mnohokrát neřešila, jestli je to tak vlastně správně.

Největší starost jsem měla o zdravý chrup dítěte, protože jsem slyšela mnoho teorií, že dudlík může růst zubů hodně ovlivnit. Proto mám opravdu radost, že nový NUK byl vyvinut tak, aby nezpůsoboval žádné budoucí ortodontické problémy – jako křivé zuby nebo deformaci čelisti. Právě díky plochému a úzkému tvaru sací části minimalizuje tlak na zuby i čelist. Další nespornou výhodou je více prostoru pro přirozené sací pohyby, čímž má miminko příjemnější pocit v ústech.

Dítě může používat dudlík již od útlého věku a to až do 36. měsíce. Lze jej kombinovat s kojením, jelikož ho nijak neovlivňuje. Naopak! Nový typ dudlíků NUK věrně napodobuje tvar ženského prsu. K dostání jsou tři velikosti – z nichž první, nejmenší, se používá od narození až do 6 měsíců, druhá od 6 do 18 měsíců a poslední, největší od 18 do 36 měsíců věku.

Pro uspokojení potřeb všech miminek jsou pak vyvinuty dudlíků dva druhy. Jeden silikonový, bez chuti a zápachu a druhý přírodní latexový. Oba materiály jsou vhodné pro všechna miminka, tudíž se můžete rozhodnout na základě vkusu vašeho nebo vašeho miminka : )…

A o jeho bezpečnost se s produkty NUK bát nemusíte. Než se dudlíky vůbec dostanou na trh, projdou přísnými kontrolami a jsou podrobeny náročným testům jako třeba test odolnosti proti roztržení (a rozkousnutí).

 

IMG_4796

IMG_4819

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 1.8.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist