By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Světová kampaň Preciosy Red Redefined

Preciosa představuje první „pravou“ červenou bez kadmia.

Preciosa, výrobce českého křišťálu a šperkových kamenů, představila v Miláně svou nejnovější kolekci. Tón kolekce s názvem Red Redefined udává křišťál v barvě Red Velvet, vůbec první červená barva bez kadmia.

A protože jsou fotografie ke kampani světoznámé fotografky Hany Knížové opravdu úžasné, rozhodli jsme se vám zde celou kampaň předvést. Máme radost, že české firmy dělají světový marketing!

Red_RedefinedTváří kampaně a ztělesněním biblické Evy je úspěšná modelka Dorota Kullová, módní kolekci Red Redefined s využitím všech křišťálových novinek vytvořil mladý návrhář Lukáš Krnáč. O jedinečné brýle zdobené kubickou zirkonií a nanogems se postarala Czech Grand Designérka Nastassia Aleinikava. Autorkou ilustrací je Yveta Kroupová.
Red Redefined vypráví příběh Evy a Adama a okamžiku, kdy první žena ochutná jablko poznání. S ním přichází k prozření, že k přírodě, která ji obklopuje, je třeba se chovat co nejohleduplněji. Poznání, které je středobodem kampaně, je zároveň módní inspirací i hnací silou změny. A stejně jako bylo poznání zásadní pro vytvoření jedinečné barvy Red Velvet, je také klíčem pro změnu chování Preciosy i celého módního průmyslu ve snaze o snižování tlaku na životní prostředí.

Diskuse o nastoupení co nejudržitelnější cesty rezonuje módním prostředím stále více. S nástupem sezony Jaro/léto 2020 bude již tato tematika zcela samozřejmou v řadě kolekcí a stane se ještě silnějším trendem. Kvalita se stává důležitější než kvantita. „Jsme přesvědčeni, že pouze udržitelnost je správná cesta pro módní průmysl a je to cesta, kterou jsme se vydali i my,‟ říká Jan Štiller, ředitel rozvoje obchodu a marketingu Preciosy Components. „Představení červené Red Velvet je stvrzením, že Preciosa chce patřit do společnosti ohleduplných firem. Zároveň touto kampaní deklarujeme, že i nadále budeme činit kroky, které trend co nejnižší ekologické náročnosti ještě podpoří.‟

 

Zdvojeni Tree1 Kostky1 Bored Apples1

 

 

 

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 11.3.2019 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist