By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Sluchátka Bose vyhrávají Red Dot

prestižních ocenění Red Dot udělovaly ceny

Sluchátka Bose Headphones 700 získala v letošním ročníku prestižních designových cen Red Dot v kategorii „audio“ ocenění „Best of the Best“. Další ocenění Red Dot udělila porota produktu Bose Portable Home Speaker, který kombinuje audio systém pro chytré ozvučení a bezdrátový rozvod hudby v domácnosti s přenosným Bluetooth reproduktorem.    

Americký výrobce audiotechniky Bose navazuje ve velkém stylu na řadu ocenění. V letošním ročníku mezinárodně uznávaných prestižních ocenění Red Dot získala sluchátka Bose headphones 700 v kategorii „audio“ cenu „Red Dot: Best of the Best“. Red Dot si také odnáší Portable Home Speaker, který kombinuje audio systém pro chytré ozvučení a bezdrátový rozvod hudby v domácnosti s přenosným Bluetooth reproduktorem.

Bose Headphones 700: optimální poslechové podmínky v rušném prostředí

Bose je historicky největším průkopníkem sluchátek s technologií potlačení okolních ruchů ANC (Active Noise Cancelling). Uvedením modelu Headphones 700 navázal výrobce na mnoho let uznávaný a oceňovaný model Bose QuietComfort 35. Headphones 700 představují novou generaci ANC využívající celkem 8 mikrofonů. Šest z nich monitoruje okolní zvuky ze všech stran proto, aby je vestavěná elektronika mohla aktivně co nejlépe potlačit a vytvořit tak uživateli optimální poslechové podmínky. Další úzce směrové mikrofony přesně izolují zvuky od úst uživatele a použitá technologie se stará o vynikající čistotu a srozumitelnost handsfree hovorů i v rušném prostředí. Totéž platí i při diktování příkazů některému z vestavěných digitálních asistentů, jako například Google Asssistant či Siri. Úroveň potlačení okolního hluku lze dle potřeby nastavit v celkem 11 úrovních. Zvukové vlastnosti Headphones 700 byly nastaveny tak, aby posluchač získal vyrovnanou a věrnou reprodukci. Díky tomu není ani mnohahodinový poslech unavující. Na plně nabitou baterii hrají sluchátka až 20 hodin. Bose Headphones 700 jsou na trhu za 9 990 Kč v černé či stříbrné barvě a nyní také ve velmi atraktivní  limitované edici “Soapstone”.

Porota Red Dot ocenila „vynikající technologii ANC a vysoce kvalitní materiály s povrchy velmi příjemnými na dotek. Sluchátka Bose Noise Canceling Headphones 700 poskytnou uživatelům skvělý pocit. Jejich působivý design a vynikající kvalita reprodukce zvuku jsou ztělesněním dlouholetých nejvyšších standardů výrobce v oblasti inovací i kvality. Mimořádný komfort těchto sluchátek je patrný také v možnosti individuálního přizpůsobení potlačení okolí“.

Bose Portable Home Speaker

Jediný reproduktor Bose, který kombinuje chytré vlastnosti pro komplexní ozvučení domácnosti a velmi výkonný přenosný Bluetooth reproduktor. Díky vlastnímu patentovanému řešení 360° zvuku šířeného do všech stran mají všichni posluchači kolem audio systému stejný zvukový zážitek. Elegantní hliníkové provedení doplňuje praktické poutko umožňující snadné přenášení. Ve spojení s dalšími reproduktory řady Home Speaker umožňuje snadný bezdrátový rozvod hudby po domě či bytě. Do každé místnosti, kterou chcete ozvučit, zvolíte nejvhodnější chytrý reproduktor Bose Home Speaker a po instalaci aplikace do vašeho telefonu propojíte všechny přístroje do jediného audio systému. Podobně lze využít také se systémy s podporou AirPlay 2.  Bose Portable Home Speaker je k dostání za 9 990 Kč v černé a stříbrné barvě.

Porota Red Dot označila tento audio systém jako „elegantně navržený a působivě univerzální reproduktor, který dokonale naplní potřeby na cestách a jeho vlastnosti ocení uživatelé také doma“.

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 7.8.2020 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Nová sezóna, nové nehty. Ať už si je budete dělat v klidu vašeho domova (… v mém případě někdy mezi krmením, spaním a uzávěrkou :), nebo si na ně zajdete do salonu (tip najdete na konci článku), důležité je vědět, jaké barvy[číst více]
  •   Dýňová polévka Ingredience na 4 porce: 2 cibule, 100 g petržele, 200 g mrkve, 1 kg dýně Hokkaidó, 20 g másla, 1 lžíce oleje, jogurt, pepř, sůl, mletý zázvor Postup: Zeleninu nakrájejte na kostky a orestujte na cibulce a na[číst více]
  • celerova polevka Polévky jsou skvělým tipem, máme-li málo času stát u plotny a lednice zrovna neoplývá zásobami. Navíc nás snadno a rychle zasytí a ještě můžeme druhou rukou ťukat do klávesnice, nebo se věnovat jiné neodkladné činnosti. A taky zasytit své ratolesti[číst více]

 Wishlist