By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Pražský butik Hublot oslavil třetí narozeniny dobrým skutkem!

3 roky pražského butiku Hublot, 3 roky nezapomenutelných zážitků a charitativní narozeninová večeře, na kterou bude vzpomínáno ještě hodně dlouho.

Hublot-123 (kopie)

 

Na akci organizované švýcarskou hodinkářskou společností Hublot a Barbarou Nesvadbovou měli hosté možnost zapojit se do unikátní dražby na podporu charitativní organizace Be Charity. Vydražit tak mohli věci jako černé Hublot nástěnné hodiny, tři fotbalové dresy podepsané ambasadory značky – Pelé, Usain Bolt a Maradonou, VIP lístky na osmifinále Ligy mistrů, pro kterou je Hublot licencovanou časomírou nebo obraz Modré Bubliny od Jiřího George Dokoupila. Dále fotografii z 60. let od Jana Saudka či print “Triple Elvis” od Andy Warhola ze soukromé sbírky Hany Soukupové.

Na události nechyběly ani české osobnosti jako supermodelka Hana Soukupová, topmodelka Pavlína Němcová, návrhářka Taťána Kovaříková, renomovaní bývalí fotbalisté Zdeněk Grygera a Karol Kisel a v neposlední řadě taky spisovatelka a zakladatelka nadačního fondu Be Charity Barbara Nesvadbová a to se svými vzácnými hosty – doktory Doc. MUDr. Andrejem Sukopem, Ph.D. a Prof. MUDr. Antonínem Pařízkem, CSc.

Hosté tak v galerii současného umění přivítalo šampaňské a díla umělce Ašot Haas. K vidění byla tvorba z posledních dvou let s řadou působivých světelných objektů a velkých obrazů. Dražbou provázel moderátor Ondřej Novotný a Barbara Nesvadbová, kteří nezapomněli upozornit na důležitost charitativní práce k podpoře handicapovaných klientů a jejich rodin a ošetřovatelů. Výtěžek aukce bude využit k zajištění zdravotnických potřeb a nástrojů, které jsou stěžejní pro ty, kteří na této pomoci závisí.

Celkově se na galavečeři Hublot pro Be Charity vydražila neuvěřitelná částka 2 251 000 korun. Barbaře Nesvadbové měl tu čest tento šek předat Benoit Lecigne, který tak charitativnímu fondu Be Charity umožnil pokračovat s dobročinnou činností v České republice i nadále. “V návaznosti na ohromný úspěch, který Hublot v České republice měl, je mi dnes večer v Praze velkou ctí stát se jménem značky Hublot partnerem charitativní organizace Be Charity“, řekl Benoit Lecigne, generální manažer Hublot pro Východní Evropu, Francii, Belux, Spojené království a Skandinávii, „Je naším potěšením a zodpovědností zaručit, že této komunitě, která podporovala a propagovala naší značku, dáváme něco nazpět. Děkuji všem, kteří se zúčastnili dražby a Barbaře, že nám umožnila se na tom s ní podílet.”

„Jsme velmi vděční a je nám obrovskou ctí, že můžeme být partnerem tak skvělé značky a společnosti jako je Hublot. Naše charitativní organizace pomáhá nemocným dětem, vytváří pracovní příležitosti pro duševně postižené klienty a snaží se podporovat všechny nemocnice, které to potřebují. Po obrovském loňském úspěchu charitativní večeře Manolo Blahnik jsme neskutečně šťastní, že tentokrát lámeme nové rekordy,“ poděkovala Barbara.

Všechno nejlepší k narozeninám Hublot!

hublot 1

hublot 2 hublot 3 hublot 4

hublot 5

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 7.12.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  •   Kdo nemá rád smetanové omáčky? Ne vždy navíc znamenají kalorickou bombu, když se smetana použije ve správném množství, omáčka je jemná, hedvábná a v kombinaci s bílým vínem a houbami neodolatelná. Milovník masitých pokrmů nejsem, tady ale mileráda dělám[číst více]
  •   Celerovo-mrkvová pomazánka s tofu Ingredience: 1/2 bulvy celeru 3 střední mrkve 1 uzené tofu 2 lžíce nízkotučného jogurtu 2 lžíce sójové majolky pepř Postup: Celer i mrkev očistíme a nastrouháme na jemném struhadle. Uzené tofu také nastrouháme na jemném[číst více]
  •   Aktuální přírůstek kolekce Chuck Taylor All Star ’70 se snadno stane vaší obuvnickou posedlostí. Po vyšívaných kaktuskách totiž přichází s vyšívanými (stále tak žádanými) plameňáčky, které vás v létě tematicky doprovodí takřka kamkoliv. A k dostání buď na chladně[číst více]

 Wishlist