By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

POZOR!!! Velká soutěž o kočárek Bugaboo Fox v hodnotě 30 000 Kč

Zapojte se do exkluzivní šance vyhrát nejnovější kočárek od nizozemské značky Bugaboo.

extra-pi-bgb-fox-combi-complete1-chassis-alu_seat-bm_bassinet-bm_sun-canopy-bm_grips-zw_wheel-caps-wh

 

Nebudeme vám lhát – ten kočárek je prostě skvělý! My jsme ho s Evou měly šanci jako první v České republice vyzkoušet a od té doby prostě nechceme jiný. A proto nás při další spolupráci s Bugaboo napadlo, že by bylo skvělé, kdybychom se o tuhle úžasnou zkušenost mohly podělit i s vámi, našimi věrnými čtenáři a milovníky této revoluční značky. A Bugaboo nadšeně souhlasilo! Takže máme obrovskou radost, že můžeme odstartovat měsíční soutěž právě o kočárek Bugaboo Fox! 

Ale pěkně od začátku… pro ty, co kočárek tak dobře neznají… O co se tedy jedná? Bugaboo dlouhou dobu zpovídalo svoje klienty, rodiče, přátelé a kamarády a poslouchali jejich příběhy, jaký kočárek by si představovali. A Bugaboo Fox je toho výsledkem! Letošní kampaň Bugaboo se nazývá: say „YES” a skrývá se za tím jednoduché ano, na všechny vaše prosby o nejdokonalejší kočárek na trhu.

Bugaboo Fox si totiž poradí s jakýmkoliv životním stylem: procházky v přírodě, život v malém bytě, ve třetím patře bez výtahu, s cestováním, nakupováním či jakoukoliv jinou aktivitou, kterou si jen umíte představit.

Má ten nejjemnější chod – žádná námaha, prostě jdete. Vezmete ho kamkoliv, od ulic města až po zasněžené stezky – pokročilé zavěšení kol a velké pneumatiky zajistí hladkou a stabilní jízdu pro vás i vaše dítě a to bez ohledu na povrch. Snadno přístupný koš pod sedákem vám umožňuje vzít si s sebou cokoliv, co potřebujete. Díky jeho ultralehkému rámu a vysoce kompaktnímu skládání můžete velmi jednoduše složit váš kočárek a uložit si ho domů nebo do auta. I přesto, jak je lehký, unese dítě až do 17 kg. Přičemž sám o sobě váží něco kolem 9,9 kg, čímž se stává nejlehčím kočárkem na trhu.

Podvozek a sedací část jsou ergonomicky navrženy pro maximální pohodlí. Prostornost a podpůrná polstrování zaručují, že dítě může pokojně spát, zatímco rodiče se v klidu procházejí. Konstrukce rámu je robustní, přesto lehká a dá se snadno složit a nosit. Složí se v jednom kuse a stojí samostatně.

S novým kočárkem přichází od Bugaboo i úplně nový módní jazyk. To znamená zaoblenější a modernější obrysy. Jeho modulární design přináší opět možnost si kočárek vytvořit přesně podle sebe nebo si ho oživit dodáním nového vzhledu pro aktuální sezónu nebo dítě. Díky mnoha barevným možnostem látek, krytů kol či madel si ho namícháte a uzpůsobíte přesně podle svého. Materiály jsou perfektní, zajišťující, že kočárek vydrží po generace a to se stejným vynikajícím výkonem.

Nekompromisní kvalita, vzhled a komfort. To je to, co dělá Bugaboo výjímečným, protože neexistuje nic jako Bugaboo.

Co to umí:

– Od narození do 17 kg

– Středové zavěšení a zavěšení předních kol

– Vyměnitelná korbička, potah sedáku, sluneční stříška, madla a kryty kol

– Připojíte příslušenství jednoduše díky integrovanému upevňovacímu bodu

– Všechny textilie lze prát v pračce

– Hmotnost 9,9 kg

– Velká přední kola: 8,5 palce a zadní: 12 palců

– Velký, snadno přístupný koš pod sedákem s nosností 10 kg a úložnými kapsami

– Vysoké umístění sedátka – 59 cm od země

– Jednou rukou sundáte rám sedáku, stejně tak upravíte jeho nastavení

– Vysoce kompaktní složení v jednom kuse

– Plážové nastavení (princip tažení po dvou kolech)

A teď to nejdůležitější:

co udělat pro to, abyste kočárek Bugaboo Fox získali právě vy?

Pravidla jsou jednoduchá:

1. na instagramu @bobovibe najděte fotografii kočárku s označením soutěže a olajkujte ji

2. sledujte instagram

@bobovibe

@eva_jasanovska

@lujanotova

@bugaboostrollers

3. do komentářů pod fotku na instagramu napište, co pro vás znamená „moderní rodičovství“ (jednoduše, žádné dlouhé vypisování:-) a označte dvě osoby, které podle vás právě moderním rodičem jsou (ať už vaše kamarádka nebo někdo, koho sledujete).

4. soutěž zkopírujte do své instastory s označením @bobovibe (jedině s tím označením to uvidíme:-)

Vítěz musí splňovat všechny podmínky.

Výherce vylosujeme na dětský den, tedy 1. června 2018

Odměnou je kočárek Bugaboo Fox, který si výherce může složit na míru.

Hodně štěstí!

extra-pi-bgb-fox-combi-complete1-chassis-alu_seat-bm_bassinet-bm_sun-canopy-bm_grips-zw_wheel-caps-wh

bugaboo-fox-black-chassisred-melange-base-choose-your-sun-canopy-handle-wheels

26698

18764wa

bugaboo_fox_black_chassis_olive_green_canopy_black_carrycot

dimension-one-piece-fold

compact-fold

extra_4000_px-PI_bgb_fox_chassis_ZW_seat_GM_suncanopy_GM_underseat_basket_two_wheel_position_2000x

soutez bugaboo vizual

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 8.5.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • spanek gabina A čísla českých žen nejsou o mnoho lepší. Toto vyčerpání dokáže způsobit nejen netečnost a zpomalenost, ale vede i k dlouhodobým zdravotním problémům. Pokud je i pro vás obtížné usnout, zkuste tato jednoduchá řešení k dosažení poklidného, regenerujícího spánku. Digitální Detox Rychlé[číst více]
  • dzinovky @madewell1937 Investice do klasické džínové bundy je skvělý nápad z mnoha důvodů. Hned první mě napadne, že se prostě hodí naprosto ke všemu – já ji dokonce jednou měla i na večerních šatech (s converskami) a vypadalo to naprosto skvěle![číst více]
  • alba Příchod Mikuláše oficiálně odstartoval sváteční atmosféru. Chcete-li ji nastartovat i u vás doma, pořiďte si k tomu ten nejlepší playlist. Tady je náš výběr nejoblíbenějších BoBo vánočních songů. Něco ze staré školy, popíku až po naprosté kýče, které u nás[číst více]

 Wishlist