By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Panenky, které pobláznily instagram

Hledáte inspiraci na vánoční dárky? My jsme objevily jeden super tip!

Snímek obrazovky 2017-11-03 v 12.58.29

 

Konečně jsem si na vlastní kůži vyzkoušela, jak velkou sílu má instagram…. Ale abych začala pěkně od začátku: Moje neteř Ema bude mít za pár týdnů narozeniny. Shánění dárku jsem vždy věnovala pár dnů před její oslavou. Jenže pak se narodil Ben a její maminka Martina nám od začátku dává tak perfektní dárky, že jsem se až zastyděla. Byla to ona, která přinesla kroužky, kostičky a i tu naprosto úžasnou velrybu, do které se nalije voda a díky které ten náš brambůrek alespoň občas zvednul hlavu z podložky. Tentokrát tedy můj dárek pro Emu bude (super) top!

Naprosto skvělou inspiraci jsem našla na instagramu. Respektive u mých stylových kamarádek/maminek, které na něm sleduji. Moji pozornost zaujala hračka Enchantimals, která zcela ovládla všechny jejich ratolesti! Slyšeli jste už o nich? Já předtím tedy ne, ale teď vlastně nechápu, na jaké planetě jsem celou dobu žila. Poprvé jsem je viděla u módní návrhářky Ivany Mentlové a její dcery Isabely. Pak Martina Hájková spolu s dcerou Tess a teď i majitelka módní značky Replay, vždy stylová maminka Pavla Vrbová.

Moje kroky vedly přímo do hračkářství pro tyhle malé panenky se zvířátky. Seznamte se s Felicity Liškovou, která je rychlá, chytrá a zajímá se o veškeré dění kolem. Bree Zajíčkovou, která je ze všech nejšikovnější, Pippou Pávovou, která je hrdá na svoje peří a Sage Skunkovou, co umí přemýšlet stejně rychle jako běhat…. Panenek je ale rozhodně více a každá má svoji super schopnost. Navíc mají oblečky v krásných zářivých barvičkách a jsou doplněné roztomilými zvířátky. A to balení! Pokud mě sledujete na @lujanotova, určitě vám neunikly všechny ty krásné insta stories.

A jestli se divíte, že to na Bobovibe takhle veřejně píši, tak Ema ještě číst neumí 🙂 A mě napadlo, že možná podobně jako já hledáte před Vánocemi super dárky pro svoje holčičky, dcery, neteře, kamarádky… A teď prosím zase pošlete mně nějaké tipy na (super) dárky pro kluky 🙂 Ať je to spravedlivé 🙂

Krásný listopad všem!

Lucie

 

DLOokYc8UKM-fB9H4xMDoxOjBzMTt2bJ

3Gduepif0T1UGY8H4xMDoxOjBzMTt2bJ

Snímek obrazovky 2017-11-03 v 12.59.09

Snímek obrazovky 2017-11-03 v 12.59.30

maxresdefault

Photographer Stylist

Photographer
Stylist

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 15.11.2017 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist