By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Nejkrásnější balkóny světa

BoBo výběr dech beroucích výhledů, které můžete vyzkoušet na vlastní kůži.

Vybírat si prázdninovou destinaci můžete podle mnoha kritérií… Pokud jste na tom stejně jako my, milujete ale nádherné výhledy. A co může být lepšího, než se ráno probudit v krásném hotelovém pokoji a jen v županu (nebo klidně bez něj) vyjít na balkón s úchvatným výhledem? Tomu říkáme BoBo zážitek! Užijte si náš výběr těch nejkrásnějších…

 

balkon

 

Le Sirenuse, Positano, Itálie

Hotel Le Sirenuse najdete vysoko na skále na italském pobřeží Amalfi a okouzlí všechny, kdo milují výhled na křišťálově modrou vodu a romantické panorama městečka Positano. Plus v hotelu prý dělají nejlepší špagety „alle Vongole“ na světě. Ideálně si je nechte spolu s vychlazeným Campari přinést na balkón hotelového pokoje.

www.sirenuse.it

cara

balkony

Fairmont, San Francisco, USA

Jeden z nejkrásnějších výhledů na město San Francisco najdete v Penthouse Suite historického hotelu Fairmont, který byl postavený již v roce 1907. Pokud vám dech beroucí pohled nebude stačit, určitě vás přesvědčí obrazy Davida Hockneye a výstavka čínských váz. Kromě toho můžete získat i 24hodinovou službu osobního maséra, kuchaře a trenéra. A to vůbec nemluvím o chladničce zásobené tím nejlepším z produkce místních bio výrobků.

www.fairmont.com

cara

balkony

Shangri-La, Paříž, Francie

Kdo by v Paříži netoužil po výhledu na Eiffelovu věž? V apartmá hotelu Shangri-La v Paříži ji budete mít takřka před nosem. Sice na tomto pokoji visí poměrně velká cenovka, ale když se rozhodnete pustit žilou vaší kreditní kartě, dostanete k tomu 220 čtverečních metrů a výhled na pařížskou dominantu ze všech oken.

www.shangri-la.com

cara

balkony

Baros, Maledivy

Upřímně, v jedinečném resortu Baros na jednom z ostrovů Malediv toho nebudete mít na koukání tolik… Na druhou stranu, pozorovat „padesát odstínů modré“, západ slunce nebo dovádějící delfíny vás rozhodně během dovolené zaměstná. A pokud ne, můžete třeba zaměřit svoji pozornost na vašeho partnera.

www.baros.com

cara

balkony

ME, Londýn, Anglie

Prohlédnout si většinu Londýnských pamětihodností budete moci bez nejmenší námahy z vašeho balkónu apartmá hotelu ME. Kromě nádherných západů slunce se můžete těšit na výhled na Tower Bridge, Katedrálu svatého Pavla nebo populární londýnské „Oko“.

www.melia.com

cara

balkony

Luna Hotel Baglioni, Benátky, Itálie

Na balkónu zbrusu nového hotelu Luna Hotel Baglioni si budete připadat, že prakticky vlastníte část Benátek. Hotel se nachází hned vedle Náměstí svatého Marka a nabídne vám neuvěřitelný výhled na ostrov San Giorgio a jeho impozantní 100 metrů vysokou věž. Noc vás vyjde přibližně na 100 tisíc korun.

www.baglionihotels.com

cara

balkony

Uma by Como Ubud, Indonésie

Načerpat energii a klid nádherného pralesa Ubudu budete moci ze svého soukromého balkónu hotelu Uma by Como. Bude vám stačit jen otevřít francouzské dveře a vyjít z ložnice, které dominuje postel s nebesy ozdobená polštáři z té nejjemnější bavlny a hedvábí. Namasté.

www.comohotels.com

cara

balkony

The Leela Palace, Udaipur, Indie

Udaipur je známé jako „město jezer“ a nachází se ve státu Rádžasthán v západní Indii. Vy jeho nádhernou část budete moci obdivovat ze svého vlastního balkónu luxusního hotelu The Leela Palace. A kdyby vás náhodou výhled přestal bavit, můžete se přesunout do vyhlášených lázní a užít si soukromou, téměř pětihodinovou seanci.

www.theleela.com

cara

balkony

Grace Santorini, Řecko

Řecký ostrov Santorini ročně láká desítky turistů kvůli nádherné architektuře i malebným výhledům. Díky jedinečnému balkónu hotelu Grace Santorini si je budete moci užít večer, co večer. A co víc… těšit se můžete i na soukromý bazén, vychlazené koktejly nebo mísu s čerstvým ovocem.

www.gracehotels.com

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 3.4.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • romantika filmy uvodni Romantika nerezaví! Čas od času nechceme sledovat dramatické televizní zpravodajství nebo hloupé seriály, chceme zapomenout na deadliny, rodinné trable a takříkajíc „vypnout“ u velkých milostných příběhů. Tady je náš BoBo seznam těch nejromantičtějších!     Amélie z Montmartru 2001 Režisér:[číst více]
  • martin krajc   Přední český umělec s nezaměnitelným rukopisem, Martin Krajc, který se proslavil velkoformátovými obrazy inspirovanými ženami, módním světem a reklamní fotografií, chystá samostatnou výstavu v prostorách výstavní síně Mánes. Výstava s názvem LIBIDO představuje rozsáhlý soubor nových monumentálních obrazů, probíhá od 1.[číst více]
  •   Petit Bateau vděčí za své jméno dětské říkance: „Maminko, jestlipak mají malé lodičky, které chodí po vodě, nožičky?“. Tato písnička proletěla časem i mnoha generacemi. V roce 1918 se Etienne Valton, syn Pierra Valtona, zakladatele firmy Petit Bateau, inspiroval[číst více]

 Wishlist