#MŮJSTŮL (2.část)
Za pracovním stolem trávíme stejně času jako v posteli. Pracujeme u něj, jíme u něj a někdy za ním (nebo na něm) i spíme! Rodí se u nich úspěchy, rozhodují velké věci a vznikají jedinečné projekty. Nakoukněte spolu s námi na stůl úspěšných lidí. Co jim na nich nikdy nesmí chybět?
„Projekt #MŮJSTŮL je zajímavou inspirací. A možná i impulzem k zamyšlení, o tom, co o mě můj stůl vypovídá. Před focením jsem uklidila nedopitý hrnek s kafem (a utřela hnědé kolečko, co na stole po hrnku zbylo :)… Ale jinak na mém stole nikdy nechybí setkarty mých modelek a modelů agentury Unique One Model Management, prezentace nových projektů, na kterých aktuálně pracuji, balzám na rty, zahraniční časopisy, kde čerpám inspiraci a svíčka s vůní Haiti od Be The Light NY. Do boxu od ní si ukládám vizitky. Monchichi je dárek pro dceru mojí kamarádky. Už mi leží na stole pár týdnů a každý den mi dělá radost.“
„Auto je moje pojízdná kancelář. Přes den běhám po schůzkách a pak si nejradši zalezu s počítačem do klidné kavárny, kde si k práci můžu obědnat třeba čerstvý fresh nebo dobrou kávu. Často je to právě SaSaZu, kde můžu pro práci přes den využít Bago salónek. Restauraci se starám o publicitu a mívám zde přes týden spoustu schůzek. K práci potřebuju časopisy, abych měla přehled, co se kde píše a kdo to píše, počítač a telefon Sony Xperia. Barevné pudry na vlasy Dermacol zrovna testuji, a tak mi posloužily jako hezky barevná dekorace. Krém na ruce Dove je mým věrným pomocníkem.“
„Na mém pracovním stole nesmí chybět květiny, které naprosto miluji! Také dobrá káva, když energie a můza utíká. Obraz orchidejí čeledi Vanda, který jsem si přivezl z mého milovaného Bali mi připomíná krásné chvíle, když už tady slunce tolik nesvítí.“
“Když mám schůzky s médii a pracuji “v terénu” vyřídím vše přes iPhone. Od doby, co se mi narodila dcera, se k pracovnímu stolu příliš nedostanu. K práci doma využívám převážně MacBook Pro, nemám tak problém pracovat za každé situace. 🙂 Teď, když, doděláváme přípravy módní události Grace’n’Glamour VIII, a pracuji dlouho do noci, jsem se přesunula ke stolu k většímu monitoru. Při ruce mám puntikatý hrnek s čajem, abych při práci v noci neusínala, lesk na rty nebo jelení lůj a hodinky – takové moje nezbytnosti. Momentálně mám na stole také velkou knihu fotografií, kterou listuji, když se potřebuji odreagovat.”

JANOTOVÁ
zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv
Vydáno: 28.11.2015 | Všechny články autora
Může se vám také líbit:
-
Na charitativním módním bazaru Be Charity se letos podařilo vybrat přes milion korun
Nemůžu uvěřit, že už je to dvanáct let… Tak nějak mi přijde, že jsme začínali včera! O to víc si vážím toho, že tohle je už dvanáctý ročník a my jsme tu stále. Pořád zavaleni nádhernými kousky oblečení, které[číst více]
-
4 tipy na zdravě (nezdravé) mlsání k televizi
Známe to všichni… v ten moment, kdy děti konečně usnou a vy se usadíte k televizi, vás začne honit mlsná. Uf 🙁 Tyhle večerní svačinky jsou u nás na denním pořádku. Mnohokrát si při nákupu v obchodě s manželem zakážeme[číst více]
-
Nové Apple Watch Hermès jsou tu!
Pokud byste hledali nejstylovější spojení aktuálních módních trendů, diskrétního luxusu a hi-tech technických vychytávek, těžko byste našli lepší příklad než Apple Watch Hermès. Kolaboraci pohání společná ambice vytvořit dokonale krásný a zároveň funkční objekt. A proto na řadu přichází série Apple[číst více]






