By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Mini festival se blíží! Na co se můžeme těšit?

Jedinečný dětský prodejní festival již pošesté v Praze.

Mini_fb_18_2

 

Těšíte se? My opravdu ano! Jako každý rok! O festivalu Mini jsme vám už psaly mnohokrát a upřímně věřím, že většina našich čtenářek na něm minimálně jednou byla. Tohle místo je totiž neuvěřitelným zdrojem inspirace, skvělých nápadů a nevšedních lidí! Proto máme obrovskou radost, že ho Bobovibe může i letos podpořit.

Stejně jako loni se jeho vánoční edice odehraje v 5. a 6. patře OD Kotva, do nichž bude vyhrazen speciální vstup z postranní pasáže vpravo od hlavního vchodu. Celý výstavní prostor i vstup do něj bude bezbariérový. Přes devadesát pečlivě vybraných značek, designérů, módních návrhářů, nakladatelství a obchodů nejen z České a Slovenské republiky představí výrobky a sortiment, které zaujaly ředitelku originalitou a kvalitou, překračující běžnou nabídku pro děti a rodiče na trhu.

„Festival se tentokrát ponese v duchu kouzel,“ říká zakladatelka a ředitelka mini Tereza Bruthansová. „Na vizuálu proto vidíte kouzelnou hůlku, kterou děti dostanou jako dárek a je jen na nich, co a jak s ní vykouzlí.“

Móda
Stále více na Mini maminky mohou nakupovat nejen pro své děti, ale i pro sebe. Nové kolekce představí třeba Shark in the Park, LoowFAT Kids, Šimido, Koa Koa Baby nebo Elí Belí. Taky BeBirdie, Duomamas, MMMoje, Boxxkids a Nadoma a Naven.

Z krásných přírodních materiálů bude oblečení pro malé i velké Julie (z ČR), slovenské značky SIdumilu a Cila a dále concept store Wild Moon a nový e-market YUY. Obchod Fór Kids představí třeba Small Rags a boty EN.FANT – dánské značky. Botičky najdete také na stáncích Little shoes, obchodu Skibi a u Betty Brands. Nastávají a kojící maminky uspokojí Mama by Segra.

Šperky mají na festivalu též své místo: něžnými náramky a náhrdelníky zaujme Le Petit Délice, kousacími korály Mimijo a kolekcemi dětských náušnic 27Jewelry. Nově též Eliška Lhotská.

Chybět nebudou ani nepostradatelné ministálice jako nosící šátky Omnifera nebo látkové doplňky od Lumpky. Česká Braasi ukáže kolekci dětských batohů Braasi Baby a obchod Urbane Tokyobike kolekci batohů od anglické Goodordering.

sidumilu3

 

Hračky, knížky, nábytek a doplňky

Oblast dětského nábytku se rozroste o novou českou značku Kidnest, vyrábějící postele, a žebřiny. Rostoucí nábytek zastoupí Mimimo, Chytrá židle Sedees a učící věž od Utukutu. Premiéru bude mít značka Miju domečky.

Milovníky dřevěných hraček nadchne skřítkovské ŠimiDO a Utukutu s houpačkami. Na mini se vrací také Pikle s projektem Kufříkov, Hvězdářem a novým setem Betlém. Vedle pestrých a kvalitních knížek nebude chybět nabídka deníčků, do nichž si rodiče mohou zaznamenávat vývoj dítěte a tentokrát k nim přibude novinka Tamary Klusové – Kniha života, s níž bude na Mini slavit premiéru.

 

kidnest

 

Pestrou nabídku hraček a doplňků nejen do dětských pokojů přiveze obchod Arki se slovinskou značkou Ooh noo a a dalšími novinkami. Dále se představí například Kidtown, Kouzelné hračkářství, LilyLu, Wildmini a nový eshop Lavly a další.

Ze stylových jízdních prostředků se těšte na japonská kola Tokyobike, vyhlášená odpružená odrážedla Michala Stracha od české značky Re pello a berlínská Banwood. Na Mini najdete i výběr té nejlepší kosmetiky –  na Mini se opět vrací oblíbené kadeřnictví Funny Sassy.

 

UTUKUTUspectraG

Utukutu

Doprovodný program

Výtvarné dílny, workshopy, hudební dílny nebo křest k nové knize ABCZ. Cvičení jógy nebo třeba oblíbené zdobení cupcakes s Lelí’s cupcakes. To vše si děti na festivalu mohou vyzkoušet – pozor, doporučujeme si účast na programy rezervovat!

Na Mini najdete přes bohatý program i klidovou zónu a to pro kojící maminky.

Uvidíme se? 

My se na vás těšíme! 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 4.12.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • street style lucie Možná to máte stejně jako já… Vaše šatní skříň přetéká skvělými letními kousky… Desatery džínové šortky, nespočet sukní, letních šatů, minimálně pět nových párů sandálů (rozeznáte je od sebe jen velmi detailním zkoumáním), ale pak se jednoho rána vzdudíte a[číst více]
  • beauty chyby uvodni Ty roky pozorování make-up artistů ve studiu mi přece jenom k něčemu jsou 🙂 Pořád si sice neumím namalovat kouřové stíny tak, abych nevypadala jako po zákroku šíleného malíře, ale je pár tipů, které jsem zjistila a mohu potvrdit jejich[číst více]
  • foto_refectocil2_WEBSIZE Je škoda, když se nevědomě děláme staršími, než jsme. Často se přitom jedná o kosmetické zbytečnosti, které nám přidávají léta, a navíc i přidělávají práci. Zde je seznam rad zkušených kosmetiček, čeho se rozhodně v péči o pleť i při[číst více]

 Wishlist