By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Mini festival se blíží! Na co se můžeme těšit?

Jedinečný dětský prodejní festival již pošesté v Praze.

Mini_fb_18_2

 

Těšíte se? My opravdu ano! Jako každý rok! O festivalu Mini jsme vám už psaly mnohokrát a upřímně věřím, že většina našich čtenářek na něm minimálně jednou byla. Tohle místo je totiž neuvěřitelným zdrojem inspirace, skvělých nápadů a nevšedních lidí! Proto máme obrovskou radost, že ho Bobovibe může i letos podpořit.

Stejně jako loni se jeho vánoční edice odehraje v 5. a 6. patře OD Kotva, do nichž bude vyhrazen speciální vstup z postranní pasáže vpravo od hlavního vchodu. Celý výstavní prostor i vstup do něj bude bezbariérový. Přes devadesát pečlivě vybraných značek, designérů, módních návrhářů, nakladatelství a obchodů nejen z České a Slovenské republiky představí výrobky a sortiment, které zaujaly ředitelku originalitou a kvalitou, překračující běžnou nabídku pro děti a rodiče na trhu.

„Festival se tentokrát ponese v duchu kouzel,“ říká zakladatelka a ředitelka mini Tereza Bruthansová. „Na vizuálu proto vidíte kouzelnou hůlku, kterou děti dostanou jako dárek a je jen na nich, co a jak s ní vykouzlí.“

Móda
Stále více na Mini maminky mohou nakupovat nejen pro své děti, ale i pro sebe. Nové kolekce představí třeba Shark in the Park, LoowFAT Kids, Šimido, Koa Koa Baby nebo Elí Belí. Taky BeBirdie, Duomamas, MMMoje, Boxxkids a Nadoma a Naven.

Z krásných přírodních materiálů bude oblečení pro malé i velké Julie (z ČR), slovenské značky SIdumilu a Cila a dále concept store Wild Moon a nový e-market YUY. Obchod Fór Kids představí třeba Small Rags a boty EN.FANT – dánské značky. Botičky najdete také na stáncích Little shoes, obchodu Skibi a u Betty Brands. Nastávají a kojící maminky uspokojí Mama by Segra.

Šperky mají na festivalu též své místo: něžnými náramky a náhrdelníky zaujme Le Petit Délice, kousacími korály Mimijo a kolekcemi dětských náušnic 27Jewelry. Nově též Eliška Lhotská.

Chybět nebudou ani nepostradatelné ministálice jako nosící šátky Omnifera nebo látkové doplňky od Lumpky. Česká Braasi ukáže kolekci dětských batohů Braasi Baby a obchod Urbane Tokyobike kolekci batohů od anglické Goodordering.

sidumilu3

 

Hračky, knížky, nábytek a doplňky

Oblast dětského nábytku se rozroste o novou českou značku Kidnest, vyrábějící postele, a žebřiny. Rostoucí nábytek zastoupí Mimimo, Chytrá židle Sedees a učící věž od Utukutu. Premiéru bude mít značka Miju domečky.

Milovníky dřevěných hraček nadchne skřítkovské ŠimiDO a Utukutu s houpačkami. Na mini se vrací také Pikle s projektem Kufříkov, Hvězdářem a novým setem Betlém. Vedle pestrých a kvalitních knížek nebude chybět nabídka deníčků, do nichž si rodiče mohou zaznamenávat vývoj dítěte a tentokrát k nim přibude novinka Tamary Klusové – Kniha života, s níž bude na Mini slavit premiéru.

 

kidnest

 

Pestrou nabídku hraček a doplňků nejen do dětských pokojů přiveze obchod Arki se slovinskou značkou Ooh noo a a dalšími novinkami. Dále se představí například Kidtown, Kouzelné hračkářství, LilyLu, Wildmini a nový eshop Lavly a další.

Ze stylových jízdních prostředků se těšte na japonská kola Tokyobike, vyhlášená odpružená odrážedla Michala Stracha od české značky Re pello a berlínská Banwood. Na Mini najdete i výběr té nejlepší kosmetiky –  na Mini se opět vrací oblíbené kadeřnictví Funny Sassy.

 

UTUKUTUspectraG

Utukutu

Doprovodný program

Výtvarné dílny, workshopy, hudební dílny nebo křest k nové knize ABCZ. Cvičení jógy nebo třeba oblíbené zdobení cupcakes s Lelí’s cupcakes. To vše si děti na festivalu mohou vyzkoušet – pozor, doporučujeme si účast na programy rezervovat!

Na Mini najdete přes bohatý program i klidovou zónu a to pro kojící maminky.

Uvidíme se? 

My se na vás těšíme! 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 4.12.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • uvodni nahledova   Na rozdíl od darování starého oblečení nebo třídění odpadu šetřením energie v domácnosti šetříte i své peníze. Nemluvě o šetrném využívání zdrojů, které je na západě trendem už desítky let. U nás, v zemi přetopených domácností, se nějak ne a ne[číst více]
  • V řadě zemí už je běžné, že lékař doporučí pacientovi v rámci léčebné terapie pohybovou aktivitu a napíše mu na ni lékařský předpis. Vyškolený fitness profesionál pak podle něj sestaví pacientovi pohybový program na míru. Cíl Českého fitness sektoru je stejný.[číst více]
  •   Chvilku nám trvalo uvědomit si, že na začátku filmu vystupuje britský filmový a televizní herec Benedict Cumberbatch v roli genderově nevyhraněného modela/modelky. Ještě překvapivější je ale Kristen Wiig v roli nového padoucha. Hvězdné obsazení uzavírá krásná Penelope Cruz jako[číst více]

 Wishlist