By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Milý Ježíšku,… (Men Edition)

V duchu hesla "kvalita nad kvantitou" vám Milosh Harajda přináší seznam vychytávek, které potěší každého gentlemana.

wishlist men

Co si budeme nalhávat, obdarovat moderního muže je v dnešní době opravdu záludné. Proto jsme požádali našeho sloupkaře Miloshe, aby nám pomohl nakouknout do světa stylových mužských přání. Tady je náš BoBo vánoční shopping list v pánské verzi:

wishlist men

Klasik Tom Ford se vrátil do časů, kdy páni nosívali svoje hodinky na řetízku a pro své klienty připravil hned dvě verze tohoto doplňku. Ve zlaté nebo stříbrné barvě je najdete na jeho e-shopu ZDE. Pokud budete mít před svátky (ale klidně i po nich) cestu do Londýna, zastavte se v butiku na Sloane Street.

cara

wishlist men

 

Řecký architekt a designér Dimitri Tsigos byl přizvaný do společnosti Metaxa, aby navrhl objekt k nové láhvi AEN. Název této limitované edice v překladu znamená věčnost, kterou Tsigos reprezentoval symbolem nekonečna vyrobeného z foukaného skla. To slouží jako stojan na láhev, z nichž každá má vlastní sériové číslo a potěší srdce každého sběratele.

cara

wishlist men

 

Pražský Guerlain L’Institut v Dlouhé 6 je dokonalou adresou pro zasloužený relax, ať už pro vás nebo vaši drahou polovičku. Beauty coach vám doporučí masáž s balzámem Guerlain spojenou s ošetřením pleti. Oční krém a sérum z hydratační sady Super Aqua se pak spolehlivě postará o jeden z mnoha vánočních zázraků. Vaše pleť bude nádherně hydratovaná a svěží. Muži určitě ocení i skvělé procedury Guerlain pro ruce a nohy. 

www.guerlain-linstitut.cz

cara

wishlist men

Yohji Yamamoto je známý svým klasickým černo-šedým rukopisem, který najdete jak v jeho vlastní značce, tak i ve spolupráci se sportovní značkou Adidas. Tuto zimu přišla do Prahy v premiéře kolekce slunečních brýlí. Renomovaný optik a vizionář Filip Žilka má tuto limitovanou kolekci ve svém vinohradském „sejfu“, do kterého vás jistě nechá rád nahlédnout.

www.zilkastudio.cz

cara

wishlist men

Pokud plánujete investovat do hodinek, vsaďte na značku Rolex. Nový model Yacht Master potěší každého sportovce, který dokáže ocenit prémiovou kvalitu a nadčasový design. Ve vlajkovém butiku Rolex v Pařížské 14 v Praze dostanete autentický „Rolex zážitek“ a máte jistotu, že zápěstí vaší polovičky bude zdobit jedinečný klenot.

cara

wishlist men

Pokud se o postel dělíte tři – tedy vy, váš partner a čtyřnohý mazlíček, nejlepší adresa na váš vánoční nákup je Susienkovo.cz. Najdete tam všechny eko produkty pro vašeho mazlíčka a je jen a jen na vás, jestli sáhnete po jídle, kosmetice nebo hračkách – každá vaše volba bude zdravá a bezpečná! PS: Balení oceníte v den, kdy vám přijde první zásilka 🙂

www.susienkovo.cz

 

 

 

MILOSH
HARAJDA

producent
Zdroje: archiv

Vydáno: 21.12.2015 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist