By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Mateřské must-haves: beauty, fitness a styl

Jste v očekávání? Pak si určitě nenechte ujít Luciiny tipy.

Nedávno jsem se s kamarádkou bavila o těhotenství. Požehnaném stavu, kterého ale má většina žen brzy takzvaně „plné brýle” 🙂 Nechápejte mě špatně… já si svoje těhotenství moc užívala, ale faktem zůstává, že tohle období má prostě svoje úskalí. Proto jsem dala dohromady mateřské „must-haves”; věci, které mi tohle období rozhodně zpříjemňovaly. 

 

Snímek obrazovky 2017-06-29 v 21.36.04

Užijte si je! Mně v těhotenství nevypadl snad ani jeden vlásek. Bylo to naprosto báječné období, kdy vlasy prostě drží tak, jak vy chcete. A kdykoliv se podíváte do zrcadla, máte pocit, že můžete okamžitě natáček reklamu na nejlepší vlasový styling. Tak proč ty svoje krásné kadeře nerozmazlovat těmi nejlepšími šampóny. Já si v těhotenství ujížděla na značce Sachajuan.

Sachajuan

overaly

Snímek obrazovky 2017-06-29 v 21.36.11

Já je osobně hodně dlouho odkládala, ale nakonec jsem se pěkně rozjela 🙂 A vlastně si je i užila! Zvlášť hledání originální dětské módy, která není v pastelových barvách a s divnými kreslenými postavičkami, byl nadlidský výkon. Ale nakonec jsem objevila online obchod (mají i kamenný krám) For-Kids.cz a cool značku Small Rags.

For-Kids.cz

overaly

Snímek obrazovky 2017-06-29 v 21.36.16

Během těhotenství jsem si ujížděla i na tělových olejích. Vyzkoušela jsem jich několik a mazala se několikrát denně. Můj muž po pár týdnech přestal věčně klouzající mastné kliky komentovat, protože to zkrátka nemělo smysl. Výsledkem ale je, že se mi žádné strie neudělaly, takže to snad smysl mělo! 🙂

Bi-Oil PurCellin Oil

overaly

Snímek obrazovky 2017-06-29 v 21.36.24

Vaši nejlepší kamarádi! Já osobně džíny zbožňuju a v mém šatníku jich najdete desítky. A věřte mi, že každé mají jinou (modrou) barvu a každé miluju. Takže jsem fakt, že mi knoflík nejde dopnout, brala jako konec světa. A koupila si nové s gumou v pase. Od té doby mi stačily jedny a já byla naprosto blaženě šťastná! Škoda, že ty nejpohodlnější kalhoty na světě nemůžu nosit napořád!

H&M

overaly

Snímek obrazovky 2017-06-29 v 21.36.30

Důležité je dělat to, co vás baví a na co se cítíte. Já se první tři měsíce necítila na nic 🙂 Ale postupem času jsem alespoň jednou týdne zašla na hodinu pilates. A bylo to strašně fajn! Takže si najděte sport, který vás i miminko bude dělat šťastné! Anebo prostě ležte na gauči… rozhodně chybu neuděláte!

Studio More Than Pilates

overaly

Snímek obrazovky 2017-06-29 v 21.36.41

Nové módní trendy budou vašemu požehnanému stavu jen nahrávat! A věřte mi, že když mávnete rukou nad plnou skříní oblečení, které prostě nějaký čas nebudete moct nosit, a koupíte si jeden županový kabátek/šaty, bude to vaše nejlepší investice po dobu 9 měsíců.

Zara

overaly

Snímek obrazovky 2017-06-29 v 21.36.46

Všichni mi říkali, že mi těhotenství sluší. S odstupem času si myslím, že to bylo zásluhou dobrého make-upu 🙂 Vyberte si lehký a rozjasňující, který se snadno roztírá. A nebojte se klidně trošku „rozšoupnout” a vsadit na výbavičku, kterou byste si třeba normálně nekoupili. Vždyť si to zasloužíte!

La Mer

overaly

Snímek obrazovky 2017-06-29 v 21.36.57

Ruku na srdce – spím s ním dodnes! Objevila jsem totiž novou dimenzi spaní: na jemné látce plné relaxačních kuliček, která se dokonale přizpůsobí každé kontuře těla. A hned po porodu jsem tenhle zázrak používala na krmení Bena. Dneska se o něj v posteli s manželem nenápadně přetahujeme…

Vyspimese.cz

overaly

Snímek obrazovky 2017-06-29 v 21.37.06

V těhotenství se prostě budete muset smířit s tím, že některé věci jaksi nepůjdou. Jednou z nich je lakování nehtů u nohou. Tak proč je nesvěřit do péče odborníkům. Nejen, že se postarají o jejich perfektní vizáž, ale ještě vám poskytnou masáž, která se v těhotenství rovná menšímu orgasmu.

Pedikúra Bomton

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 7.7.2017 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Tiffany & Co. přináší novinky z kolekce City HardWear, která v sobě nese styl města New York a energii z jeho ulic. Inspirací pro název i design je industriální duše města, ve kterém moderní rebelové kombinují vysokou módu a street style,[číst více]
  • Řešíme to každý let, pokud máme jen příruční zavazadlo… Co si vezmu a vejde se do 100 ml? Kosmetické firmy jsou samozřejmě chytré a připravily cestovní sady. Navíc tahle malá balení mají prostě něco do sebe. Jsou hezčí než ta[číst více]
  • girlboss uvodni Nic nás neinspiruje víc než žena, která je úspěšná ve svém povolání. Zeptali jsme se několika hvězd ve svém oboru a požádali je o jejich rady. Pokud máte pocit, že přišel čas na změnu vašeho pracovního života, rozhodně dejte na[číst více]

 Wishlist