By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Letní tip (nejen pro maminky): Na střeše Galerie Harfa se otevřel nový multifunkční prostor

Milovníci dobrého jídla a pití pozor! Tohle je nové místo, které musíte navštívit. A vzkaz všem maminkám: hned vedle je velké dětské hřiště.

 

Výtečné jídlo, svěží alkoholické i nealko drinky, dobrá káva, zábava pro všechny generace pod otevřeným nebem… Není mnoho příjemnějších způsobů, jak si užít léto v metropoli, než venku!  Nový multifunkční́ prostor je od začátku prázdnin k dispozici návštěvníkům na střeše Galerie Harfa v Praze.

Do Galerie Harfa jezdíme často. A to nejen kvůli nákupům! Upřímně pokud máte děti, určitě jste tady také už párkrát byli. Největší atrakcí je tady totiž pro rodiče a děti červený dvoupatrový autobus, který objíždí celé přízemí. Na střeše Galerie Harfa je pak obrovské dětské hřiště a hlavně všemi oblíbený DinoPark. Prostě ráj pro všechny maminky, které si chtějí „v klidu“ vypít kávu a zabavit děti.

Na co se na střeše galerie Harfa můžete těšit?

Proto jsem měla obrovskou radost, když nás Galerie Harfa pozvala na otevření food terasy, která přímo sousedí s dětským hřištěm a nachází se pod otevřeným nebem. Součástí nového bistro konceptu jsou renomované restaurace a pop-ups: Funny Fries s holandskými hranolkami v kombinaci s čerstvými domácími omáčkami (tomu jsem samozřejmě neodolala :). Vyhlášený koktejlový bar Le Valmont. Soup2go se zdravými vegetariánskými polévkami v jedlém chlebovém kelímku. Regal Burger s delikátními burgery, hot dogy a párky v rohlíku výhradně z čerstvých surovin. La Patrona reprezentuje 100% autentickou mexickou kuchyni v jednoduchém street-food stylu. K8 Coffee s tou nejlepší kávou a zmrzlinou a také s unikátní kávou v kornoutku neboli “coffee in a cone”. GRILL GRILL láká na letní středozemní chutě – od tradiční pljeskavice přes pověstné balkánské saláty až po méně známé italské Arrosticini.

Děkujeme za pozvání!

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 8.7.2020 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist