By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Letní kina v Praze

I Praha má své "letňáky". Která fungují letos, kam si připravit kapesné a kde nás vpustí "zadáčo", pro vás zmapovala Eva.

Ze střechy kulturní památky, ze břehu Vltavy, nebo v prostředí starého Karlína? Vyberte si, jak toto léto shlédnete některý z kultovních filmů i vy. V odkazech potom otevřete programy jednotlivých biografů.

 

 

Letní kino na terase Veletržního paláce

Kino_1

Každé úterý a středu můžete shlédnout film na střeše Národní galerie v pražských Holešovicích. Už samo o sobě stanout na střeše jedné z prvních funkcionalistických budov u nás je zážitkem, který stojí za to. Vstupné 100 Kč.

http://www.ngprague.cz/detail-novinky/letni-kino-v-narodni-galerii

 overaly

Karlín


letni_kino_regina

Zajímavé filmy pod širým nebem a to téměř každý den v části starého Karlína mají jedinečnou atmosféru. Vstupné 50 Kč. Pokladna se otevírá vždy hodinu před promítáním a má otevřeno do vyčerpání kapacity.

http://www.karlinske-filmove-leto.cz/program

overaly

  Žluté lázně

Kino ŽL 2

Každé úterý čeká návštěvníky pohodlné sezení na travnaté louce, kde budou mít k dispozici podsedáky nebo lehátka. Pro chladnější večery také deky. Filmy se sledují na plátně 9 x 5 metrů umístěném na hlavní travnaté ploše u terasy Tančírny vždy po setmění, kolem 21. hodiny. Vstup zdarma.

http://www.zlutelazne.cz/program

overaly

 

Meet factory

Snímek obrazovky 2016-07-05 v 17.17.41 

Každou letní středu uvidíte film, který zvítězí v hlasování na webu Meet factory. Vstupné 80 Kč, pro návštěvníky s trvalým bydlištěm na Praze 5 se slevou 50 %!

http://www.meetfactory.cz/cs/program/ostatnioveraly

Letní kino na Střeláku

IMG_6707

Letní kino na ostrově promítá téměř každý den výběr těch nej filmů nejen loňského roku. Vstupné 100 Kč.

http://www.letnak.cz/program/v-nejblizsi-dobe/

overaly

 

Černý most

mil_1510 

Každý čtvrtek na střeše (parkoviště) nákupního centra patří nejlepším českým filmům uplynulého roku. Vstupné zdarma.

http://www.centrumcernymost.cz/W/do/centre/letni-kino

 

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv kin

Vydáno: 11.7.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Můj oblíbený módní návrhář: Nemůžu říct, že bych měla jednoho oblíbeného návrháře, ale prakticky každou sezónu mě baví kolekce Helmuta Langa, Victorie Beckham a Alexandra Wanga. Nejlepší nákup letošní sezóny: Pánská kožená bunda Saint Laurent. Koupila jsem si a nelituji[číst více]
  •   Mám nové tenisky! Ano, další :))) Nesuďte mě. Nejsou totiž tenisky jako tenisky. Tyhle jsou prostě speciální. Pamatuji si, jak jsem značku Hogan poprvé objevila asi před deseti lety v Miláně. Tehdy jsem si ji samozřejmě nemohla dovolit, takže[číst více]
  •   Už máte plány na víkend? Zastavte se na drink v pop-up restauraci Piazzetta nebo oblíbeném baru CottoCrudo v pražském hotelu Four Seasons. Čekají tam na vás nové letní koktejly, které si zamilujete!  Každý z nich obsahuje pečlivě vybrané ingredience, díky nimž se hosté i[číst více]

 Wishlist