By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Last minute tip pro tělo hodné pláže

Máte týden před dovolenou? Zkuste trik Gabriely Peacock

Je to tak, trochu se nám připozdilo. Dovolené už jsou zamluvené a nezbývá pořádný čas na dietu. Pořád ale máte čas vydat ze svého looku maximum a cítit se skvěle. 

 

This is definitely not your typical sunscreen_

 

Samozřejmě, než poletíte, nezapomínejte rozumně jíst, pít dostatečné množství vody a omezit alkohol. A pamatujte – potraviny jsou hlavním původcem naší nálady, nejen zjevu. Pokud toto budete mít na mysli a přidáte další osvědčený prostředek ke skvělé náladě – cvičení, máte hlavní ingredience pro skvělou, zdravou dovolenou po ruce!

 

Our Ultimate Spring Break 2019 Packing Essentials

 

Všichni nějak tak víme, že když se cítíme dobře a dobře vypadáme, zvýší se nám sebevědomí a energie vyrazit na sluníčko stoupne. Čímž se ještě zvýší naše atraktivita a spokojenost se vzhledem. A toto léto máme štěstí – nosí se styly, které prosadí jakýkoli look. Kraťasy, zkrácené topy, výrazná ňadra i zadečky. Nenásledujte pouze jeden trend, udělejte přednost z toho, co vám pánbůh nadělil a co chcete zdůraznit.

A nový kit Bikini Me je tu přesně proto, abyste si své léto užili naplno – s plošším bříškem a vyšší hladinou energie za méně než jeden týden.Tato nová receptura limitované edice vám dokáže, co je to viditelný rozdíl. Nabije vás sebevědomím a z letního dovádění udělá zcela jiný zážitek. Štíhlejší, vyrýsované tělo a obnovená energie jsou přesně ty zbraně k nastartování metabolismu, snížení chuti k jídlu a přípravě na dlouhé dny na slunku, stejně jako romantické, teplé noci plné pokušení… Stačí přidat opálený lesk – ten z lahvičky je nejbezpečnější – a zářivý úsměv a vykročit směle vstříc západu slunce.

Snímek obrazovky 2019-07-14 v 10.15.25

 

Pamatujte si – tělesné sebevědomí je o tom, že vám na vás záleží – že jste spokojení s tím, čím jste a života si užíváte. Starejte se o své tělo a chraňte se před sluncem, zůstaňte zdraví, používejte faktor s vysokou ochranou, hodně pijte a odpočívejte. To vám pomůže si léta skutečně užít – ať už v práci, či jinde. Když děláte věci, které vás těší, zůstáváte zdraví a spokojení, posíláte do svého mozku signály, že mám na vás záleží.

A proto, že letošní móda se soustřeďuje na zkrácené délky, ploché bříško je nutností – zvýrazní křivky a tvary. Bikini i plavky vcelku jsou k dostání ve všech možných tvarech, zvýrazňujíce oblasti, které se vám líbí a zakrývajíce ty, které už méně… Zkuste si je, než zaplatíte a najděte tak tvar, se kterým sebevědomě vyrazíte k bazénu i do baru.

A pokud hledáte tašku, do které na pláži nacpete úplně všechno, půjde k vaším novým bikinám, a nezkazí ani následnou party, exkluzívní plátěná taška na pláž Bikini Beach v zelené nebo růžové, je nutností. Dostatečná velikost a kapsa na zip uvnitř jsou navrženy tak, aby vaše nezbytnosti udržely v bezpečí a zároveň se hodily k jakémukoliv outfitu. Dárek pro vás, anebo pro kohokoliv, kdo vás v létě napadne.

Léto je určeno k žití a když začnete hned teď, bude ready vychutnat si ty dlouhé horké letní dny a ještě žhavější večery, které se pro vás chystají.

Join millions of members and start changing your life, the best fitness weight loss online community_

 

GABRIELA
PEACOCK

nutriční specialistka
Zdroje:

Vydáno: 15.7.2019 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Určitý skepticismus doporučuji – zvlášť u nových chlapeckých kapel, výherců talentových soutěží nebo aktuálně populárních míchaných koktejlů. Ne tak u kosmetických produktů, které generace a generace žen prověřily, otestovaly a schválily. O desítky let později navíc stále patří na jejich[číst více]
  •     S koncem roku přichází odhalení nejrůznějších statistik sociálních sítí a nás zaujala hlavně ta o nejúspěšnějších a nejvíce fotografovaných místech na světě. Najdete je prakticky na každém kroku. Zárukou úspěchu vašich instagramových profilů tak nejsou jen kvalitní fotky,[číst více]
  •   Letošní podzim mě baví! Neustále svítí sluníčko, teploty jsou vysoko nad průměrem a to je přesně ta část roku, díky které můžeme do hry zapojit originální stylingy. Ať žijí huňaté svetry a odhalené nohy! Achhh… jak mi tohle období[číst více]

 Wishlist