By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Kids Love Grund <3

Ať vaše děti chodí v měkkoučkém....

Koberečky rodinné firmy GRUND jsou neskutečně měkkoučké! Mají protiskluzovou úpravu, snadno se vyperou v pračce, a navíc jsou vyrobeny z krásných a příjemných materiálů. V Grund vyslyšeli přání maminek a představují jedinečnou kolekci koberečků s designy, navrženými přímo pro děti.

Jaký kobereček by dětem udělal největší radost? Než se naši designéři pustili do práce, zeptali jsme se na radu těch nejpovolanějších – maminek.

Nová kolekce KIDS LOVE GRUND pro děti tak zaujme hned tři věkové kategorie – dětičky do tří let, děti ve školce a také školáky z prvního stupně. Princezny i malé objevovatele, milovnice víl a jednorožců či fanoušky vesmíru a autíček.

Můžete si vybrat hned ze tří tvarů: kruhu, čtverce a obdélníku. Jemné kombinace pastelových barev pohladí dětskou duši a podpoří kreativitu těch nejmenších. Motivy koberečků doslova vybízí ke hrám.

Díky vyššímu vlasu na koberečku Grund, bude Vaše malá láska jako v bavlnce. A nebojte se, kluci, autíčka projedou.

A co když se kobereček v zápalu hry zamaže od svačiny či pitíčka? Nevadí, milé maminky, stačí jej dát jednoduše vyprat do pračky a za chvíli je jako nový. Drobečky od perníčků zase v mžiku oka zmizí za pomoci vysavače.

Více na www.grund.cz 

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 27.3.2021 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist