By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Kids Love Grund <3

Ať vaše děti chodí v měkkoučkém....

Koberečky rodinné firmy GRUND jsou neskutečně měkkoučké! Mají protiskluzovou úpravu, snadno se vyperou v pračce, a navíc jsou vyrobeny z krásných a příjemných materiálů. V Grund vyslyšeli přání maminek a představují jedinečnou kolekci koberečků s designy, navrženými přímo pro děti.

Jaký kobereček by dětem udělal největší radost? Než se naši designéři pustili do práce, zeptali jsme se na radu těch nejpovolanějších – maminek.

Nová kolekce KIDS LOVE GRUND pro děti tak zaujme hned tři věkové kategorie – dětičky do tří let, děti ve školce a také školáky z prvního stupně. Princezny i malé objevovatele, milovnice víl a jednorožců či fanoušky vesmíru a autíček.

Můžete si vybrat hned ze tří tvarů: kruhu, čtverce a obdélníku. Jemné kombinace pastelových barev pohladí dětskou duši a podpoří kreativitu těch nejmenších. Motivy koberečků doslova vybízí ke hrám.

Díky vyššímu vlasu na koberečku Grund, bude Vaše malá láska jako v bavlnce. A nebojte se, kluci, autíčka projedou.

A co když se kobereček v zápalu hry zamaže od svačiny či pitíčka? Nevadí, milé maminky, stačí jej dát jednoduše vyprat do pračky a za chvíli je jako nový. Drobečky od perníčků zase v mžiku oka zmizí za pomoci vysavače.

Více na www.grund.cz 

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 27.3.2021 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • V naší snaze o dokonalé vlasy hledáme ty nejlepší kadeřníky, kupujeme ty nejlepší fény; rovnáme je a pak zase kudrnatíme. Jenže bez dobrého základu jako je kvalitní šampón stejně nic z toho nebude fungovat. Proto jsem pro vás prozkoumala na[číst více]
  •   Rafinovaná kolekce je inspirována grafickým designem konce 80. a počátku 90. let, který Silvia Venturini Fendi a Thierry Lasry pečlivě vybrali z archivů Fendi. Celá kolekce se pak vyznačuje jedinečným uměleckým přístupem Thierryho, který pro tuto unikátní kolekci navrhl[číst více]
  • fendi uvodni Pařížský Haute Couture Fashion Week je skoro za námi, a proto se módní svět mohl přesunout svými soukromými tryskáči do Itálie. Konkrétně přímo ke slavné fontáně di Trevi v centru Říma. A jelikož vzhledem ke svému těhotenství nemám možnost vidět[číst více]

 Wishlist