By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Když šaty pomáhají… Unikátní akce, kde jsme nechyběly!

...radost kolem sebe rozdávají! Přesně jako jedinečná akce BAZAAR CHARITY šéfredaktorky magazínu Harper's Bazaar Barbary Nesvadbové.

bazaar charity

Lucie Janotová a Barbara Nesvadbová

 

Přijít si koupit (vydražit) šaty od vyhlášených českých návrhářů za skvělé ceny a k tomu ještě podpořit dobrou věc je, podle mě, úžasná myšlenka. A já jsem víc než jen hrdá, že mohu pracovat a přátelit se s ženou, která za tímto nápadem stojí! 

„Kdokoliv s tak velkým štěstím, jako je zdraví, by neměl zavírat oči před ostatními. Pomáhat postiženým je pro členy Nadačního fondu Bazaar Charity přirozené, samozřejmé a absolutně automatické,“ objasňuje záměr celého večera Bára Nesvadbová.

Dražba šatů předních českých návrhářek jako je Tatiana Kováříková, Klára Nademlýnská, Ivana Mentlová a Beata Rajská (prosím přijměte mé osobní poděkování za to, že jste do tohoto projektu spolu s magazínem Harper’s BAZAAR šly a vytvořily jste tak úchvatné šaty, které chtěl každý mít doma! Včetně mě, samozřejmě :)) byla doprovázena ještě dražbou limitované edice vzácného koňaku Martell Premier Voyage.

Celým večerem naprosto geniálně provázel Leoš Mareš, který všechny přítomné strhnul svým jedinečným smyslem pro humor a bezprostředností. A dech beroucí vystoupení připravila i violoncellistka Terezie Kovalová. Kromě nich akci dorazila podpořit Pavlína Němcová, zpěvačka Victoria Velvet, Františka Čížková a mnoho dalších osobností z módní branže a českého showbyznysu.

Celkem se v průběhu charitativního večera podařilo vybrat částku 320 000 Kč. Celý výtěžek poputuje na konto nadace Etincelle, která pomáhá lidem s lehkým mentálním či kombinovaným postižením. Vydražené šaty pak pomohou zajistit rehabilitační terapii malé Elence, která trpí těžkým pohybovým postižením.

Děkuji, že nám pomáháte pomáhat! 

Lucie

 

bazaar charity

Leoš Mareš a Barbara Nesvadbová

bazaar charity

Terezie Kovalová

bazaar charity

bazaar charity

bazaar charity

Pavlína Němcová

bazaar charity

Jiří Čeladník (super.cz), Bára Nesvadbová, Klára Nademlýnská a Pavlína Němcová

bazaar charity

Zdeněk Fencl a Lucie Janotová

bazaar charity

Ilona Benešová Armentano a Filip Vaněk

bazaar charity

Victoria Velvet

bazaar charity

Beáta Rajská a Lucie Janotová

bazaar charity

Františka Čížková a Václav Florian

bazaar charity

Bára Nesvadbová

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 3.3.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • uvodni     Každý rok už od aprílového jara (a asi právě proto) netrpělivě projíždím internet a hledám ty nejstylovější letní kousky, které budou skvěle fungovat na blížících se zahradních párty. Pokud jste na tom stejně, určitě vám přijde vhod můj[číst více]
  • uvodni   Pokaždé, když si objednávám návštěvu manikúry, jsem rozhodnuta experimentovat a tentokrát si z toho nepřeberného množství laků na nehty vybrat nějakou odvážnou barvu. Ale vždycky to skončí stejně – tělová, červená nebo černá 🙂 Máte to podobně? Pak si[číst více]
  • uvodni   Tak dlouho jsem o nich psala, chodila kolem nich v buticích, zkoušela… až jsem taky podlehla 🙂 A vlastně teď musím přiznat, že se mi to líbí! Co vy si myslíte o trendu „ugly shoes“? Baví vás, nebo mu[číst více]

 Wishlist