By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Když šaty pomáhají… Unikátní akce, kde jsme nechyběly!

...radost kolem sebe rozdávají! Přesně jako jedinečná akce BAZAAR CHARITY šéfredaktorky magazínu Harper's Bazaar Barbary Nesvadbové.

bazaar charity

Lucie Janotová a Barbara Nesvadbová

 

Přijít si koupit (vydražit) šaty od vyhlášených českých návrhářů za skvělé ceny a k tomu ještě podpořit dobrou věc je, podle mě, úžasná myšlenka. A já jsem víc než jen hrdá, že mohu pracovat a přátelit se s ženou, která za tímto nápadem stojí! 

„Kdokoliv s tak velkým štěstím, jako je zdraví, by neměl zavírat oči před ostatními. Pomáhat postiženým je pro členy Nadačního fondu Bazaar Charity přirozené, samozřejmé a absolutně automatické,“ objasňuje záměr celého večera Bára Nesvadbová.

Dražba šatů předních českých návrhářek jako je Tatiana Kováříková, Klára Nademlýnská, Ivana Mentlová a Beata Rajská (prosím přijměte mé osobní poděkování za to, že jste do tohoto projektu spolu s magazínem Harper’s BAZAAR šly a vytvořily jste tak úchvatné šaty, které chtěl každý mít doma! Včetně mě, samozřejmě :)) byla doprovázena ještě dražbou limitované edice vzácného koňaku Martell Premier Voyage.

Celým večerem naprosto geniálně provázel Leoš Mareš, který všechny přítomné strhnul svým jedinečným smyslem pro humor a bezprostředností. A dech beroucí vystoupení připravila i violoncellistka Terezie Kovalová. Kromě nich akci dorazila podpořit Pavlína Němcová, zpěvačka Victoria Velvet, Františka Čížková a mnoho dalších osobností z módní branže a českého showbyznysu.

Celkem se v průběhu charitativního večera podařilo vybrat částku 320 000 Kč. Celý výtěžek poputuje na konto nadace Etincelle, která pomáhá lidem s lehkým mentálním či kombinovaným postižením. Vydražené šaty pak pomohou zajistit rehabilitační terapii malé Elence, která trpí těžkým pohybovým postižením.

Děkuji, že nám pomáháte pomáhat! 

Lucie

 

bazaar charity

Leoš Mareš a Barbara Nesvadbová

bazaar charity

Terezie Kovalová

bazaar charity

bazaar charity

bazaar charity

Pavlína Němcová

bazaar charity

Jiří Čeladník (super.cz), Bára Nesvadbová, Klára Nademlýnská a Pavlína Němcová

bazaar charity

Zdeněk Fencl a Lucie Janotová

bazaar charity

Ilona Benešová Armentano a Filip Vaněk

bazaar charity

Victoria Velvet

bazaar charity

Beáta Rajská a Lucie Janotová

bazaar charity

Františka Čížková a Václav Florian

bazaar charity

Bára Nesvadbová

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 3.3.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Novou kabelku italského módního domu Prada doprovází fascinující dualita. Je revoluční, a přesto klasická. Hravá i svůdná. Jemná a přesto v mnoha odhledech odvážná. Prada Inside Bag je tvořena ze dvou částí – vnější klasické kabelky a vnitřní, která je[číst více]
  •   Každý sen začíná vizí – ale pouze s odhodláním, péčí a odvahou se sny stávají skutečností.  Byly to právě sdílené hodnoty, které svedly značku Bulgari a organizaci Save the Children dohromady v roce 2009, zejména snaha pomáhat dětem prostřednictvím[číst více]
  • Když naše děti spí, tak jsou nejsladší! Doufám, že všechny matky pochopí moji nadsázku, ale zároveň uznají, že na tom prostě něco je. A proto, aby můj syn spal celou noc a ideálně dlouhoooo do rána, jsem pro vás sestavila Bobo[číst více]

 Wishlist