By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Jak podpořit imunitní systém a proč „superfoods“ pomáhají

Co pro svoji imunitu dělá Gabriela Peacock?

Gabrielu znáte, pravdidelně nám přispívá i na Bobo. Gabriela Peacock nám nechala nahlédnout do toho, jak ona sama dbá o svoji imunitu. A radí, jaké vitamíny bychom v této těžké době měli brát v podobě suplementů.

 

„Nedostatek vitaminu je mnohem běžnější, než si myslíte. Nemám klienta, kterému by něco nechybělo“

 

“Je velmi důležité se dobře stravovat. Nejlepší prevencí před nemocemi je dbát na to, co dáváme tělu zevnitř. Není jeden zázračný vitamín, který vyřeší vše, tedy vyživí vaše tělo a posílí imunitu, proto je nejlepší sáhnout po doplňku stravy s hodně nutrienty (živinami). Ty všechny fungují nejlépe dohromady. Mé ráno začíná tím, že si jeden ze svých programů vždy s jídlem vezmu.Užívám GP Nutrition Gold, nejúčinnější každodenní multifunkční doplněk stravy, který se skládá z drinku ze superfoods a kapslí. Má přes 30 různých živin: antioxidantů, protizánětlivých složek a superfoods. To vše pomáhá budovat náš imunitní systém, posiluje kůži a vlasy a správně balancuje naši energii a hormony,“ říká Gabriela Peacock Báňová.


„Střídám doplněk své značky GP Nutrition Gold s doplňkem Clean Me, který zase pomáhá játrům a stimuluje imunitu, protože stejně jako jsem si vědoma, že játra občas potřebují pomoci, si občas ráda dám skleničku vína…,“ dodává.

Zdravý život není pouze o restrikcích, ale o uvědomění si, co máte tělu dodat zpět a jak mu pomoci, když právě ten nejzdravější život zrovna nedodržíte.

 Nedostatek vitaminu je mnohemběžnější, než si myslíte! “Nemám klienta, kterému by něco nechybělo, říká Gabriela.

V době, kdy nechodíme ven tolik, kolik bychom chtěli, je velmi důležité přidávat zejména vitamín D,který moduluje náš imunitní systém a pomáhá tělu v boji proti infekcím. 80 % mých klientů ho nemá dostatek.

Pokud máte možnost, jděte na chvíli na zahradu nebo balkon a nechte na sebe zářit slunce. Pokud ne, sáhněte po doplňku, jakým je třeba Gold od GP Nutrition, ten zaručuje přínos všech vitamínů na denní bázi.

Vitamín C je silný antioxidant a pomáhá v boji proti volným radikálům, které ničí naše buňky. Stimuluje imunitní systém a chrání naše respirační cesty proti patogenům jako jsou virusy.

Zinek a selen dokážou urychlit proces nemoci, aktivují totiž naše buňky a enzymy k boji proti infekcím. Je dokázáno, že jsou velmi efektivní v posílení imunity.

Superfoods nebo-li booster imunity

Superfoods, jako je kurkuma, pomáhá tělu zmírnit zánět a nakopává imunitní systém. Z jídla se špatně absorbuje, proto jsme ho dali do Gold v kombinaci s bioperinem, s kterým se do těla vstřebává dobře.

 Barevné superfoods jako borůvky, třešně, granátové jablko hrají taky velmi důležitou roli pro imunitu.

Aktivní složky fytochemikálie, která právě dávají ovoci onu výraznou barvu. To jsou silné antioxidanty, které chrání naše buňky před volnými radikály. Jsou důležité pro podporu našeho zdraví a pro imunitu. Pokud je nemáte vždy po ruce, vše jsme dali do drinku Gold.

V Gold produktu je také veganská Omega 3 kyselina, která zlepšuje funkce kůže a zpomaluje ztrátu kolagenu. Vitamín B12 a prášek z hub dále stimulují imunitní systém a drží hladinu energie.

 

Gold od GP Nutrition, od 890 Kč, www.gpnutrition.cz

 

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: www.gpnutrition.cz

Vydáno: 3.5.2020 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  •   Na akci organizované švýcarskou hodinkářskou společností Hublot a Barbarou Nesvadbovou měli hosté možnost zapojit se do unikátní dražby na podporu charitativní organizace Be Charity. Vydražit tak mohli věci jako černé Hublot nástěnné hodiny, tři fotbalové dresy podepsané ambasadory značky –[číst více]
  • Značka adidas Originals si na letošní léto připravila další lahůdku pro všechny milovníky a milovnice stylových sneakers. A to v podobě nové boty adidas Originals P.O.D.SYSTEM, která kombinuje ikonické historické detaily s moderními technologiemi. Tuto novinku pak doplňuje minimalistická kolekce oblečení adidas[číst více]
  • Léto je v plném proudu a my přinášíme tip na ideální osvěžení v parném počasí. Spojením osvěžujícího ovoce a lahodného sektu vznikl sorbet, bez kterého už nebudete chtít trávit žádný letní večer.  Složení pro 8 porcí: 200 g cukru 1 citron 3[číst více]

 Wishlist