By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Home update: moje 3 měsíce s pračkou a susičkou AEG

Seznamte se se členy domácnosti, na které dnes všichni v rodině nedáme dopustit!

IMG-0925

 

Vždycky jsem toužila mít doma sušičku na prádlo! Respektive… vždycky jsem toužila nemít doma věšák na prádlo 🙂 Teď mi určitě dají za pravdu všechny z nás, které nakupujeme hezké přehozy na postele, zútulňujeme obývák novými svíčkami, věšíme na zdi obrázky a bůh ví co ještě. Jenže pak nám náš obývací pokoj, kuchyň, dětský pokoj nebo ložnici prakticky tři sta dnů v roce „krášlí” věšák obsypaný oblečením. Ano, to přesně byla realita našeho starého bytu!

S novým bydlením bylo proto moje největší přání jasné: potřebujeme novou pračku a sušičku. Naštěstí náš developer sdílel moji představu a v koupelně již dopředu vznikla mezera, kam je přesně umístit. Hurá hurá! Teď jen, jaké spotřebiče zvolit? A já mám obrovskou radost, že jsme v této chvíli zařizování přišli právě na značku AEG!

Výběr pračky nakonec nebyl vůbec problém. Na stánkách www.aeg.cz jsme si našli přesně takovou, která vyhovuje našemu životnímu stylu. Poslední dobou totiž s manželem nakupujeme raději méně, ale zato kvalitnější oblečení. A krásné materiály si přece jen zaslouží speciální péči, aby déle vydržely. Proto jsme zvolili předem plněnou pračku AEG Ökomix LFEC49SC. Já vím, že vám číslo nic moc neřekne, ale na webu tuto pračku najdete jako strážkyni jemných halenek a kašmírových svetrů. Za nás tedy značka „ideál”! Právě díky technologii Ökomix se prací prostředek a aviváž napřed důkladně promíchají s vodou, takže jsou všechna vlákna vašeho jemného oblečení precizně ošetřena i při zkrácených programech.

aeg

Mojí nejoblíbenější funkcí je právě režim ÖkoPower, který pere prádlo jen 59 minut! Takže i při 30 stupních se prací prostředek aktivuje okamžitě a umožňuje perfektní vyprání prádla, jako by se pralo při 60 stupních Celsia. Navíc technologie ProSense automaticky zváží každou náplň a snímače poté upraví délku praní. Tím šetříte vodu i energii.

Se sušičkou jsme si lámali hlavu trošku více, protože jsme předtím žádnou neměli a upřímně jsme moc nevěděli, co od ní očekávat. Nakonec zvítězil model AEG AbsoluteCareT8DBC4SC. A víte proč? Hlavním důvodem byla ochrana funkčního oblečení. Honza hodně ve volných chvílích běhá a i přesto, že se říká, že ke sportu jako je běh člověk nepotřebuje nic než boty (hahahaha), můj muž si svoji běžeckou výbavu opravdu rád hýčká (a utrácí za ní tisíce). Všichni běžci pochopí 🙂 Tento model sušičky je na funkční oblečení machr. Ale postará se i o hedvábí nebo vlnu. To jsou materiály, které je daleko lepší do sušičky vůbec nedávat. Dneska je tam hodíme oba naprosto bez obav!

Pouze systém AbsoluteCare totiž nabízí programy přizpůsobené všem druhům materiálů. Technologie SensiDry suší při nízkých teplotách a využívá precizní senzory na monitorování cyklu sušení. Oděvy tak nebudou nikdy vystavené zbytečnému teplu a déle si zachovají svoji strukturu.

Dnes je to více jak tři měsíce, co bydlíme v novém a upřímně nechápu, jak jsem bez pračky (a hlavně) sušičky AEG mohla žít! Já vím… přesně toto říkají všichni, kdo si je pořídí 🙂 Nejsem výjimka!

aeg2

A pozor! Když si nyní koupíte tyto akční modely sušičky nebo v setu s pračkou, získáte peníze zpět. Akce trvá od 1.10 do 30.11. 2019 u vybraných prodejců. Více informací najdete na http://aeg-laundry-cashback.mojeaeg.cz/

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 27.10.2019 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist