By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Halloweenský brunch v Hard Rock Cafe

Tuhle akci si zamilují děti i rodiče! A dokonce se tu všichni nají :)

20181027-DSC01345

 

Pokud nás sledujete na instagramu @bobovibe, pak jste si určitě všimli, že jsme koncem října vyrazili na strašidelný brunch do Hard Rock Cafe. Li’l Monster Ball se tu pořádá pravidelně a my jsme se s dětmi zúčastnili poprvé. A byla to pecka! Stále totiž hledáme místa, která v Praze zabaví děti i rodiče. Maminky určitě dobře vědí, co myslím… 🙂 Jít totiž s dvouletými “puberťáky” na snídani, kde není dětský koutek, znamená jediné – vy se nenajíte, nepopovídáte si a vaše děti v dobré víře zdemolují půlku restaurace :)))) Tohle se nám ale v Hard Rock Cafe rozhodně nestalo!

Dětská party měla bohatý program a zabavila děti napříč různými věkovými kategoriemi. Byl tu dětský koutek s klouzačkou, kuželkami i stolem na kreslení (to bylo něco pro Bena!), ale děti si tu třeba mohly nechat pomalovat obličej. Na pódiu pak pro ty větší probíhal program v podobě soutěže o nejlepší masku, zpívání a tancování. A my s Evou fascinovaně koukaly, jak Ben i Adrian program sledují 🙂 Prakticky půl snídaně se nehnuli od zábradlí a koukali na větší děti, jak zpívají. Všechny děti pak získaly poukázky do bludiště nebo kolotoč v hračkářství Hamleys Praha.

A to nejzábavnější pro nás? Rozhodně bohatý brunch formou bufetu, ve kterém jste našli všechno od anglické snídaně až po zdravé müsli nebo výběr čerstvého ovoce. U nás na talíři skončily strašně dobré domácí muffiny a palačinky s javorovým sirupem. Děti pak měly neomezenou konzumaci nápojů zdarma. Cena celého brunche byla 250 Kč pro dospělé a 165 pro děti.

Jestli stejně jako my podobný druh akcí pro děti v Praze hledáte, pak mrkněte na stránky Hard Rock Cafe ZDE.  Akce tohoto typu totiž dělají poměrně pravidelně.

Děkujeme za pozvání Hard Rock Cafe! 

hrc1

20181027-DSC00976

hrc2

20181027-DSC01029

20181027-DSC01119

hrc3

20181027-DSC01304

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 5.11.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist