By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Gabriela Peacock měla první přednášku v ČR

A my nejen že byli u toho, my to dokonce organizovali:-)

V posledních dnech jsem neměla moc času přispívat sem na Bobovibe, jelikož jsem téměř veškerý čas obětovala přípravám události, první přednášky v Čechách naší přispěvatelky a kamarádky Gabriely Peacock. A než stihneme zpracovat materiál z přednášky, který stojí rozhodně za to, podělím se s vámi alespoň o fotografie z eventu.

Akce se konala v sympatických prostorách restaurace Soho. My na ni připravili citrónkovou dekoraci, která, myslím, dopadla krásně, ale nechtějte vědět kolik pokusů, omylů příprava press stěny naši kolegyni Petru stála:-) Holt je lehké míti nápad hezký, ale těžší ho realizovati:-)

_DSC1867

Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací o trendech detoxu a zdravém lifestylu či hubnutí, které by vystačily na několik článků. Jelikož jsme celou přednášku natáčeli, tak vám brzy (po sestříhání) také nějaké zajímavosti budeme sdílet! A než tak učiníme, tak se s vámi podělím alespoň o fotografie eventu, kterého se zúčastnila řada osobností a redaktorek, které téma zajímá a v neposlední řadě také Gabrieliny rodiče a dcera Maia.

Gabriela také představila nový výrobek GP Nutrition Gold, který je nejkomplexnějším vitamínovým doplňkem podporující všechny funkce těla, mysl i vzhled.

Naše kúry obsahují rozpustné drinky i kapsle,“ říká odbornice na výživu, která je spojována i s královskou rodinou, Gabriela Peacock a dodává, „aby byly programy účinné, musí být vitamín či minerál v opravdu silné koncentraci. A v takové by byl v drinku nepoživatelný. To je případ například vitamínu B či zinku. Drink by nebyl chutný. Některé důležité složky jsou zase ve vodě nerozpustitelné. Jsou to třeba důležité Omega 3 mastné kyseliny, které Gold obsahuje.

V Anglii se tato řada stala velmi rychle hitem blogerů, věřím, že tomu tak bude brzy i u nás!

Brzy vám přineseme další zajímavosti z přednášky.

 

 

_DSC1899 _MDS0190 _DSC2138 _DSC1245

_MDS9764 _MDS0679 _MDS9761 _DSC2062 _DSC0910_DSC1619

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 12.4.2019 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • 2 Ať už jste se rozhodli rozšířit svoji sbírku nebo stojíte před rozhodnutím prvního tetování, inspirace není nikdy dost. Proto jsme zjistily, které celebrity si na tetování ujíždějí a jaké jsou nejstylovější úlovky za poslední dobu. Třeba vás něco zaujme…  [číst více]
  • svicky Milujeme je, protože dokáží navodit tu správnou atmosféru! Někdy voní po jarních kosatcích, vetiveru, kardamonu, bazalce nebo skořici či perníku, jindy zase po mechu, fialkách nebo lučních květinách. Záleží jen na vás, na co máte zrovna náladu. Ta pravá parfémovaná[číst více]
  • Snímek obrazovky 2018-05-12 v 12.57.24 Adaptogeny se pomalu dostávají do povědomí lidí hledající přírodní alternativy harmonizujících léků a chytré výživy. Jde tedy o přírodní látky, které pomáhají vyrovnávat hladinu hormonů a hladiny stresu. Tím předchází nejrůznějším nemocem a ‚civilizačním‘ potížím, právě s touto nerovnováhou velmi[číst více]

 Social Photos


Wishlist