By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Gabriela Peacock měla první přednášku v ČR

A my nejen že byli u toho, my to dokonce organizovali:-)

V posledních dnech jsem neměla moc času přispívat sem na Bobovibe, jelikož jsem téměř veškerý čas obětovala přípravám události, první přednášky v Čechách naší přispěvatelky a kamarádky Gabriely Peacock. A než stihneme zpracovat materiál z přednášky, který stojí rozhodně za to, podělím se s vámi alespoň o fotografie z eventu.

Akce se konala v sympatických prostorách restaurace Soho. My na ni připravili citrónkovou dekoraci, která, myslím, dopadla krásně, ale nechtějte vědět kolik pokusů, omylů příprava press stěny naši kolegyni Petru stála:-) Holt je lehké míti nápad hezký, ale těžší ho realizovati:-)

_DSC1867

Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací o trendech detoxu a zdravém lifestylu či hubnutí, které by vystačily na několik článků. Jelikož jsme celou přednášku natáčeli, tak vám brzy (po sestříhání) také nějaké zajímavosti budeme sdílet! A než tak učiníme, tak se s vámi podělím alespoň o fotografie eventu, kterého se zúčastnila řada osobností a redaktorek, které téma zajímá a v neposlední řadě také Gabrieliny rodiče a dcera Maia.

Gabriela také představila nový výrobek GP Nutrition Gold, který je nejkomplexnějším vitamínovým doplňkem podporující všechny funkce těla, mysl i vzhled.

Naše kúry obsahují rozpustné drinky i kapsle,“ říká odbornice na výživu, která je spojována i s královskou rodinou, Gabriela Peacock a dodává, „aby byly programy účinné, musí být vitamín či minerál v opravdu silné koncentraci. A v takové by byl v drinku nepoživatelný. To je případ například vitamínu B či zinku. Drink by nebyl chutný. Některé důležité složky jsou zase ve vodě nerozpustitelné. Jsou to třeba důležité Omega 3 mastné kyseliny, které Gold obsahuje.

V Anglii se tato řada stala velmi rychle hitem blogerů, věřím, že tomu tak bude brzy i u nás!

Brzy vám přineseme další zajímavosti z přednášky.

 

 

_DSC1899 _MDS0190 _DSC2138 _DSC1245

_MDS9764 _MDS0679 _MDS9761 _DSC2062 _DSC0910_DSC1619

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 12.4.2019 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • sametove kozacky   Sametová revoluce začíná! Pokud byste si letos na podzim měli pořídit jen jeden výstřední doplněk, pak to rozhodně musí být tzv. velvet boots. Tento přepychový materiál je měkký, příjemný a v zimě navíc také zahřeje. Proto se také objevil[číst více]
  • street style lucie Možná to máte stejně jako já… Vaše šatní skříň přetéká skvělými letními kousky… Desatery džínové šortky, nespočet sukní, letních šatů, minimálně pět nových párů sandálů (rozeznáte je od sebe jen velmi detailním zkoumáním), ale pak se jednoho rána vzdudíte a[číst více]
  •   Každý sen začíná vizí – ale pouze s odhodláním, péčí a odvahou se sny stávají skutečností.  Byly to právě sdílené hodnoty, které svedly značku Bulgari a organizaci Save the Children dohromady v roce 2009, zejména snaha pomáhat dětem prostřednictvím[číst více]

 Wishlist