By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Gabriela Peacock měla první přednášku v ČR

A my nejen že byli u toho, my to dokonce organizovali:-)

V posledních dnech jsem neměla moc času přispívat sem na Bobovibe, jelikož jsem téměř veškerý čas obětovala přípravám události, první přednášky v Čechách naší přispěvatelky a kamarádky Gabriely Peacock. A než stihneme zpracovat materiál z přednášky, který stojí rozhodně za to, podělím se s vámi alespoň o fotografie z eventu.

Akce se konala v sympatických prostorách restaurace Soho. My na ni připravili citrónkovou dekoraci, která, myslím, dopadla krásně, ale nechtějte vědět kolik pokusů, omylů příprava press stěny naši kolegyni Petru stála:-) Holt je lehké míti nápad hezký, ale těžší ho realizovati:-)

_DSC1867

Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací o trendech detoxu a zdravém lifestylu či hubnutí, které by vystačily na několik článků. Jelikož jsme celou přednášku natáčeli, tak vám brzy (po sestříhání) také nějaké zajímavosti budeme sdílet! A než tak učiníme, tak se s vámi podělím alespoň o fotografie eventu, kterého se zúčastnila řada osobností a redaktorek, které téma zajímá a v neposlední řadě také Gabrieliny rodiče a dcera Maia.

Gabriela také představila nový výrobek GP Nutrition Gold, který je nejkomplexnějším vitamínovým doplňkem podporující všechny funkce těla, mysl i vzhled.

Naše kúry obsahují rozpustné drinky i kapsle,“ říká odbornice na výživu, která je spojována i s královskou rodinou, Gabriela Peacock a dodává, „aby byly programy účinné, musí být vitamín či minerál v opravdu silné koncentraci. A v takové by byl v drinku nepoživatelný. To je případ například vitamínu B či zinku. Drink by nebyl chutný. Některé důležité složky jsou zase ve vodě nerozpustitelné. Jsou to třeba důležité Omega 3 mastné kyseliny, které Gold obsahuje.

V Anglii se tato řada stala velmi rychle hitem blogerů, věřím, že tomu tak bude brzy i u nás!

Brzy vám přineseme další zajímavosti z přednášky.

 

 

_DSC1899 _MDS0190 _DSC2138 _DSC1245

_MDS9764 _MDS0679 _MDS9761 _DSC2062 _DSC0910_DSC1619

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 12.4.2019 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist