By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Festival Mini se blíží! Na co se letos můžete těšit podle Bobovibe

Jedinečná akce pro rodiče a děti je opět za dveřmi. Uvidíme se?

Snímek obrazovky 2017-11-20 v 21.17.13

 

Už je to skoro tady!!!!! Kdo by ještě před pár lety řekl, že s takovým nadšením budu vítat jakoukoliv dětskou akci 🙂 Jenže Festival Mini není jen „jakákoliv dětská akce“. Naopak! Pro každou maminku nebo tatínka je doslova požehnáním. Nejenže na ní zabavíte svoje děti, ale navíc objevíte neuvěřitelné množství praktických tipů, cool značek a super vychytávek. A ještě se u toho skvěle najíte 🙂 Já jsem tam loni koupila tři věci a musím přiznat, že všechny používáme doma prakticky denně. Jako například neoprenový bryndák Bibetta (žádná reklama), bez kterého už si náš život neumíme představit. Proto jsme se s Evou rozhodly akci podpořit a udělat vám náš výběr značek, které si na Festivalu Mini nesmíte nechat ujít. Bohužel se nám všechny do článku nevejdou :)))  Bez přehánění a s velkým sebezapřením – tady je náš výběr a mnohem a mnohem víc uvidíte na místě! Těšíme se, až se potkáme.

 

KDE: OD Kotva, Náměstí Republiky 656/8, Praha 1

KDY: 1. – 3.12. 2017 (10 – 18h)

VSTUPNÉ: 130 Kč (na den)

190 Kč (festival pas na všechny dny), děti do 12 let zdarma

 

FOR KIDS 33033_00-06_a_50-92_preview

Fór Kids

Pražský obchod představí na Mini kolekci oblečení a obuvi skandinávského koncernu utoft a tedy značky Fixoni, EN FANT a Small Rags. Všechny tři jsou naše oblíbené hlavně díky jedinečné kvalitě materiálů a neotřelému „dospěláckému designu”.

www.for-kids.cz

overaly

prkno2

Utukutu

Tyhle originální dřevěné hračky české výroby probouzí fantazii a tvořivost, podporují správný tělesný rozvoj, ale hlavně děti baví. A navíc jsou krásným doplňkem do vašeho interiéru.

www.utukutu.cz

overaly

kidtown 33341b

Kidtown

V tomhle kamenném (a internetovém) obchodě nejraději nakupujeme hračky, které rozvíjí dětské schopnosti a podporují psychomotorický vývoj. Prostě hračky, které děti baví, vzdělávají a motivují k vlastnímu experimentování.

www.kidtown.cz

overaly

KITCHENETTE3

Kitchenette

Naše srdcová záležitost! Majitelka a úžasná foodblogerka Markéta má totiž přesně stejný vkus na dětské nádobí jako my. Hlavně aby bylo v eko kvalitě a roztomilé. Ale v jejím online obchodě toho najdete mnohem více.

www.kitchenetteshop.cz

overaly

beans copy

 

Beans

Moc se těšíme na české designérky, většinou se jedná o samotné maminky, které začaly na mateřské tvořit. Dělají skvělé kousky, ale samozřejmě nemají kapitál na velkou reklamu. Takové my podpoříme ze všeho nejradši! Jednou z nich je Beans, která dělá ty nejhezčí čelenky pro holčičky a krásné šatičky.

www.beans-store.cz

overaly

????????????????????????????????????
                                                                                                         Noemova archa

Vidíme-li tahle úžasná plstěná zvířátka na fotkách, říkáme si, ty musíme mít! Další věc, na kterou se vážně těšíme. Gabriela Skalická je vytváří technikou tzv. suchého plstění. Ovčí vlna, ze které jsou vytvořená, je skvělý materiál pro děti i dospělé. Pro Mini kromě svého stánku připravila v rámci doprovodného programu i tvůrčí dílnu, v níž si děti (od 6 let) uplstí kouzelného tuleně.

https://www.fler.cz/noemovaarcha

overaly

miniheroes_001-kopie-1

Mini Heroes

Pro nás to vždycky bude víc než jen sportovní akademie. Našimi slovy je to spíš místo, kde jsou naše děti nejšťastnější na světě, majitelka je úžasná, krásná a chytrá holka (nepřeháníme) a navíc tam mají tu nejlepší kávu a dýňové sušenky pro děti. Ale taky by se dalo napsat, že je to vkusně zařízená hernička v pražském Karlíně, která nabízí lekce pro děti od 10 měsíců do 6 let pod vedením kvalifikovaných instruktorů 🙂

www.miniheroes.cz

overaly

rak9-800x445

 

Rak

Tuhle značku bot jsme objevily poměrně nedávno, ale naprosto si ji zamilovaly. Tedy vlastně naše děti. Třeba klasické dětské bačkůrky mají prostě ty nejlepší. Slovenský výrobce si totiž zakládá na kvalitě a některé botky se skládají až z 76 dílů a projdou rukama třiceti řemeslníků. Na Mini festivalu vám představí nové kolekce i limitované kousky.

www.gugenio.cz

overaly

svojtka IMG_7196-e1509729606615-1024x1024

Svojtka & Co.

Jestli vaše děti baví knížky, pak tohle nakladatelství určitě znáte. Jejich nabídka knih je neuvěřitelně kreativní a zabaví všechna malá i větší robata. Na festivalu se můžete těšit na speciální výběr, v němž nebude chybět ani edice Posviť si na to!

www.svojtka.cz

Více najdete na www.festivalmini.cz

Těšíme se Eva a Lucie,

ambasadorky Festivalu Mini

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 24.11.2017 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  •   Nová sezóna, nová kabelka. Hodláme se držet této rovnice a už teď před začátkem jarní sezóny vybíráme na Instagramu mezi světovými influencerkami ty nejvíc cool kabelky. Jsou minimalistické i naopak extravagantní. V každém případě podle posledních módních trendů. Už[číst více]
  • Už dlouho uvažujete o pořízení gramofonu a odrazuje vás potřeba instalace a umístění dalších zařízení, jako je zesilovač nebo gramofonový předzesilovač? S novou limitovanou sadou aktivní reprosoustavy Elac ConneX a gramofonu Elac Miracord 50 získáte komplexní, velmi elegantní a výborně hrající[číst více]
  •   Nebaví váš klasický tattoo convention pro motorkáře a pinupky? Chcete spojit své tetování s kvalitním uměním a novou rodící se hand poke subkulturou? Pak si o zářijovém víkendu 15/16 nenechte ujít další ročník Prague Hand Poke Session III. Ojedinělý koncept[číst více]

 Wishlist