By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Edice Louis Vuitton City Guides se rozrůstá… Vítejte v Praze!

Objevte půvaby 25 světových měst - intuitivně a s osobním přístupem!

lv city guides

Od roku 1998 se Louis Vuitton dělí o svůj jedinečný náhled na svět prostřednictvím své edice cestovních průvodců City Guides, které nabízejí pečlivě vybrané doporučené adresy. V listopadu 2015 se jejich kolekce rozšíří o svazky věnované novým městům: Bangkoku, Chicagu, Římu a nově i Praze.

Letošní novinkou je ale i mobilní aplikace, která kolekci City Guides doplní. Nabízí velmi snadnou obsluhu – stačí kliknout a víte vše, co vědí místní! Nejlepší hotely, restaurace, bary, kavárny, čajovny, obchody, wellness, starožitnictví, módní návrháři, muzea, galerie, hostující přispěvatelé, tajné adresy, procházkové okruhy, kulturní akce – to vše a ještě mnohem více! Nechybí ani fotografie z běžného života města, podrobné popisy doporučených míst a skutečně osobní přístup ke každému městu formou interaktivních odkazů a lokalizace.

Jako malou ochutnávku před cestou vám Louis Vuitton nabízí výběr adres a obsahu z každého cestovního průvodce zdarma. Kiosek také slouží jako brána ke kompletnímu placenému obsahu – všech 25 zatím zpracovaných měst, v anglickém a francouzském jazyce. Aplikace navíc funguje i v off-line režimu.

Jako doplněk pro ty, co rádi cestují, si budete moci v buticích zakoupit i malé kožené pouzdro se vzorem Monogram, které je určené pro váš iPad nebo iPhone. Pouzdra určena pro modely iPhone 6 a iPhone 6 Plus se budou prodávat ve čtyřech nových barvách inspirovaných městy: modrá (Paříž), žlutá (Řím), červená (Peking) a růžová (Tokio).

25 měst v aplikaci pro iPhone a iPad, cena 9,99 US za jedno město. Ke stažení z App Store.

lv city guides

lv city guides

lv city guides

lv city guides

lv city guides

lv city guides

lv city guides

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 29.10.2015 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist