By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Dětský festival mini se blíží! Těšíte se?

My rozhodně ano!

mini

 

7. edice Dětského prodejního festivalu mini se opět odehraje v 5. a 6. patře OD Kotva, do nichž bude vyhrazen speciální vstup z postranní pasáže vpravo od hlavního vchodu. Celý výstavní prostor i vstup do něj bude bezbariérový. Tentokrát si v 6. patře u kavárny užijete venkovní terasu s krásným výhledem na Staré Město.

Další novinkou je, že v sobotu v 6. patře otevře velký hlídaný dětský koutek, kde se o děti postarají a nabídnou jim zábavný program – cvičení jógy, cvičení na houpacích prknech a výtvarné dílny. Na oba dny jsou připraveny dílny včetně zdobení nanuků Lunar a Cupcakes s Lelí, minikřest knihy či hudební workshop. Taky workshop, na němž si děti dotvoří a „vytuní“ vlastní dřevěné autíčko.

Mezi vystavovateli najdete jak již oblíbené stálice tak nové značky a obchody, které představí výrobky a sortiment původem z Čech a Slovenska i zahraničí. Festival si zakládá na pečlivém kurátorském výběru zakladatelky a ředitelky Terezy Bruthansové. V 5. patře se letos můžete těšit také výtvarné dílny s ilustrátorem Patrikem Antczakem, na nichž děti budou moci kreslit křídami a tvořit magnetické obrazce přímo na zeď.

Z vyhledávaných ikon mini opět potkáte třeba Utukutu, Omniferu, brýle a plavky KiEtLa, Mimi Concept, nakladatelství Host a Pop-Pap. Taky oblečení Shark in the Park a LoowFat Kids, obchod Arki, šperky Le petit délice a kosmetiku z Babystart. Nejen dětskou obuv nabídnou obchody Littleshoes a Urbanlux. Mezi novými značkami a obchody objevíte třeba Pepe: Cap by Radka, Winwinlove se svou první dětskou kolekcí lněných košil, na míru vytvořené knihy obrázků vašich dětí Obrázkář a další. Ze Slovenska pak například Bekvam, Buubli a kosmetiku Ťuli & Ťuli.

Seznam vystavovatelů včetně informací o nich najdete na: www.festivalmini.cz

Možnost placení kartou: oproti minulosti lze na většině stánků již platit kartou!

mini-1080x1080

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 29.4.2019 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist