By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

COS x HAY – stylový design, který si zamilujete!

Máte rádi skandinávský design a minimalistický styl? Pak si nenechte ujít nejnovější spolupráci!

cos hay

 

Německá značka designu HAY a londýnský módní řetězec COS pokračují v úspěšné spolupráci a představují novou kolekci doplňků pro životní styl. Pokud milujete umění, design a architekturu, pak je tato linie přesně to pravé, co potřebujete vy i vás interiér! 

Kreativní ředitelka COS Karin Gustafsson a hlavní designér pánské kolekce Martin Andersson vybrali doplňky a nábytek z kolekce HAY a pečlivě je zkombinovali s podzimní kolekcí COS AW 2016. Výsledkem je interiér, který nadchne každého milovníka minimalistického designu se špetkou originality. Londýnská módní značka spolupracuje s HAY již mnoho let a používá jejich produkty ve svých obchodech. Pokud vás tedy při příchodu do butiků COS stejně jako nás napadá: „Ano, tady chci bydlet…“ teď alespoň víte, kam pro tyto kousky zajít 🙂 Obě značky totiž pojí jejich hodnoty a estetika, skandinávský styl a snaha o funkční design a originální a překvapivé detaily.

„Od prvního uvedení COS x HAY nás těší skvělé reakce našich zákazníků. Vždy jsme obdivovali estetiku značky HAY a její kvalitu, design a zpracování, které je v synergii s COS. Těšíme se na další spolupráci a možnost představovat našim zákazníkům něco nového,“ říká Karin Gustafsson, kreativní ředitelka COS. 

„Jsme velmi hrdí na naši spolupráci s COS a je skvělé dívat se na produkty HAY z jejich pohledu,“ dodává Mette Hay, spoluzakladatel značky.

Kolekce COS x HAY je k dispozici ve vybraných obchodech a online ZDE.

 

cos hay

cos hay

cos hay

cos hay

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 21.10.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist