By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Charitativní gala večeře Petry Němcové opět v Praze!

Podpořit dobrou věc a ještě se pobavit budete moci začátkem října v centru hlavního města.

petra nemcova

 

Již po páté se 5. října 2016 v Praze uskuteční charitativní Gala večeře supermodelky Petry Němcové pro její nadaci Happy Hearts Fund. Stejně jako loňský rok proběhne v pražském paláci Žofín za podpory magazínu Forbes a pod záštitou Městské části Praha 1 a starosty Oldřicha Lomeckého. Cílem večera je vybrat finanční prostředky na výstavbu konkrétní školy v některé ze zemí postižených přírodními katastrofami.

Během uplynulých čtyř ročníků se v České republice v rámci charitativní Gala večeře podařilo, díky štědrosti českých dárců, vytěžit více než 6 000 000 Kč. Veškeré finance byly použity na výstavbu škol na Haiti a v Nepálu. Jednou z nich je École Internat Sainte Madeleine Port au Prince na Haiti pro 600 žáků, jejíž slavnostní otevření proběhlo 14. října 2015. Na podzim bude otevřena nová škola Jalpa Yuwa Primary School v Nepálu, pro 90 žáků prvního stupně. Ta byla zcela zničena během loňského zemětřesení.

Kromě nadace Happy Hearts Fund supermodelky Petry Němcové putuje část výtěžku z charitativní Gala večeře tradičně i na podporu vybrané nadace působící v České republice. Dosud to byl například Nadační fond Dobrý Anděl či Člověk v tísni, konkrétně projekt „Lepší škola pro všechny“.

Mezi hosty slavnostní Gala večeře jsou každoročně významné osobnosti z České republiky i ze zahraničí. V minulých letech pozvání přijali Caroline Scheufele (CEO Chopard), Gitta Grafin Lambsdorff (generální ředitelka společnosti Tiffany& Co.), šperkař Roberto Coin, supermodelky Eugenia Silva a Valeria Mazza, Andrea a Stefano Rosso (OTB Group, Diesel), módní návrháři Alfredo a Diego Villalba, významný developer a filantrop Jonathan Jackson (The Lordship). Letos bude exkluzivně předvedena kolekce americké módní značky BCBGMAXAZRIA, která vstupuje na český trh.

„Charitativní Gala večeře pro mou nadaci Happy Hearts Fund je projekt, který má v České republice již několikaletou tradici a já jsem neskutečně šťastná, že se nám díky němu dosud podařilo významně pomoci dětem v mnoha zemích světa postižených přírodními katastrofami. V letošním roce se jedná o jedinou Charitativní Gala večeři pro Happy Hearts Fund na světě.“ uvádí Petra Němcová

Jednotlivá místa či celé stoly jsou stále v prodeji, 50% výtěžku z prodeje míst na Gala večeři putuje nadaci Happy Hearts Fund.

V případě zájmu o koupi stolu či místa pište prosím ZDE: hhfgala@unique-one.com

 

petra nemcova

petra nemcova

petra nemcova

petra nemcova

petra nemcova

 

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 25.9.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist