By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Bugaboo odhalilo nový kočárek – Bugaboo Fox! A my jsme u toho nemohly chybět!

Přivítejte Bugaboo Fox! Naši lásku na první pohled.

IMG_4309

 

Byl to náš první společný press trip! A já mám obrovskou radost, že byl spojen právě s nizozemskou značkou Bugaboo, která je naší srdcovou záležitostí. My jsme tento výlet do Amsterdamu pojaly jako holčičí trip, takže jsme se minulý týden ve středu potkaly na letišti v následující sestavě: já + Eva + Anna. A od začátku bylo jasné, že to bude super! 

V Amsterdamu nás přivítalo deštivé počasí, ale to nic neměnilo na tom, že už za pár hodin jsme se měly dozvědět, jakou novinku si značka Bugaboo připravila. Všechno podléhalo totálnímu tajemství a obě jsme musely před cestou podepsat prohlášení, že vám nic neprozradíme ani o minutu dříve, než se o Bugaboo Fox dozví celý svět.

Pro ty z vás, kteří děti ještě nemají nebo jste o značce Bugaboo ještě neslyšeli, tak se jedná o nizozemskou firmu, která se specializuje na výrobu dětských kočárků. Její zakladatel Max Barenbrug si v roce 1994 zvolil jako téma své závěrečné práce na Design Academy Eindhoven návrh sportovního kočárku, který bude vybaven mnoha chytrými funkcemi, bude praktický a stylový a jízdu jak ve městě, tak i v přírodě si s ním rodiče i děti maximálně užijí. A tak vznikl první Bugaboo. Koncept spočívající v prvotřídním designu, funkčnosti, nejvyšší kvalitě a praktičnosti si udržují všechny modely kočárků. Já osobně mám doma městský Bugaboo Bee a také terénní Bugaboo Buffalo. Eva zase naopak používá variabilní dvoumístný kočárek Bugaboo Donkey. Hodně mých kamarádek zase používá Bugaboo Cameleon a pár dokonce i Bugaboo Runner, který je určený na běhání.

Celosvětové představení kočárku se odehrálo ve skejtovém parku na předměstí Amsterdamu a zúčastnila se ho přibližně stovka světových novinářů a blogerů z Evropy i Blízkého východu. My jako jediné z České republiky! A jakmile vyjel na přehlídkové molo, bylo jasné, že to bude naše nová láska! Koncept tohoto kočárku je totiž ovlivněn životem ve městě.

Ani nevíte, kolikrát před tím, než jsme si pořídili Bena, jsme s mužem řešili, jestli je možné žít ve městě a vychovávat děti. Oba jsme totiž milovníci centra. Máme rádi blízkost kaváren, večerek, divadel či kin, dostupnosti taxi a thajského jídla v jakoukoliv denní či noční dobu. Navíc bydlíme v domě, kde přestože je výtah, člověk musí absolvovat nějaký ten schod (přesně 27 🙂 Nikdy jsme nechtěli se takového života vzdávat a vyměnit ho za život v baráčku na Prahou. Zároveň ale máme chatu, na kterou čas od času rádi jezdíme a kde přece jenom s úplně městským kočárkem nepochodíme. Zdá se, že přesně na takové lidi jako jsme my tým návrhářů a konstruktérů Bugaboo myslel při vytváření modelu Bugaboo Fox. Jedním z jeho sloganů totiž je, že můžete žít ve třetím patře, a přesto mít děti 🙂

Bugaboo Fox je ideální společník pro každý životní styl: procházky přírodou, výlety, cestování i nakupování a nikde nebude problém. Má snadné ovládání – žádné úsilí, prostě jdete. Vezmete ho kamkoliv, z ulic měst na zasněžené horské cesty – velká gelová kola a centrální odpružení zajistí hladkou a pohodlnou cestu bez ohledu na to, kam právě vyrážíte. A to nejen pro vás, ale i vaše mimčo. Díky snadnému a přístupnému koši, který je navíc dost velký, můžete s sebou vzít vše potřebné. Ultra lehký rám a snadné skládání zase umožní kočárek přenést do domu, bytu nebo auta. Nebo můžete využít super kompaktního složení pro snadné skladování a převážení.

Bugaboo Fox přichází s moderními oblými konturami. Díky modulárnímu designu ho můžete plně přizpůsobit svému stylu, popřípadě oživit jeho look pro další miminko, případně sezóny. Vyberete a kombinujete barvy látek, kol i rukojetí. A váží pouhých 9,9 kilo (!!!!!), což je při zdolávání každé překážky neuvěřitelně skvělá vlastnost.

Určitě vám ho detailněji popíšeme v dalších článcích. A brzy uděláme testování v pražských ulicích.

Tady je pro vás menší fotoreportáž z naší cesty.

Jak se vám Bugaboo Fox líbí?

My mu říkáme „ANO“!

 

IMG_4320

Na cestě jsme zvládly ještě otestovat doplněk stravy pro bezpečný let Fly Me od GP Nutrition.

IMG_4349

IMG_4347

IMG_4354

IMG_4369

IMG_4373

e18800d6-11c7-4b0a-b189-071dea7bd510

IMG_4381

IMG_4406

S PR manažerkou Bugaboo Clare van den Bos.

23819460-92ae-46c2-8348-5f5814ede2a5

34252a50-6619-4458-b7f1-8375a421fa56

IMG_4428

IMG_4433

Bugaboo Fox

IMG_4464

IMG_4546

Se zakladatelem a majitelem značky Bugaboo Maxem Barenbrugem.

IMG_4566

IMG_4523

IMG_4540

Eva s marketingovou ředitelkou Bugaboo

IMG_4572

IMG_4598

IMG_4623

Když se vás ve Starbucks zeptají na jméno :)))

IMG_4632

Někdo si vozí domů suvenýry, my květiny 🙂

A kdyby vám těch fotek náhodou přišlo málo, tak tady máte k naší cestě i video 🙂

Dejte nám vědět, jak se vám líbí. Budeme rády!

 

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 7.2.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  •   Maminka 3 synů Jana je jedna z inspirativních žen, která i přes rodičovskou vytíženost založila svůj byznys. A krásný… První krůček byl osobní dárek kamarádce a jógové guru, které věnovala na míru namíchaný aromasprej na podložku. Kamarádka byla nadšená,[číst více]
  • Eva Jasanovská,zakladatelka BoBo Vibe Humor je hnací motor našeho života. A proto si opravdu vážíme našich přátel a kamarádů, kteří si spolu s námi neváhají udělat sami ze sebe srandu. Aktuální chystaná premiéra filmu Zoolander 2 a nový fenomén #zelfie[číst více]
  •   Je jen pár značek, které patří mezi moje srdcové záležitosti. A francouzský módní dům Dior je jednou z nich! A od té doby, co je ve vedení společnosti charismatická Italka Maria Grazia Chiuri o to víc! Na férovku řečeno:[číst více]

 Wishlist