By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Bohemian Bourgeois (BoBo) Vibe

Aneb… když se nápad a emoce promění v konkrétní čin. Nový blog startuje!

Eva a Lucie portret

 

Vítejte na našem blogu!

Jsme dvě podnikavé ženy. Poprvé jsme se potkaly v 19ti letech ve vydavatelském domě Stratosféra, kde jsme obě pracovaly. Eva jako stylistka a Lucie jako módní redaktorka. Naše pracovní cesty se brzy rozdělily, ale přítelkyněmi jsme zůstaly.

Lucie nyní pracuje již 12tým rokem jako módní ředitelka oblíbeného časopisu Harpers Bazaar, Eva vlastní malou PR agenturu, která se zabývá medializací především módních značek a trendy restaurací. Jsme přímo u zrodu trendů, o novinkách se dovídáme jako jedny z prvních.

Naše práce nás baví. Máme rády nové výzvy, rády se posouváme dál, objevujeme, zkoušíme, učíme se. Spojuje nás záliba v módě, kosmetice, dobrém jídle, cestování; všem, co hýbe kulturní “scénou”. Své zkušenosti si poté sdělujeme a doporučujeme. Proč je tedy nesdílet i s ostatními, tedy s vámi? Nechte se inspirovat našimi zážitky, zkušenostmi, tipy a triky anebo je porovnejte s těmi svými. Buďte buržoázní bohémové! Buďte s námi BoBo!

Nemáme doma muže s tučnými konty, abychom si mohly splnit každý svůj módní sen či vytouženou cestu, jsme tedy jako většina z vás. Postupně si děláme radost a postupně se snažíme plnit si své sny, ať už jsou to ty malé, anebo ty zdánlivě nesplnitelné. Věříme, že se s námi může ztotožnit většina žen naší generace, kterým rády uděláme průvodce tím, o čem si myslíme, že právě stojí za to. I naši přátelé jsou takoví – a právě proto jsme několik z nich oslovili, aby se k nám připojili a sdíleli s vámi to, čím žijí oni. Z těch jsou naši BoBo “sloupkaři”. Dozvíte se tak mimo jiné o nejnovějších stravovacích trendech, a také třeba to, co právě hýbe současným uměním a stojí za to znát.

Zajímáte se o trendy? Staráte se o životní prostředí? Jste nekonformní? Orientujete se v nových technologiích? Stravujete se kvalitně? Zajímají vás bio a eco produkty? Vybíráte si ze všeho to nejlepší a neděláte rozdíly mezi alternativním a komerčním? Cestujete? Rozmazlujete se rádi?

Pak jste jedním z nás! Jste buržoázní bohémové. Jste BoBo.

Vice o BoBo se dozvíte v „About Us“.

Sledujte nás na instagramu @bobovibe nebo facebooku www.facebook/BoboVibe

@eva_jasanovska a @lujanotova

 

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: Marek Musil

Vydáno: 30.8.2015 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Červená čočka je skvělým zdrojem kvalitních bílkovin, železa, vitamínů řady B a minerálních látek. A navíc skvěle chutná! Zvlášť v polévce podle přispěvatelky Jany Meadowcroft.     Odmalička mám ráda čočku. Vždycky mi chutnalo její sladkokyselé dochucení. V době mého[číst více]
  • Káva, design a dobré jídlo. A ty dezerty! I tak by se dala hodně ve zkratce popsat oblíbená liberecká kavárna Mikyna. Stojí za ní dva food nadšenci, kteří neměli žádné zkušenosti. Z nuly na sto se dostali díky propracovanému vegetariánskému[číst více]
  • Zima pro mě nemá moc pozitivních zpráv. Pokud bych ale přece jen měla nějakou objevit, pak jsou to hřejivé pleteniny. Už jsem vám to určitě psala několikrát, ale já jsem vlastně svetrový maniak. Jenom těch šedých nebo krémových mám nepočítaně.[číst více]

 Wishlist