By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Bohemian Bourgeois (BoBo) Vibe

Aneb… když se nápad a emoce promění v konkrétní čin. Nový blog startuje!

Eva a Lucie portret

 

Vítejte na našem blogu!

Jsme dvě podnikavé ženy. Poprvé jsme se potkaly v 19ti letech ve vydavatelském domě Stratosféra, kde jsme obě pracovaly. Eva jako stylistka a Lucie jako módní redaktorka. Naše pracovní cesty se brzy rozdělily, ale přítelkyněmi jsme zůstaly.

Lucie nyní pracuje již 12tým rokem jako módní ředitelka oblíbeného časopisu Harpers Bazaar, Eva vlastní malou PR agenturu, která se zabývá medializací především módních značek a trendy restaurací. Jsme přímo u zrodu trendů, o novinkách se dovídáme jako jedny z prvních.

Naše práce nás baví. Máme rády nové výzvy, rády se posouváme dál, objevujeme, zkoušíme, učíme se. Spojuje nás záliba v módě, kosmetice, dobrém jídle, cestování; všem, co hýbe kulturní “scénou”. Své zkušenosti si poté sdělujeme a doporučujeme. Proč je tedy nesdílet i s ostatními, tedy s vámi? Nechte se inspirovat našimi zážitky, zkušenostmi, tipy a triky anebo je porovnejte s těmi svými. Buďte buržoázní bohémové! Buďte s námi BoBo!

Nemáme doma muže s tučnými konty, abychom si mohly splnit každý svůj módní sen či vytouženou cestu, jsme tedy jako většina z vás. Postupně si děláme radost a postupně se snažíme plnit si své sny, ať už jsou to ty malé, anebo ty zdánlivě nesplnitelné. Věříme, že se s námi může ztotožnit většina žen naší generace, kterým rády uděláme průvodce tím, o čem si myslíme, že právě stojí za to. I naši přátelé jsou takoví – a právě proto jsme několik z nich oslovili, aby se k nám připojili a sdíleli s vámi to, čím žijí oni. Z těch jsou naši BoBo “sloupkaři”. Dozvíte se tak mimo jiné o nejnovějších stravovacích trendech, a také třeba to, co právě hýbe současným uměním a stojí za to znát.

Zajímáte se o trendy? Staráte se o životní prostředí? Jste nekonformní? Orientujete se v nových technologiích? Stravujete se kvalitně? Zajímají vás bio a eco produkty? Vybíráte si ze všeho to nejlepší a neděláte rozdíly mezi alternativním a komerčním? Cestujete? Rozmazlujete se rádi?

Pak jste jedním z nás! Jste buržoázní bohémové. Jste BoBo.

Vice o BoBo se dozvíte v „About Us“.

Sledujte nás na instagramu @bobovibe nebo facebooku www.facebook/BoboVibe

@eva_jasanovska a @lujanotova

 

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: Marek Musil

Vydáno: 30.8.2015 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Lucie Janotová, zakladatelka BoBo Vibe A jak vlastně legenda o opici v čínském horoskopu vznikla? Nefritový císař stanovil pro výběr znamení horoskopu neboli zvířetníku dvě možné podmínky. Buď musí být dané zvíře prospěšné lidem, nebo se musí v den audience u[číst více]
  • asian fest   Milujeme asijská jídla a dovolené na Dálném východě, a protože na takové dovolené momentálně bohužel nejsme, nenecháme si ujít pražský AsianFest. Koná se tuto sobotu, 30. dubna 2016, na pražském Výstavišti v Holešovicích.  Festival je koncipován jako malé městečko, které se dělí na[číst více]
  • lv pro unicef uvodni   Společnost Louis Vuitton a Dětský fond Organizace spojených národů (UNICEF), přední organizace zajišťující humanitární a rozvojovou pomoc, podepsaly globální dohodu o spolupráci s cílem pomáhat těm nejohroženějším dětem na světě. Konkrétně se jedná o fundraising ve prospěch UNICEF a společná[číst více]

 Wishlist