By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Bobo recenze: konec lenošení a prokrastinace s Energise Me

Energise me doplněk stravy nejen pro vyšťavenou matku.

Na to nemít energii asi nemusíte mít úplně dvě děti za sebou. Nicméně si jistě dovedete představit, že to je velký záhul a že na to nemít energii mám svaté právo. Zná to každý a každý někdy potřebuje vzpruhu. Vyzkoušela jsem jeden „povzbuzovač“, který stojí za pozornost. Jedná se o Energise Me od GP Nutrition.

IMG_8366

Po porodu jsem tě těšila, že konečně vyzkouším nějaké doplňky stravy GP Nutrition, které vyvinula má přítelkyně a naše přispěvatelka Gabriela. Znám jejich pozadí, vím, jak je Gabriela přesvědčivá, když o nich a této problematice mluví, rozumí tomu.

Protože jsem neustále těhotná:-) musela jsem si trochu počkat. Těhotné totiž podobné doplňky nesmějí kvůli přítomnosti vitamínu A, který může plodu uškodit. (Pokud něco ovšem chtějí na dodání energie, můžou si dát zdravý veganský protein Boost Me, ten jsem brala já.) Původně jsem se chystala na Slim Me, abych shodila poporodní kila. Brala jsem ho asi týden, kdy jsem měla pocit, že se mi váha zastavila, ale pak se zase rozhoupala a šla dolů kojením sama a já to brát dále nemusela. Nicméně po pár měsících starání se o dvě malé děti na mě přišla krize. Ta krize přichází mrcha pokradmu ale zato pravidelně. Jsou dny, kdy vše zvládáme dobře, jsou dny, kdy padáme na hubu. Samozřejmě, že se vše odvíjí od kvalitního spánku, který postrádáme; a stresu.

Moje další volba vyzkoušení byla tedy jasná: Energise Me od GP Nutrition. Vzala jsem kúru na 28 dní a ráno po snídani vypila vždy drink s dvěma prášky. Důvod, proč jsou doplňky GP Nutrition dražší a takto balené, je jednoduchý. Jsou zpracovávány z těch nejlepších zdrojů a těmi nejlepšími postupy a především tak, aby se co nejlépe a nejzdravěji vstřebávaly do těla. Gabriela mi již za dob svého studia vysvětlovala, že není vitamín jako vitamín, že ty nekvalitně zpracované vám projdou zažívacím traktem například, aniž by se vůbec uvolnily z tobolky a že u těch špatných vám do těla jde jen zlomek. A vy sice máte levné multivitaminy, ale výsledek také absolutně nulový.

IMG_8306

Nejčistší zpracování podobných doplňků je tedy, když je rozpustíte ve vodě. Pak tu máme ale složky, které jsou buďto ve vodě nerozpustitelné, anebo by chuť drinku naprosto znechutily. Po železe by drink chutnal jako kdybyste lízali trubku, vitamín B je prý úplně nechutná záležitost. Toť důvod k různým konzistencím – jde tu o nejjednodušší a nejzdravější vstřebávání do těla.

Doplňky jsou dále nasáčkované na jednotlivé dny. Já nevím, jak vy, ale já tohle strašně ocením, zejména když jsem s energií na bodu mrazu. Různé odměřování a odpočítávání nesnáším, vydržím u nich pět dní a pak na to kašlu. Tenhle způsob je tedy ideální: tak to má být, má to práci ulehčit!

Ale teď k účinku, to vás zajímá nejvíc. Na svém instagramu mám spoustu maminek bez energie, které na tuto recenzi čekají. Tedy aby bylo jasno, tyto doplňky nejsou jen pro maminky, ale ty právě mě sledují nejvíce…:

Snažím se hodnotit nezaujatě, ale samozřejmě i tak tvůrkyni doplňků dobře znám… Tedy. Ne že by přišel nějaký závan energie, kdy bych začala běhat po bytě a stěhovat nábytek a zaběhla si půlmaraton. Přišla energie především v mysli. Začala jsem se pouštět do věcí, které jsem odkládala. Napsat článek, na který se dlouho chystám? Udělat pořádek v účetnictví a odpoledne si ještě v pohodičce hrát s dětmi? Nějaké vytřídění, přerovnání hraček? Do všeho jsem se najednou s chutí pustila. Za den jsem zvládla někdy až 3x tolik. A není to ani tak o fyzičnu, ale spíš o stavu mysli. Opravdu mi mozek fungoval mnohem lépe. Znáte to, že když jste unavení, trvá vám napsat „chytrý“ email hodinu? Nemyslí vám to… A když jste v kondici, máte to za pár minut? Takhle jsem se cítila, mozek fungoval čistě a na více obrátek. Večer jsem byla unavená ve stejnou hodinu jako před tím, není to o tom, že bych najednou vydržela déle, ale o tom, že jsem přes den byla “fresh” a soustředěná.

A kromě toho vám tyto kúry dají potřebné vitamíny a minerály, které dnes těžko z potravy dostáváme. Ta je totiž čerpá z půdy a půda je vyprahlá, bez živin, plná chemie. O tom zde píšeme často. Jestli vás toto téma zajímá, sledujte nás.

Jo a tahle značka se s podobnými slevovými kódy zrovna nepřetrhne. Není to její styl marketingu, nicméně, kdo dočetl sem, mám pro vás dárek – 20% slevu s kódem Energie při nákupu.

www.gpnutrition.cz

IMG_8295

 

IMG_5891

Drink a kapsle Energise Me.
IMG_7621

Užívá se po jídle ideálně ráno.

IMG_7681

Na cestování jsem si kromě Energise Me sbalila i doplněk Clean Me.

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: eva

Vydáno: 16.3.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • voda gabina     Voda je pro život zásadní, takže se rozhodně ujistěte, že ji pijete dostatek. V těle má několik nezastupitelných funkcí jako například přenos živin a odpadních látek, regulaci tělesné teploty, detoxikaci a mozkové funkce. Voda tvoří neuvěřitelných 80% našeho mozku[číst více]
  • Vybraly jsme vaše nejlepší kamarády! Takové, bez kterých se neobejdete a kteří vás prostě nikdy nezklamou 🙂 Protože co si budeme povídat, pokud bych si měla vybrat jen jedno jediné líčidlo, pak by to byl právě korektor.      Revlon[číst více]
  • Vyzkoušely jsme! A tohle místo je tím, co jsem hledaly pro holčičí jízdy. Hotel v srdci nádherné přírody Malých Karpat, jehož těžištěm je skvělé ohromné spa. To my holky máme rády. Slovensko nám dává nádech exotiky, i když je to kousek[číst více]

 Wishlist