By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Eva a kočárek Bugaboo Fox

Tentokrát recenze od druhé členky Bobo týmu, Evy.

Fascinovalo mě, když po mně někdo chtěl erudovanou recenzi na kočárek, když jsem měla svůj první a neměla absolutně žádné srovnání. Dneska už jsem mazák a mohla bych kočárky vyučovat, že… přednášet na vysoké škole! 🙂 

DSC04045

Takže co k novému Bugaboo Fox?!

Tedy kromě toho, co jste už několikrát slyšeli a co zde vypíchla Lucie ve svém streetstylu….

Já nejvíc oceňuji, že je vyšší. Měřím 177 cm, takže to je jasné..

Dále, že vychytali brzdu, protože ta byla na donkeym trošku opruz, když ji vycvakáváte špičkou boty a to prostě drahocennejma botama dělat nechcete.

DSC04037

Co je taky příjemná změna, je madlo, se kterým se dá kroutit, dát ho stranou bez toho, že ho musíte celé odepínat a někam odkládat. Je variabilní a je to záležitost, která je zkrátka mnohem pohodlnější.

Je lehký a dá se složit skoro do úplného plocha. Což ale ani nevyužívám, protože do kufru auta se mi to vejde klasicky, tak, jak se skládá každej druhej kočárek.. Ten, kdo má ale mini vůz, jistě ocení. Mně se samozřejmě líbí i to, že Bugaboo myslí na udržitelnost a použilo co nejméně plastu, protože žijeme v době, kdy na tohle by měla myslet každá firma, každý jedinec a asi jste si všimli, že i v našich článcích tohle téma podporujeme.

Líbí se mi samozřejmě design. Aby ne, když jsem si ho sama vybrala, že… a že to není jednoduché, volit totiž můžete asi z tisícovky barevných možností a kombinací. A taky jsme s Lucií trochu trapné, ale z tolika jsme si obě vybraly tu samou. Tak víte, co je prostě nejvíc cool:-) Pokud nechcete ztrácet čas, vyberte ten náš:-)

Kočárek se krásně ovládá. Jednou rukou se vám hezky točí na místě.

Jediný, co mě trochu štve, je, že „nákupní taška“ dole vždy vypadne při skládání a rozkládání z pantíků a musím to tam zase nasazovat. Ale taky mě napadlo, že to tam možná nedávám správně nebo že jsem asi už moc pohodlná a chtěla bych toho moc :-))

Jo a vy o něj můžete stále soutěžit. Máte poslední dva dny, poslední možnost – 1.6. vyhlašujeme výherce. Vím, že nás sleduje hodně lidí, kteří moc nesoutěží, ale tohle stojí za to, tak to za tu jednu větu a označení zkuste.

soutěž:

❣️Jedině u nás můžete vyhrát naprostou novinku, kočárek Bugaboo Fox, který si složíte podle svých představ❣️🦊 tohle je soutěž roku, u které se vyplatí soutěžit i těm, co nikdy nesoutěží. Pojďte do toho s námi.🖤 Výherce vybereme naprosto transparentně v živém vysíláni🖤 Bobovibe, to jsou jiné soutěže! Pravidla jsou jednoduchá: 1. na instagramu @bobovibe najděte fotografii kočárku s označením soutěže a olajkujte ji 2. sledujte instagram @bobovibe @eva_jasanovska @lujanotova @bugaboostrollers 3. do komentářů pod fotku na instagramu napište, co pro vás znamená "moderní rodičovství" jednoduše, žádné dlouhé vypisování:-) a označte dvě osoby, které podle vás právě moderním rodičem jsou (ať už vaše kamarádka nebo někoho, koho sledujete). 4. soutěž skopírujte do své instastory s označením @bobovibe (jedině s tím označením to uvidíme:-) Vítěz musí splňovat všechny podmínky. Výherce vylosujeme na dětstký den, tedy 1. června 2018 Odměnou je kočárek Bugaboo Fox, který si výherce může složit na míru.

A post shared by Bobovibe (@bobovibe) on

 

DSC04002

DSC04005

DSC04013

Ke kočárku mi ladí přebalovací taška Mirano z Mimmo

DSC04017

DSC04023
DSC04052

DSC04055

DSC04058

DSC04062

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: eva

Vydáno: 29.5.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Asi každý normální rodič chce, aby se jeho děti vyhýbaly průšvihům, činily se ve škole a směřovaly k oboru, který je zajímá a baví. Přestože na to, jak vychovat úspěšné dítě, neexistuje recept, psychologický výzkum vypichuje celou řadu faktorů, které predikují cestu[číst více]
  •   Metronome Festival Prague, který patří mezi tři největší hudební festivaly v České republice, oznamuje kompletní program letošního čtvrtého ročníku. Hlavními hvězdami festivalu jsou Liam Gallagher, zpěvák legendárních Oasis, britská nadžánrová skupina Morcheeba, němečtí klasikové elektroniky Kraftwerk nebo skotští psychedelici Primal[číst více]
  • Pokud existuje v koupelně jediný produkt, bez kterého se opravdu neobjedu, pak je to micelární voda na obličej. Používám ji k čištění, odličování, osvěžení… prostě od rána do večera. Máte to podobně? Pak vás určitě bude zajímat, jaké jsou novinky[číst více]

 Wishlist