By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Bezdrátový luxus! Náš nový nejlepší domácí pomocník!

Seznamte se s novou oblíbenou hračkou nejen našeho syna.

IMG_2869

 

Baví vás luxování? Já se bezbolestně přiznávám, že je to jedna z mých nejprotivnějších domácích činností. V těsném závěsu už je pak jen žehlení a to je co říci 🙂 Ptáte se proč? U nás ve starém bytě to byl doslova adrenalinový sport. Otevřít kumbál, modlit se, ať na vás nespadne půlka jeho obsahu, vylovit lux, jehož šňůra se většinou zasekla někde úplně vespod, takže s luxem jsme z kumbálu vytáhli samozřejmě i mop, kýbl, deset tašek z Ikea, hadr na vytírání a dvacet tisíc dalších „domácích nezbytností”. Ufff! Už jen tahle desetimutovka mě spolehlivě vždycky odradila. A to nemluvím o neustálém tahání šňůry, hledání zásuvek, manipulaci s těžkým luxem, který nám obouchal snad všechny rohy.

A proto s novým bytem a v rámci zachování mého psychického zdraví jsem se rozhodla pořídit nám nového pomocníka. Bezdrátového! Skladného! A multifunkčního! Přesně jako vysavač Electrolux Ergorapido! A upřímně se dnes sama sobě divím, že jsem to neudělala už dávno!

Vysavač Electrolux Ergorapido si nás získal nejen svým stylovým designem, ale i flexibilitou. Obsahuje totiž prakticky dva vysavače v jenom. Velké tělo má v sobě snadno vycvaknutelný malý lux, který je po ruce během vteřiny a za další minutu ho po odvedené práci snadno nacvaknete zase zpátky. Všechno zvládnete jednou rukou! A to ocení nejen každá maminka. Někdy ho s Benem vytahuju asi padesátkrát za hodinu. Při představě, že tohle dělám s klasickým luxem, by mě asi odvezli 🙂 Navíc samotný přístroj stojí přímo u nás v obývacím pokoji v dokovací stanici, protože svým designem vůbec neruší prostor.

IMG_2562

O výkon se starají 4 vysoce výkonné baterie Sony Li-Ion, které se zajistí nepřetržitý úklid v délce až 30 minut. Displej vás pak informuje o stavu akumulátoru, ale u nás je lux prakticky stále připojený v dokovací stanici, takže jsem od jeho pořízení ani jednou baterii neřešila.

Nejlepší na něm ale za mě je jeho manévrovací schopnost. Díky ergonomickému designu, důmyslné hubici a zadním kolečkům naprosto přirozeně klouže po jakémkoliv povrchu a na místě se otočí až o 180 stupňů. Součástí je i několik nástavců, díky kterým vysajete všechna nepřístupná zákoutí.

IMG_2572

A je lehoučký! Důkazem je můj syn, pro kterého se stal nejlepší hračkou, kterou neustále objíždí obývací pokoj. A když to zvládne tříleté dítě, věřte, že pro vás to bude naprostá „hračka“.

Líbí se vám? Když ho pořídíte do konce roku a zaregistrujete se, Electrolux vám pošle žehličku Easyline jako dárek. Více informací ZDE.

IMG_2863

IMG_2551

IMG_2573

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 31.10.2019 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist