By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Believe in More aneb s Nike v Budapešti

Lucie plná euforie z naprosto úžasné akce Nike.

FullSizeRender3

 

Jak už jste si určitě všimli na mém instagramu nebo facebooku, cvičení je moje vášeň! Nemůžu s klidným svědomím říci, že těch devět (nebo možná trošku víc) měsíců, co jsem cvičit nemohla a byla těhotná, jsem se na hlavu stavěla. Vlastně i ty jsem si hodně užívala 🙂 Ale na druhou stranu jsem velice brzy zjistila, jak mi pohyb chybí. V době těhotenství tak pilates, jógu nebo běhání vystřídaly procházky s manželem, které samozřejmě taky měly něco do sebe, ale takový ten sport, při kterém člověk prostě vypne, to zkrátka nebyl.

Proto jakmile se mi ozvaly holky z Nike s nabídkou podívat se do Budapešti (kde jsem mimochodem nikdy nebyla) a k tomu si ještě zacvičit, nadšeně jsem vyskočila metr vysoko. Nevím, jestli to máte stejně, ale pro mě Nike byl a vždycky bude srdcovou záležitostí. Už jsem to určitě psala v nějakém z minulých článků, ale moje první tenisky měly značku Nike Cortez a na to se prostě nezapomíná 🙂

Nicméně díky svojí práci hodně cestuju a navštěvuju krásná místa. Mnohdy se ale všechny tyhle pracovní cesty smrsknou do pár hodin potěšení. A všechno ostatní je jen pobyt na letišti, v letadle nebo autě. Tentokrát to bylo od začátku jinak! Do Budapešti jsme přiletěli kolem poledne a před sebou měli 3 krásné dny. A hned první aktivita mě doslova nadchla: čekal nás zhruba pětikilometrový běh z hotelu skrz historické centrum; prohlídka města spojená s lehkým výklusem a „power songs”, které vás „nakopnou” a které jsme si předem vybraly. (Já jsem zvolila Bruno Marse, 24K Magic ZDE.) Nejsem žádný velký běžec a fyzičku mám tak akorát, abych si užila úžasnou euforii, kterou tenhle běh díky holkám z Nike měl.

Druhý den nás čekala prezentace kampaně Believe in More spojená s prohlídku podzimní kolekce. Místo, které Nike vybral, bych přirovnala k pražskému Cross Clubu. V zásadě se jednalo o velký dům, který funguje jako bar a noční klub a v noci vítá místní i turisty. Pro nás se proměnil v designový prostor s několika úžasnými pokoji. Mě určitě nadchnul Bra Bar, kde jste našli všechny druhy sportovních podprsenek, které značka Nike již vyrábí, anebo právě vyrábět bude v podzimní kolekci. Ale i prezentace bílých tenisek, které teď zažívají velký comeback, byla naprosto úchvatná. Jenže to zdaleka nebylo všechno… Těšit jsme se totiž mohli i na „make-up and styling room”, kde na nás čekala armáda vizážistech, kadeřníků a stylistek spolu s nejnovější kolekcí Nike. Ve fotkách najdete menší ochutnávku, ale připravit se můžete i na samostatný článek, protože nová kolekce je prostě naprosto úchvatná. Fotky vám prozradí, že se jmenuje Nike Chrome Blush, a je plná pudrových odstínů, starorůžové, ale taky černé, šedé i bílé – všechny moje milované barvy.

Součástí dne byla i skvělá konference, kde značka Nike představila několik velice inspirativních žen. Je až neuvěřitelné, jak některé věci v České republice nebo možná i v Evropě samotné bereme jako samozřejmost. Když ale slyšíte příběh sportovkyň z Turecka nebo Saudské Arábie, pochopíte, jaké štěstí máme. Tohle pro mě byla jedna z nejinspirativnějších částí celého press tripu. Tímto dodatečně děkuji Nike a sportovkyním z Turecka, Ruska, i Saudské Arábie za krásné a emotivní proslovy.

A když si člověk myslí, že lepší už to zkrátka být nemůže, auto vám zastaví před maďarskou státní operou a vy máte možnost jít do jednoho z tréninkových sálů a užít si lekci baletu s ruskou primabalerínou, anebo se vrátit do dětství na hodině hola-hopu (kroužení v pase s velkou obručí). A večer si pak dát skleničku dobrého vína u stolu, který má tak nádhernou tabuli a set-design, že si přísaháte, že doma vyházíte všechny talíře a pro jednou vytáhnete i prostírání. Anebo raději koupíte nové 🙂

A když vás znovu napadne, jak báječné dva dny jsme prožili a máte chuť o tom pořád ujišťovat i svoje okolí (tímto se omlouvám svému muži, který nejenže hlídal našeho syna, ale ještě musel poslouchat moje euforické záchvaty sportovního štěstí :), vyrazíte s celou skupinou na střechu luxusního hotelu v centru Budapešti, abyste si prakticky pod širým nebem zacvičili jógu.

Jestli jsem vás právě definitivně naštvala, tak se omlouvám, ale tohle byl jeden z nejlepších press tripů, jaké jsem zažila a jak sami vidíte, stále mám chuť to křičet do světa 🙂 Jsem už pár dní doma, ale euforie ke sportu a značce Nike mě stále neopustila. A zrovna teď mi pípla zpráva od Ester, která se mnou v Budapešti byla: „Pořád vzpomínám… Krááááásný to bylo…!!!!” a já nemůžu, než souhlasit!

Děkuju @nikewomen !!!! 

Děkuju holky… Lucie Grosaftová @lucie_grosaftova, Ester Geislerová @geislerova_ester, Karolina Šramlová @withlovekarol a Veronika Dimitrovová @fitveronika !!!

Lucie

 

nike_budapest_final-4

 

nike_budapest-6

Snímek obrazovky 2017-07-27 v 20.10.20

nike_budapest-7

nike_budapest-17

nike_budapest-21

nike_budapest-28

nike_budapest-16

nike_budapest-29

Snímek obrazovky 2017-07-27 v 20.09.53

nike_budapest-15

nike_budapest-11

Snímek obrazovky 2017-07-27 v 20.09.33

nike_budapest-33

nike_budapest-40

Snímek obrazovky 2017-07-27 v 20.09.23

nike_budapest-43

nike_budapest-42

 

nike_budapest-49

nike_budapest-51

nike_budapest-52

Snímek obrazovky 2017-07-27 v 20.10.00

FullSizeRender2

 

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 1.8.2017 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist