By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Běháme v barvách duhy! The Color Run se blíží!

Barvičky, barvičky - legendární "barevný" běh oslavuje hrdiny.

The Color Run 2018_6

 

V sobotu 16. června ve 14.00 to na pražském Výstavišti v Holešovicích zase vypukne. Už po čtvrté. Barevné mraky plné běžců, neběžců, dospělých i dětí budou oslavovat všechny hrdiny nejen tohoto pětikilometrového běhu. Bez moderátora a filmového režiséra Jakuba Koháka by to samozřejmě nešlo, k němu se připojí modelka Veronika Kašáková a svůj první venkovní koncert odehraje Bára Poláková.

Letošní červnové barevné šílenství bude oslavovat hrdiny. Jsou všude kolem nás, aniž bychom o nich věděli. Jsme to i my samotní, kteří se možná necítíme na půlmaraton, ale na pět kilometrů v záplavě barev si věříme.

A kdo jsou naši letošní The Color Run Heroes? Například modelka a finalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková, která dětství strávila v dětském domově. Také máma, herečka a zpěvačka v jednom Bára Poláková, tanečnice a youtuberka Andy Coconut nebo zakladatelka projektu Za normální holky Kristýna Dolejšová.

Teď je i váš čas si do nebeských barev přijít zaskotačit a stát se hrdinou. Už jen tím, že si koupíte registraci anebo někoho obdarujete poukazem. The Color Run zase přispěje Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové, spolku Tilie na projekt Slunce a všichni budou šťastní.

I čtvrtý ročník populární akce bude plný barev, veselosti a kreativity, uvidíte i pár bláznů válejících se v barvách po zemi – to vše za doprovodu Báry Polákové, kapely So Fine nebo DJ Roxtara. Chybět nebude ani super bonusový program.

 

Více najdete na www.thecolorrun.cz. 

The Color Run 2018

Kdy: sobota 16. června 14.00

Kde: Výstaviště Holešovice

Za kolik: 590 Kč

TCR Bara Polakova 3

Bára Poláková

TCR Jakub Kohak 2

Jakub Kohák

The Color Run 2018_3

TCR Veronika Kasakova

Veronika Kašáková

TCR Koki9

Koki

TCR Marketa Jezkova

Markéta Ježková

TCR Kristýna Dolejšová

Kristýna Dolejšová

TCR Andy Coconut

Andy Coconut

The Color Run je jedinečný barevný závod, který oslavuje zdraví, pohodu, individualitu a radost s ostatními. Není o výkonu, ale o zábavě - 03. 06. 2017 - (Foto: Martin FLOUSEK / www.thecolorrun.cz, www.martinflousek.com).

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: Martin FLOUSEK / www.thecolorrun.cz, www.martinflousek.com

Vydáno: 15.6.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist