By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Anna’s #musthaves aneb i malá žena ráda dárky

Všechno je jednou poprvé a pro naši milou Annu je doslova všechno poprvé.

Co jsme Aničce první měsíc pořídili, anebo (a ještě lépe, protože každá žena si zaslouží dostávat dárky): co hezkého dostala od našich blízkých?

Jaké šaty, boty, vůz či šperk a kosmetiku? Přinášíme seznam toho nejlepšího pro vaši inspiraci.

1. černobílé vizuální kartičky

Novorozenec vidí předměty a tváře do vzdálenosti 30 cm. Vidí vše obráceně a černobíle. Zrak miminek se vylepšuje až do 3. měsíce. Miminka velmi dobře reagují na černobílé obrázky. Kartičky můžete postavit před vaše dítě, když pase koníky, nebo je dát do kočárku či postýlky (nezapomeňte měnit strany, kam pokládáte, aby neotáčelo hlavičku pořád na stejnou stranu).

 

IMG_3037

www.nanaparty.cz

 


 

2. kočárek

Máme dny, kdy vyrážíme samy holky a to si zaslouží pořádnej kočár! Na tenhle úžasnej designovej Cybex Priam od Jeremyho Scotta Vám již brzy přineseme recenzi.
Snímek obrazovky 2017-06-15 v 15.27.13

www.cybex-online.com


 

3. kosmetika

Když kosmetika, tak ne jen tak ledajaká, samozřejmě. Sophie la girafe byla vyvinuta pro jemnou citlivou pokožku malých princezen. Veganská, bez lepku a ořechů a dalších alergenů s bílými čajovými lístky, které pomáhají posilovat pokožku a levandulí, která zklidňuje a hojí. Díky obsahu mastných kyselin a vitamínů skvěle vyživuje pokožku.

SLGBaby_StarterKit_withallcontent

www.fann.cz


 

4. šaty

Šatičky byly samozřejmě to první, co Anička dostávala od „tet a strejdů“ a zde jsou ty nejkrásnější. Červené Petit Bateau, růžovo džínové Small Rags z www.for-kids.cz, modré Charanga a fialové Gaultier.

 

DSC02699

 

Snímek obrazovky 2017-06-27 v 11.04.33

www.petit-bateau.cz

 

 


5. plavky

Anička bude v létě stylová, a proto si pořídila i první plavky. Tyhle jsme tam prostě nemohli nechat, i když je tak úplně nepotřebuje, můžete namítnout. Nicméně jako ochrana proti sluníčku jsou také #musthave.

 

DSC02686

Small Rags, www.for-kids.cz

 

 


 

6. dekorace –  styloví medvědi

Ručně malovaní medvídci v severském stylu, vyřezaní z kusu dřeva, jsou krásným doplňkem nejen do dětského pokojíčku. Stylové dekorace jsou broušeny ručně, malovány netoxickými barvami na bázi vody (barvy s certifikátem Modrého anděla) a zafixovány včelím voskem.

Snímek obrazovky 2017-06-15 v 15.41.42
www.lynnsdecor.eu


7. botičky

Ke kočáru patří samozřejmě i první střevíčky. A jelikož toho miminko moc nenachodí, jde tu samozřejmě o efekt. Takže stříbrné kožené ideální. Značku Enfant prodává www.for-kids.cz.

DSC02662

www.for-kids.cz


 

8. růžovosti

Ty samozřejmě potřebuje každá novorozenkyně. My jsme pořídili růžové deky Tokvído a Steiff (s medvědem) a retro stylové negližé Elí Belí.

DSC02654

 

 


 

9. šperkovnice

Tohle je opravdu originální dárek šperkařského butiku Halada. Kachnička – pokladnička na mince. Budeme do ní dávat drobné i nedrobné, které pak Anička samozřejmě utratí třeba za Pomellato či jiný šperk z Halady.

 

IMG_3808

www.halada.cz


10. literatura

Tenhle světový bestseller jsme dostali od neteře z USA, ale jak jsem si všimla, k dostání je už i u nás. Je to perfektní dárek pro čerstvé rodiče. Básničky s ilustracemi vtipně zakončené kletím ve styku „jdi už do pr**** spát“ pobaví každou maminku kojence.

FullSizeRender

 

 

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: eva, Archiv firem

Vydáno: 27.6.2017 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist